Ψυχαγωγία

Τα τρολ για υποψηφιότητα Βίσση δίνουν και παίρνουν στο Κυπριακό Διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

αννα βίσση τρολ

Με την είδηση της υποψηφιότητας Άννα Βίσση στις Ευρωεκλογές να παίζει σε Κύπρο και Ελλάδα τα τρολ φυσικά δεν θα μπορούσαν να λείπουν από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. 

Διαβάστε Επίσης: Όταν η Άννα Βίσση σχολίαζε το Σχέδιο Ανάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Αρκετοί είναι αυτοί που σχολιάζουν την πιθανή υποψηφιότητα με αρνητικό ή θετικό μάτι. Υπάρχουν όμως και αυτοί που το βλέπουν με χιουμοριστική αισθητική.

Διαβάστε Επίσης: Υποψηφιότητα Άννας Βίσση: Το φυλάνε για “έκπληξη”;

"Σκαλίζοντας" στο διαδίκτυο ξεχωρίσαμε διάφορα χιουμοριστικά τρολ για την είδηση των τελευταίων 24ωρων που απασχολεί τη κυπριακή γνώμη.

τρολλ

τρολλ

τρολλ

τρολλ

τρολλ

τρολλ

τρολλ

τρολλ

Επόμενο άρθρο

Ντόρα Μακρυγιάννη: Η απόφαση να κάνει ασφαλιστικά μέτρα σε πρώην σύντροφο της

Η "Γυναίκα χωρίς όνομα" άνοιξε την καρδιά της για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε...
14/02/2019 - 10:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Άννα Βίσση απαντά για πρώτη φορά εάν θα γυρνούσε μόνιμα πίσω στην Κύπρο (ΦΩΤΟ)

Η τηλεοπτική συναυλία εν μέσω καραντίνας, οι βόλτες στο νησί και τα “μυστικά” ομορφιάς της
01/06/2020 - 13:48

H 62χρονη Άννα Βίσση ποζάρει πρώτη φορά με μπικίνι και είναι αψεγάδιαστη (ΦΩΤΟ)

Σε καλοκαιρινή διάθεση κάτω από τον ήλιο της Αθήνας παραδίδει "μαθήματα στυλ"
19/05/2020 - 07:23

O Άκης Πετρετζίκης μαγειρεύει και... τρολάρει τις απορίες των fans του (ΦΩΤΟ)

"Αν δεν βάλεις φουντούκια στη συνταγή δεν θα έχει... φουντούκια"
09/05/2020 - 16:24

Τσιτσιπάς στην Βίσση:"Θέλω να εκφράσω τα συναισθήματά μου μέσω του τραγουδιού"

Καθηλώνει το κοινό η συναυλία της Βίσση στον Alpha Κύπρου
02/05/2020 - 23:02

"Αγαπημένη μου Άννα...": Το συγκινητικό μήνυμα του Αναστασιάδη στην Άννα Βίσση

"Οι συμπατριώτες μας επέδειξαν για ακόμα μία φορά αυτοέλεγχο, πειθαρχία και πίστη..."
02/05/2020 - 22:38

Ό,τι πιο γλυκό! Η Βίσση παρακολουθεί την συναυλία της αγκαλιά με τον... Καρβέλα

Εκπλήξεις και λαμπερή καλεσμένοι για μια συναλία εν καιρώ καραντίνας
02/05/2020 - 21:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 01:30Γ4