Ψυχαγωγία

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης, έδωσε ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια Παρασκευή στο "Λούης Night Show". Ο γνωστός stand up comedian, σατίρισε το τηλεπαιχνίδι ο "Πιο Αδύναμος Κρίκος" με παρουσιαστή τον Τάσο Τρύφωνος.

"Δύσκολες" ερωτήσεις, ένα ορθογραφικό λάθος που έγινε viral , οι πρώτες βοήθειες και το βοήθημα, οι ιστορίες γεωγραφίας και ιστορίας , οι ίδιοι παίκτες αλλά και πολλές ατάκες που δεν άφησε ασχολίαστες ο Λούης και τις τρόλαρε με τον δικό του μοναδικό τρόπο.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Εκπληκτικές εικόνες! Η Πανσέληνος "ρούφηξε" την... θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Ναύπλιο το φεγγάρι "μέθυσε" με λίγο θαλασσινό νερό
24/03/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το ασθενοφόρο που έγινε...καρότσι στον "Αδύναμο Κρίκο" και το κασκαβάλι(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης...
09/02/2019 - 15:19

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο Αδύναμο Κρίκο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τρύφωνας στην παρουσίαση και ο ατίθασος τίγρης που έκλεψαν την παράσταση
26/01/2019 - 17:16

Και ο Σταύρος Μαλάς εναντίον... Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δόθηκε η σκυτάλη στην έντονη αρνητική κριτική κατά του δημοσιογράφου
08/01/2019 - 17:58

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στους παίκτες του Αδύναμου κρίκου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα φτερά της... αράχνης και το γλυκό του κουταλιού - περμανάντ
22/12/2018 - 17:33

Is back! O Λούης σατιρίζει (ξανά) τον Αδύναμο Κρίκο και δίνει ρέστα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρολ στους παίχτες και στο τηλεπαιχνίδι γνώσεων
15/12/2018 - 15:05

Έκαναν γυμναστική με αόρατα βαράκια με οδηγίες Τρύφωνος-Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρήκε τους αγαπημένους του παίκτες και τους τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως
09/04/2018 - 16:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν εδώ και δυο μέρες τα ίχνη 31χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό του

Μπαίνουν στο ΓεΣΥ οι τ/κ που εργάζονται στις ελεύθερες περιοχές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τις 60.000 οι εγγραφές των δικαιούχων στο Γενικό Σύστημα Υγείας

Έκανε και διαδικτυακά μαθήματα στο youtube ο "Ορέστης" (ΒΙΝΤΕΟ)

Mοίραζε γνώσεις και δεξιότητες σε εκατοντάδες χρήστες του διαδικτύου
Ελλάδα

Παραιτούνται από το Βουλευτικό αξίωμα Μεϊμεράκης και Ασημακοπούλου

Ποιοι αναμένουν να πάρουν τις έδρες των υποψηφίων ευρωβουλευτών

58 χρόνια κάθειρξη σε "πατέρα" που βίαζε την κόρη του από τα 5 μέχρι τα 8 της

Ένορκοι και δικαστές τον έκριναν ομόφωνα ένοχο και τον έστειλαν στη φυλακή

Στην Κίνα για επίσημη επίσκεψη μεταβαίνει ο Τσίπρας

Συναντά τον Πρόεδρο και των Πρωθυπουργό της χώρας
Διεθνή

Ο Μακρόν σκληραίνει τον τόνο απέναντι στην μετανάστευση

"Στο τέλος, ένα έθνος κρατείται ενωμένο στη βάση των ορίων του"

Συναγερμός στη Μόσχα μετά από πληροφορία για πυροβολισμούς

Στο σημείο σπεύδουν δυνάμεις ασφαλείας και ιατροδικαστές

SOS εκπέμπουν μετεωρολόγοι για την ξηρασία που απειλεί την Ευρώπη

Δασικές πυρκαγιές, ξερά πηγάδια και καλλιέργειες στο "μάτι του κυκλώνα"

tv news

Μία συγκλονιστική εκπομπή που περιγράφει βήμα προς βήμα την πορεία του Χριστού..

Λεπτό προς λεπτό η πορεία του Χριστού από τη ζωή στο θάνατο «24 ΩΡΕΣ» Γ’Μέρος το Μ.Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Σε Α' τηλεοπτική προβολή η συναυλία-αφιέρωμα στον Μεγάλο Κύπριο Μουσικοσυνθέτη

Μάριος Τόκας «Για Πάντα Εδώ» Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 26/04/2019 - 01:15ΚΑΡΜΑ