Ψυχαγωγία

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης, έδωσε ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια Παρασκευή στο "Λούης Night Show". Ο γνωστός stand up comedian, σατίρισε το τηλεπαιχνίδι ο "Πιο Αδύναμος Κρίκος" με παρουσιαστή τον Τάσο Τρύφωνος.

"Δύσκολες" ερωτήσεις, ένα ορθογραφικό λάθος που έγινε viral , οι πρώτες βοήθειες και το βοήθημα, οι ιστορίες γεωγραφίας και ιστορίας , οι ίδιοι παίκτες αλλά και πολλές ατάκες που δεν άφησε ασχολίαστες ο Λούης και τις τρόλαρε με τον δικό του μοναδικό τρόπο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Εκπληκτικές εικόνες! Η Πανσέληνος "ρούφηξε" την... θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Ναύπλιο το φεγγάρι "μέθυσε" με λίγο θαλασσινό νερό
24/03/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το ασθενοφόρο που έγινε...καρότσι στον "Αδύναμο Κρίκο" και το κασκαβάλι(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης...
09/02/2019 - 15:19

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τρύφωνας στην παρουσίαση και ο ατίθασος τίγρης που έκλεψαν την παράσταση
26/01/2019 - 17:16

Και ο Σταύρος Μαλάς εναντίον... Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δόθηκε η σκυτάλη στην έντονη αρνητική κριτική κατά του δημοσιογράφου
08/01/2019 - 17:58

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στους παίκτες του Αδύναμου κρίκου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα φτερά της... αράχνης και το γλυκό του κουταλιού - περμανάντ
22/12/2018 - 17:33

Is back! O Λούης σατιρίζει (ξανά) τον Αδύναμο Κρίκο και δίνει ρέστα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρολ στους παίχτες και στο τηλεπαιχνίδι γνώσεων
15/12/2018 - 15:05

Έκαναν γυμναστική με αόρατα βαράκια με οδηγίες Τρύφωνος-Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρήκε τους αγαπημένους του παίκτες και τους τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως
09/04/2018 - 16:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα απεργιακά "χαρακώματα" και η ΟΛΤΕΚ

Μονόωρη στάση εργασίας για τους εκπαιδευτικούς που διδάσκουν σε Τεχνικές Σχολές

Τι λέει η Αστυνομία για τη συνδρομή Μαρνερίδη στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου

"Με αυτές τις εξετάσεις ίσως καταδειχθούν και ποιά πρόσωπα έχουν διαπράξει αδικήματα"

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ