Ψυχαγωγία

Τ. Τρύφωνος: Κυκλοφόρησε το trailer για το νέο τηλεπαιχνίδι..."The Chase" (VID)

Το “The Chase”, το νέο τηλεπαιχνίδι γνώσεων που έχει ήδη κεντρίσει το ενδιαφέρον των τηλεθεατών από το πρώτο του άκουσμα κιόλας, έρχεται στον Alpha Κύπρου.

Ο Τάσος Τρύφωνος, είναι ο παρουσιαστής “κλειδί” που αναλαμβάνει την παρουσίαση του νέου καθημερινού τηλεπαιχνιδιού που σημειώνει μεγάλη επιτυχία διεθνώς τα τελευταία χρόνια και το μόνο σίγουρο είναι θα μας κρατάει την πιο ενδιαφέρουσα συντροφιά καθημερινά.

Γνώσεις, “μάχη” για τη νίκη αλλά και ερωτήσεις και προσωπικότητες που θα σε ιντριγκάρουν έρχονται τον Σεπτέμβριο στον Alpha Κύπρου.

Το trailer έχει κυκλοφορήσει και η…αγωνία κορυφώθηκε!

Όπως θα δείτε, ο Τάσος Τρύφωνος βρίσκεται σε ένα υπόγειο πάρκινγκ και περπατάει σε ένα διάδρομο με αυστηρό ύφος. Με μουσική αγωνίας και γοργό βήμα προς τα εμπρός, ο παρουσιαστής βλέπει την κάμερα ρωτάει τους τηλεθεατές και πιθανούς “chasers”, αν οι ίδιοι μπορούν να ξεφύγουν από την καταδίωξη του….”The chase”!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το trailer στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

"Ένιωθα ότι πάντα...μια θεία δύναμη βοηθούσε την οικογένειά μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "24 ΩΡΕΣ" στο season-finale επισκέπτεται τον Ιερέα Ανδρέα Σωφρονίου
11/07/2020 - 08:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως η Αριστοτέλους αποκάλυψε την αγαπημένη της ομάδα ποδοσφαίρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ατάκα για την περίοδο που δεν ήταν με τον Εφραίμ
15/09/2020 - 16:05

"The Chase": Μπήκαμε στα γυρίσματα του πρώτου "Celebrity Edition" επεισοδίου

Χριστιάνα Αρτεμίου, Χριστιάνα Αριστοτέλους, Λούης Πατσαλίδης και Μάριος Δημητρίου
12/09/2020 - 00:51

Όσα πρέπει να ξέρεις για το "The Chase" δια...στόματος Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλύπτει όλες τις εκπλήξεις που μας "επιφυλάσσει" το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι
11/09/2020 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 08:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ