Ψυχαγωγία

Θέκλα Πετρίδου: Συγκινημένη στην αποφοίτηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Στην Αγγλία βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες η Θέκλα Πετρίδου με αφορμή την τελετή αποφοίτησης του γιου της, Λάζαρου από το πανεπιστήμιο. 

Συγκεκριμένα, η γνωστή ψυχολόγος μαζί με το σύζυγο της, Παναγιώτη, τον πατέρα της και την κόρη της, Κυριακή βρέθηκαν στο Portsmouth για να καμαρώσουν τον Λάζαρο να παίρνει το πτυχίο του στις Επιστήμες των Σπορ και του Αθλητισμού. Η Θέκλα, γνωστή λάτρης των social media, μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα από την τελετή με τους διαδικτυακούς της φίλους ενώ φανερά συγκινημένη και περήφανή για τον γιο της έγραψε: 

Σήμερα, Παρασκευή 12 Ιουλίου 2019, πήρε ο Λάζαρος μας το πτυχίο του!
Αποφοίτησε με επιτυχία από το πανεπιστήμιο Portsmouth. Πήρε το πτυχίο του στις Επιστήμες των Σπορ και του Αθλητισμού (BSC inSports and Exercise Science).
Είμαι πολύ χαρούμενη, συγκινημένη και περήφανη για σένα γιε μου @laz_lp ‼️
Που έχεις την υπομονή και την επιμονή να διεκδικείς και να επιτυγχάνεις τα όνειρα σου. Και μας κάνεις όλους περήφανους!
Χαίρομαι με την χαρά σου💙💙💙
Χαίρομαι με την χαρά και του πατέρα μας, που είναι για όλους μας, πατέρας, πνευματικός πατέρας, δύναμη και έμπνευση.
Χωρίς εσένα, παπά μου, δεν θα τα καταφέρναμε!
💙💙💙
Και εις ανώτερα, Λάζαρε μας 💙💙💙

Δείτε φωτογραφίες που ανάρτησε: 

σ

 

1

 

ε

 

Επόμενο άρθρο

Συνελήφθη για παιδική πορνογραφία ο γνωστός ράπερ R. Kelly

Οι κατηγορίες και όσα δήλωσε ο δικηγόρος του
13/07/2019 - 10:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "ζήλια" της...Θέκλας και η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Το πολύ κοντό καρέ που επέλεξε και πως έκανε "άνω-κάτω" ένα κομμωτήριο
11/12/2019 - 19:42

Kαι όμως το έκανε! Η Θέκλα Πετρίδου χόρεψε..."Loquita Challenge"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η...πρόκληση της χρονιάς και το λίκνισμα της ακομπλεξάριστης ψυχολόγου στην κάμερα
11/11/2019 - 14:58

Η Θέκλα Πετρίδου με τον...άντρα της, στο πιο γλυκό βίντεο(ΒΙΝΤΕΟ)

Έκαναν μαζί vlog και συζήτησαν για την ευγένεια και όχι μόνο...
25/10/2019 - 11:39

Συγκινημένη η Θέκλα Πετρίδου για τη κόρη της στο Ευρωκοινοβούλιο Νέων(ΦΩΤΟ)

Η θέση της και τα συγκινητικά λόγια της γνωστής ψυχολόγου
09/10/2019 - 13:55

"Είμαι Κύπρια και ζητώ...συγγνώμη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου σχολιάζει το viral βίντεο ρατσιστικής συμπεριφοράς Κυπραίων σε Ρωσίδα
06/10/2019 - 15:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οργή Τουρκίας για την αναγνώριση της γενοκτονίας των Αρμενίων από τη Γερουσία

"Θέτουν σε κίνδυνο το μέλλον των διμερών μας σχέσεων"

Ο μικρός Αντώνης λύγισε...τον Αβέρωφ Νεοφύτου (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε την οικογένεια του μικρού και έδωσε προσωπικά τις δικές του ευχές

Νυχτοβάτες "σήκωσαν" χρηματοκιβώτιο με λεία 300 χιλιάδων ευρώ

Κατάφεραν να μπουν στο διαμέρισμα γυναίκας από την κύρια είσοδο
Ελλάδα

Στην Αθήνα ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου της Λιβύης

Συνάντηση με τον Έλληνα ομόλογο του παρουσία του Υπουργού Εξωτερικών

Καλαμάτα: Περιέλουσε με βενζίνη τη γυναίκα του και πήγε να την κάψει ζωντανή

Χαροπαλεύει στο νοσοκομείο με σοβαρά εγκαύματα η 39χρονη

Μητσοτάκης: Η Ευρώπη υψώνει τείχη απέναντι στην τουρκική προκλητικότητα

Θα ενημερώσει τους εταίρους του στη Σύνοδο Κορυφής για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Λιβύη: Ο Χαφτάρ έδωσε εντολή για την κατάληψη της Τρίπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτό που ο ίδιος περιέγραψε ως «η τελική μάχη»

Η Γερουσία των ΗΠΑ υπερψήφισε το ψήφισμα για την Αρμενική Γενοκτονία

Κανείς δεν προέβαλε ένσταση και το ψήφισμα εγκρίθηκε ομόφωνα

Υπό έλεγχο η πυρκαγιά στο μοναδικό αεροπλανοφόρο της Ρωσίας

10 άτομα οδηγήθηκαν στο νοσοκομείο για παροχή πρώτων βοηθειών

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 13/12/2019 - 06:00DIVIDED