Ψυχαγωγία

Τανιμανίδης-Μπόμπα: Οι εξωτικές διακοπές στον Άγιο Δομίνικο και ο έρωτας (ΦΩΤΟ)

Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα, βρίσκονται για τις Πασχαλινές διακοπές τους στον εξωτικό Άγιο Δομίνικο. 

Μαζί με φίλους και συγγενείς (Γιώργος Λιανός, αδερφή Χριστίνας Μπόμπα κ.α) οι δυο τους περνούν μαγευτικά ανεβάζοντας συνεχώς όμορφες φωτογραφίες από τις διακοπές τους στα social media. 

Πάσχα με πολύ δόση καλοκαιριού για το αγαπημένο ζευγάρι που δείχνει πιο ερωτευμένο από ποτέ. 

Δείτε σχετικές φωτογραφίες και ταξιδέψτε και εσείς για λίγο στον εξωτικό προορισμό

΄λ,μ

΄λ,μ.μ,

΄,μ

΄,.μ,

΄,.

΄λ,.μ

΄μ,

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει το παγκόσμιο - Μοντέλο πέθανε την ώρα που έκανε... πασαρέλα(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε η στιγμή που καταρρέει και η αιτία που αναφέρουν οι διοργανωτές της επίδειξης
29/04/2019 - 13:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ασυγκράτητος ο Σάκης! Η Μπομπα έκανε δηλώσεις και αυτός της έδινε φιλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα φιλάκι ποτέ δεν είναι λίγο ακόμα και την ώρα που είναι η κάμερα μπροστά
12/07/2019 - 11:40

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

Ο Νίκος Αλιάγας και ο Ζαν Πολ Γκοτιέ για διακοπές στην Ύδρα(ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την παραμονή τους στο νησί
01/05/2019 - 11:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στάχτη και αποκαΐδια παιχνίδι στο Πάρκο Ακαδημίας στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος εμπρηστών για άλλη μια φορά - "Να αυξηθούν οι περιπολίες"

Πυκνή τροχαία κίνηση στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Λευκωσίας

Διεξάγονται εργασίες επιδιόρθωσης και αναβάθμισης της γέφυρας Μονής
Ελλάδα

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

Ινδία: Εκτόξευσε τη δεύτερη αποστολή της στη Σελήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα επιδιώξει προσελήνωση κοντά στον νότιο πόλο που έχει εξερευνηθεί ελάχιστα

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ