Ψυχαγωγία

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέντευξη Τύπου στην Αθήνα παραχώρησε η Τάμτα η οποία μίλησε για την φετινή συμμετοχή της Κύπρου στην Εurovision, με το τραγούδι "Replay"

Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύγκριση με την Ελένη Φουρέιρα αλλά και για την επιθυμία της να εκπροσωπήσει την Ελλάδα στο μέλλον, Η κάμερα του "Πρωινό" βρέθηκε εκεί και κατέγραψε δηλώσεις. Η ίδια ανέφερε

"Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι πολύ λάθος. Είναι άδικο να γίνεται αυτό, δεν υπάρχει καμία σύγκριση με την Ελένη Φουρέιρα! Είμαστε ασυγκρίσιμοι"

Εννοείται, θέλω να εκπροσωπήσω και την Ελλάδα. Ποτέ δεν ξέρεις...Μπορεί"

Δείτε την αντίδρασή της στο video:

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Άννα Παναγιωτοπούλου! Η απόπειρα δολοφονίας που την στιγμάτισε...

Όλα όσα ανέφερε η γνωστή ηθοποιός και ο μανιακός που έμπλεξε!
08/02/2019 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανατροπή! Ο Sandro εκτός Eurovision... (ΦΩΤΟ)

Η επίσημη ανακοίνωση του κρατικού καναλιού
02/06/2020 - 08:41

Ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου "ξεσπά" για τον ηλικιακό ρατσισμό

Όλα όσα δήλωσε για το νέο του τραγούδι, τους One και την Eurovision
02/03/2020 - 15:35

Τα νυχτοπερπατήματα του Sandro στην...Τάμτα και οι ευχές για την Κύπρο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εισβολή στο καμαρίνι της τραγουδίστριας και όλες οι λεπτομέρειες
23/02/2020 - 15:02

Ιδού ο Κύπριος τραγουδιστής που θα ανέβει με τον Sandro στη σκηνή της Eurovision

H επίσημη ανακοίνωση του κρατικού καναλιού και ο έμπειρος καλλιτέχνης που επιλέχθηκε
18/02/2020 - 17:06

Ιδού το τραγούδι των...ΟNE που δεν κατάφερε να πάει στην Εurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Χριστοφόρου για την εκπροσώπηση της Ελλάδας από τη 17χρονη Στεφανία Λυμπεράκη
18/02/2020 - 10:22

Σ. Ρουβάς: Εγκρίνει ή όχι τη συμμετοχή της...Στεφανίας Λυμπεράκη στη Eurovision;

Οι προβλέψεις για τη φετινή εκπρόσωπο της Ελλάδας στο διαγωνισμό τραγουδιού
18/02/2020 - 09:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δρ. Κολιού: Τεστ σε αφιχθέντες συγκεκριμένων περιοχών από Ελλάδα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Να είμαστε πολύ προσεκτικοί μετά την αναζωπύρωση της πανδημίας σε χώρες του εξωτερικού

Καταζητείται για υπόθεση κλοπής και διάρρηξης που έγινε πριν δυο χρόνια (ΦΩΤΟ)

Στη δημοσιότητα η περιγραφή και η φωτογραφία του 48χρονου
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Aίγυπτος, Γαλλία, Γερμανία, Ιορδανία προειδοποιούν το Ισραήλ

"Μην προχωρήσετε σε προσάρτηση Παλαιστινιακών εδαφών"

Κίνα: Εννέα άνθρωποι θάφτηκαν ζωντανοί από κατολίσθηση λάσπης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι αρχές έκαναν λόγο για 119 νεκρούς και αγνοούμενους εξαιτίας των πλημμυρών

Ακάρ: Υπάρχουν νησιά και βραχονησίδες που η κυριαρχία τους αμφισβητείτε

Έντονα προκλητικός ο Τούρκος Υπουργός αναφερόμενος στο Αιγαίο

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ