Ψυχαγωγία

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέντευξη Τύπου στην Αθήνα παραχώρησε η Τάμτα η οποία μίλησε για την φετινή συμμετοχή της Κύπρου στην Εurovision, με το τραγούδι "Replay"

Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύγκριση με την Ελένη Φουρέιρα αλλά και για την επιθυμία της να εκπροσωπήσει την Ελλάδα στο μέλλον, Η κάμερα του "Πρωινό" βρέθηκε εκεί και κατέγραψε δηλώσεις. Η ίδια ανέφερε

"Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι πολύ λάθος. Είναι άδικο να γίνεται αυτό, δεν υπάρχει καμία σύγκριση με την Ελένη Φουρέιρα! Είμαστε ασυγκρίσιμοι"

Εννοείται, θέλω να εκπροσωπήσω και την Ελλάδα. Ποτέ δεν ξέρεις...Μπορεί"

Δείτε την αντίδρασή της στο video:

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Άννα Παναγιωτοπούλου! Η απόπειρα δολοφονίας που την στιγμάτισε...

Όλα όσα ανέφερε η γνωστή ηθοποιός και ο μανιακός που έμπλεξε!
08/02/2019 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οutsider ή φαβορί η Κύπρος; Δείτε σε ποια θέση βρισκόμαστε στα στοιχήματα(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν το τελικό, ποιος είναι το απόλυτο φαβορί για τη νίκη;
18/05/2019 - 21:34

"Πηγαίνετε σε καταφύγιο"-Hackers έσπειραν τον τρόμο εν ώρα...Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κίνδυνος Πυραυλικής Επίθεσης, Παρακαλώ Πηγαίνετε σε Καταφύγιο"
15/05/2019 - 19:27

Είναι γεγονός! Στον μεγάλο τελικό της Eurovision η Κύπρος με την Τάμτα(ΒΙΝΤΕΟ)

Στον τελικό και η Ελλάδα με την Κατερίνα Ντούσκα
15/05/2019 - 00:05

Αποθεώθηκε η Τάμτα! Δείτε την εμφάνισή της στον α' ημιτελικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξε τον χορό των συμμετοχών της φετινής διοργάνωσης με τον καλύτερο τρόπο
14/05/2019 - 22:37

Η γκάφα της παρουσιάστριας της Eurovision στην... Τάμτα(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάλλον δεν ήταν και τόσο διαβασμένη και έκανε λάθος στην έναρξη του διαγωνισμού
13/05/2019 - 12:04

Συγκινεί η Τάμτα! Βρέθηκε κοντά στον μικρό Λάμπρο στο Ισραήλ... (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός τις ευχές του να νικήσει στην Eurovision
05/05/2019 - 14:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS