Ψυχαγωγία

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης, έδωσε ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια Παρασκευή στο "Λούης Night Show". Ο γνωστός stand up comedian, σατίρισε το τηλεπαιχνίδι ο "Πιο Αδύναμος Κρίκος" με παρουσιαστή τον Τάσο Τρύφωνος.

"Δύσκολες" ερωτήσεις, ένα ορθογραφικό λάθος που έγινε viral , οι πρώτες βοήθειες και το βοήθημα, οι ιστορίες γεωγραφίας και ιστορίας , οι ίδιοι παίκτες αλλά και πολλές ατάκες που δεν άφησε ασχολίαστες ο Λούης και τις τρόλαρε με τον δικό του μοναδικό τρόπο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Εκπληκτικές εικόνες! Η Πανσέληνος "ρούφηξε" την... θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Ναύπλιο το φεγγάρι "μέθυσε" με λίγο θαλασσινό νερό
24/03/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το ασθενοφόρο που έγινε...καρότσι στον "Αδύναμο Κρίκο" και το κασκαβάλι(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης...
09/02/2019 - 15:19

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τρύφωνας στην παρουσίαση και ο ατίθασος τίγρης που έκλεψαν την παράσταση
26/01/2019 - 17:16

Και ο Σταύρος Μαλάς εναντίον... Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δόθηκε η σκυτάλη στην έντονη αρνητική κριτική κατά του δημοσιογράφου
08/01/2019 - 17:58

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στους παίκτες του Αδύναμου κρίκου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα φτερά της... αράχνης και το γλυκό του κουταλιού - περμανάντ
22/12/2018 - 17:33

Is back! O Λούης σατιρίζει (ξανά) τον Αδύναμο Κρίκο και δίνει ρέστα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρολ στους παίχτες και στο τηλεπαιχνίδι γνώσεων
15/12/2018 - 15:05

Έκαναν γυμναστική με αόρατα βαράκια με οδηγίες Τρύφωνος-Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρήκε τους αγαπημένους του παίκτες και τους τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως
09/04/2018 - 16:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ