Ψυχαγωγία

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης, έδωσε ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια Παρασκευή στο "Λούης Night Show". Ο γνωστός stand up comedian, σατίρισε το τηλεπαιχνίδι ο "Πιο Αδύναμος Κρίκος" με παρουσιαστή τον Τάσο Τρύφωνος.

"Δύσκολες" ερωτήσεις, ένα ορθογραφικό λάθος που έγινε viral , οι πρώτες βοήθειες και το βοήθημα, οι ιστορίες γεωγραφίας και ιστορίας , οι ίδιοι παίκτες αλλά και πολλές ατάκες που δεν άφησε ασχολίαστες ο Λούης και τις τρόλαρε με τον δικό του μοναδικό τρόπο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Εκπληκτικές εικόνες! Η Πανσέληνος "ρούφηξε" την... θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Ναύπλιο το φεγγάρι "μέθυσε" με λίγο θαλασσινό νερό
24/03/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το ασθενοφόρο που έγινε...καρότσι στον "Αδύναμο Κρίκο" και το κασκαβάλι(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης...
09/02/2019 - 15:19

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τρύφωνας στην παρουσίαση και ο ατίθασος τίγρης που έκλεψαν την παράσταση
26/01/2019 - 17:16

Και ο Σταύρος Μαλάς εναντίον... Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δόθηκε η σκυτάλη στην έντονη αρνητική κριτική κατά του δημοσιογράφου
08/01/2019 - 17:58

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στους παίκτες του Αδύναμου κρίκου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα φτερά της... αράχνης και το γλυκό του κουταλιού - περμανάντ
22/12/2018 - 17:33

Is back! O Λούης σατιρίζει (ξανά) τον Αδύναμο Κρίκο και δίνει ρέστα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρολ στους παίχτες και στο τηλεπαιχνίδι γνώσεων
15/12/2018 - 15:05

Έκαναν γυμναστική με αόρατα βαράκια με οδηγίες Τρύφωνος-Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρήκε τους αγαπημένους του παίκτες και τους τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως
09/04/2018 - 16:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών

Μεγάλο deal στην υγεία: Αρεταίειο - Ευαγγελίστρια «έδωσαν τα χέρια» (ΒΙΝΤΕΟ)

Το «Αρεταίειο 2» θα λειτουργήσει εντός των επόμενων μηνών και θα συμμετέχει στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ