Ψυχαγωγία

Θέκλα Πετρίδου: Συγκινημένη στην αποφοίτηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Στην Αγγλία βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες η Θέκλα Πετρίδου με αφορμή την τελετή αποφοίτησης του γιου της, Λάζαρου από το πανεπιστήμιο. 

Συγκεκριμένα, η γνωστή ψυχολόγος μαζί με το σύζυγο της, Παναγιώτη, τον πατέρα της και την κόρη της, Κυριακή βρέθηκαν στο Portsmouth για να καμαρώσουν τον Λάζαρο να παίρνει το πτυχίο του στις Επιστήμες των Σπορ και του Αθλητισμού. Η Θέκλα, γνωστή λάτρης των social media, μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα από την τελετή με τους διαδικτυακούς της φίλους ενώ φανερά συγκινημένη και περήφανή για τον γιο της έγραψε: 

Σήμερα, Παρασκευή 12 Ιουλίου 2019, πήρε ο Λάζαρος μας το πτυχίο του!
Αποφοίτησε με επιτυχία από το πανεπιστήμιο Portsmouth. Πήρε το πτυχίο του στις Επιστήμες των Σπορ και του Αθλητισμού (BSC inSports and Exercise Science).
Είμαι πολύ χαρούμενη, συγκινημένη και περήφανη για σένα γιε μου @laz_lp ‼️
Που έχεις την υπομονή και την επιμονή να διεκδικείς και να επιτυγχάνεις τα όνειρα σου. Και μας κάνεις όλους περήφανους!
Χαίρομαι με την χαρά σου💙💙💙
Χαίρομαι με την χαρά και του πατέρα μας, που είναι για όλους μας, πατέρας, πνευματικός πατέρας, δύναμη και έμπνευση.
Χωρίς εσένα, παπά μου, δεν θα τα καταφέρναμε!
💙💙💙
Και εις ανώτερα, Λάζαρε μας 💙💙💙

Δείτε φωτογραφίες που ανάρτησε: 

σ

 

1

 

ε

 

Επόμενο άρθρο

Συνελήφθη για παιδική πορνογραφία ο γνωστός ράπερ R. Kelly

Οι κατηγορίες και όσα δήλωσε ο δικηγόρος του
13/07/2019 - 10:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Η Θέκλα Πετρίδου εγκαταλείπει την Λευκωσία και μετακομίζει μόνιμα στο ...χωριό!

"Άφησα το γραφείο και την τηλεόραση - Το Youtube είναι βασική πηγή βιοπορισμού μου..."
03/08/2019 - 16:35

Θέκλα Πετρίδου:"Ενιωσα πως οι δυνάμεις μου θα με εγκαταλείψουν..."

Η γνωστή ψυχολόγος "σπάει τη σιωπή" της πρώτη φορά μετά την τηλεοπτική της αποχώρηση
20/07/2019 - 14:33

H Θέκλα Πετρίδου αποχωρεί από την...τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι λόγοι υγείας και το νέο ξεκίνημα στη ζωή της...
17/07/2019 - 14:37

Η ξεκαρδιστική ατάκα της Σοφίας Βογιατζάκη για την... Θέκλα Πετρίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η προσπάθεια να χάσει κιλά, η απόφασή της και το...μπαλέτο
17/07/2019 - 13:38

Η Θέκλα Πετρίδου έχει γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα μοιράστηκε στους followers της
04/05/2019 - 17:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τροχαία στον αυτοκινητόδρομο, σε απόσταση μόλις 200 μέτρων

Ο ένας προσέκρουσε στο κιγκλίδωμα και ο άλλος βγήκε εκτός του δρόμου

Βρέθηκε "χρυσή τομή" για το πρόβλημα της παράνομης απόρριψης σκυβάλων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συμφώνησαν Υπουργείο Γεωργίας και μεταφορείς στερεών αποβλήτων

Όλα έτοιμα για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς λέει ο Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιθεώρησε τις εργασίες αναπαλαίωσης και αναβάθμισης του ιστορικού Παγκυπρίου Γυμνασίου
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Ορθή η επιστροφή της Μόσχας στους G8, σύμφωνα με τον Ντόναλτ Τράμπ

Θα μπορούσε να υποστηρίξει κάτι τέτοιο δήλωσε στους δημοσιογράφους

Επί ποδός 13.200 αστυνομικοί και χωροφύλακες για τη Σύνοδο των G7 στο Μπιαρίτς

"Δεν θα ανεχθούμε καμία εκτροπή" διεμήνυσε ο Γάλλος Υπουργός Εσωτερικών

Δεκτή έκανε την παραίτηση Τζουζέπε Κόντε ο Ιταλός Πρόεδρος

Παραμένει στη θέση του μέχρι την ολοκλήρωση των συζητήσεων με τα πολιτικά κόμματα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ