Ψυχαγωγία

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέντευξη Τύπου στην Αθήνα παραχώρησε η Τάμτα η οποία μίλησε για την φετινή συμμετοχή της Κύπρου στην Εurovision, με το τραγούδι "Replay"

Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύγκριση με την Ελένη Φουρέιρα αλλά και για την επιθυμία της να εκπροσωπήσει την Ελλάδα στο μέλλον, Η κάμερα του "Πρωινό" βρέθηκε εκεί και κατέγραψε δηλώσεις. Η ίδια ανέφερε

"Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι πολύ λάθος. Είναι άδικο να γίνεται αυτό, δεν υπάρχει καμία σύγκριση με την Ελένη Φουρέιρα! Είμαστε ασυγκρίσιμοι"

Εννοείται, θέλω να εκπροσωπήσω και την Ελλάδα. Ποτέ δεν ξέρεις...Μπορεί"

Δείτε την αντίδρασή της στο video:

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Άννα Παναγιωτοπούλου! Η απόπειρα δολοφονίας που την στιγμάτισε...

Όλα όσα ανέφερε η γνωστή ηθοποιός και ο μανιακός που έμπλεξε!
08/02/2019 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οutsider ή φαβορί η Κύπρος; Δείτε σε ποια θέση βρισκόμαστε στα στοιχήματα(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν το τελικό, ποιος είναι το απόλυτο φαβορί για τη νίκη;
18/05/2019 - 21:34

"Πηγαίνετε σε καταφύγιο"-Hackers έσπειραν τον τρόμο εν ώρα...Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κίνδυνος Πυραυλικής Επίθεσης, Παρακαλώ Πηγαίνετε σε Καταφύγιο"
15/05/2019 - 19:27

Είναι γεγονός! Στον μεγάλο τελικό της Eurovision η Κύπρος με την Τάμτα(ΒΙΝΤΕΟ)

Στον τελικό και η Ελλάδα με την Κατερίνα Ντούσκα
15/05/2019 - 00:05

Αποθεώθηκε η Τάμτα! Δείτε την εμφάνισή της στον α' ημιτελικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξε τον χορό των συμμετοχών της φετινής διοργάνωσης με τον καλύτερο τρόπο
14/05/2019 - 22:37

Η γκάφα της παρουσιάστριας της Eurovision στην... Τάμτα(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάλλον δεν ήταν και τόσο διαβασμένη και έκανε λάθος στην έναρξη του διαγωνισμού
13/05/2019 - 12:04

Συγκινεί η Τάμτα! Βρέθηκε κοντά στον μικρό Λάμπρο στο Ισραήλ... (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός τις ευχές του να νικήσει στην Eurovision
05/05/2019 - 14:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ