Ψυχαγωγία

Τα γενέθλια για τον πρίγκιπα Χάρι και η ερωτική εξομολόγηση της Μέγκαν(ΦΩΤΟ)

Γενέθλια σήμερα για τον πρίγκιπα Χάρι, ο οποίος κλείνει τα 35 του χρόνια.

Ο πρίγκιπας της Μεγάλης Βρετανίας, σήμερα έχει την τιμητική του, με την Δούκισσα του Σάσεξ μέσα από ένα κολάζ φωτογραφιών (στο οποίο πρωταγωνιστεί και η πριγκίπισσα Νταϊάνα) να προβαίνει σε μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση. 

Συγκεκριμένα έγραψε,

«Είσαι ο καλύτερος σύζυγος και ο πιο αξιοθαύμαστος πατέρας για τον γιο μας, σε αγαπάμε. Ευτυχισμένα γενέθλια»

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Tα νυχτοπερπατήματα για τα "Αστέρια στην Άμμο" λίγο πριν τη πρεμιέρα(ΦΩΤΟ)

Μαζί και πρωταγωνιστές από τις "8 λέξεις" σε γνωστό στέκι της Λευκωσίας
15/09/2019 - 13:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ:"Μου έλεγαν ότι τα βρετανικά ταμπλόιντς θα καταστρέψουν τη ζωή μου"

H εξομολόγηση της και οι δυσκολίες που αντιμετωπίζει καθώς είναι συνεχώς στο επίκεντρο
21/10/2019 - 15:40

Πρίγκιπας Χάρι για Ουίλιαμ: "Βαδίζουμε σε διαφορετικά μονοπάτια αυτή τη στιγμή"

Οι πιέσεις του παλατιού, οι φήμες για "ρήξη" στη σχέση ανάμεσα τους και οι δηλώσεις του
21/10/2019 - 10:34

Τα δάκρυα της Μέγκαν Μαρκλ...on air και το ξέσπασμα για τη βασιλική ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κανείς δεν με ρώτησε αν είμαι εντάξει...Όχι δεν είμαι και τόσο καλά"
20/10/2019 - 14:59

Άγνωστοι "έσωσαν" το πάρτι για τα πέμπτα γενέθλια αυτιστικού κοριτσιού (ΦΩΤΟ)

Εντελώς άγνωστοι τη γέμισαν αγάπη και δώρα και γιόρτασαν μαζί της τα γενέθλιά της
20/10/2019 - 11:33

Η "κόντρα" Τζένιφερ Άνιστον-Μέγκαν Μαρκλ στο Instagram και η... νικήτρια!

Μάθετε ποιο ρεκόρ κατάφερε να ξεπεράσει η γνωστή ηθοποιός
17/10/2019 - 12:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τίποτα ύποπτο ή επικίνδυνο στις βαλίτσες έξω από το σπίτι του serial killer

Τι αναφέρει η Αστυνομία για τις έρευνες που διεξήγαγε το πρωί στη Λακατάμια

19χρονη: "Είμαι πολύ καλά μορφωμένη και δεν υπάρχει περίπτωση να τα έγραψα εγώ"

Tι ισχυρίζεται η κατηγορούμενη στην υπόθεση "ομαδικού βιασμού" για την κατάθεση της

Ανοίγουν τραπεζικούς λογαριασμούς των υπόπτων για την απάτη εις βάρος αστέγων

Στο κελί για άλλες τέσσερις ημέρες, με απόφαση του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Brexit: Απορρίφθηκε νέα ψηφοφορία στη Βουλή επί της συμφωνίας εξόδου

Ο Πρόεδρος της Βουλής είπε όχι στον Μπόρις Τζόνσον

Ινδία: Γιατί φόρεσαν χαρτόκουτα στα κεφάλια μαθητών;

Το αμφιλεγόμενο μέτρο που προκάλεσε μεγάλες αντιδράσεις

Βραζιλία: Αεροσκάφος έπεσε σε κατοικημένη περιοχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Τουλάχιστον τρεις άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/10/2019 - 18:00ALPHA NEWS