Ψυχαγωγία

Τραϊάνα Ανανία: "Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα δεκατέσσερα..."

Εξομολογήθηκε για πρώτη φορά δημόσια ότι σε ηλικία 14 ετών δέχθηκε σεξουαλική παρενόχληση.

Καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, "The 2night Show" βρέθηκε η ηθοποιός όπου αποκάλυψε την τραγική εμπειρία της σε νεαρή ηλικία αναφέροντας ότι η αντιδράση της δεν ήταν η σωστή αναφέροντας: 

Αντέδρασα πολύ λάθος εκείνο το διάστημα, οπότε η δική μου περίπτωση δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση. Δεν τον έβαλα φυλακή, δεν επέμεινα, δεν μίλησα, αυτό είναι το λάθος. Δεν ήταν συγγενικό μου πρόσωπο, ήταν από το μπαλέτο που πήγαινα, ένας άνθρωπος που δούλευε εκεί, υπάλληλος.

Επόμενο άρθρο

Κλόε Καρντάσιαν: Το πρώτο μήνυμα μετά την απιστία του συντρόφου της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη δημόσια εμφάνιση της μετά την απιστία και οι φήμες επανασύνδεσης με τον πρώην της
22/02/2019 - 08:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέα κατηγορία εναντίον της Κέιτι Πέρι για σεξουαλική παρενόχληση

Γνωστή παρουσιάστρια την καταγγέλει για ανάρμοστη συμπεριφορά
17/08/2019 - 09:48

Χάρβεϊ Γουάινστιν:Στην αντεπίθεση για τις κατηγορίες που δέχεται για παρενόχληση

Οι δικηγόροι του ισχυρίζονται ότι η Κανόσα προσπαθεί να κρύψει την αλήθεια
17/08/2019 - 09:10

Μοντέλο κατηγορεί την Κέιτι Πέρι για σεξουαλική παρενόχληση (ΦΩΤΟ)

Οι ισχυρισμοί του για την συμπεριφορά της τραγουδίστριας και το περιστατικό που περιέγραψε
13/08/2019 - 16:18

Συγκλονίζει η Ναταλία Δραγούμη:"Στα 12 μου δέχθηκα...σεξουαλική παρενόχληση"

"Θα σκοτώσω αν κάποιος πειράξει τα παιδιά μου..."
21/07/2019 - 10:45

Σεξουαλική παρενόχληση:Tί να κάνεις και τρόποι αντιμετώπισης πιθανής επίθεσης

Παραδείγματα μέσα από αληθινά περιστατικά και τί να δοκιμάσεις
14/07/2019 - 16:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης

Στην Κύπρο ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας

Τη Δευτέρα θα συναντηθεί με τον Πρόεδρο Αναστασιάδη
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

Ο πρώτος ρωσικός πλωτός πυρηνικός σταθμός απέπλευσε στην Αρκτική

Ξεκίνησε για ένα ταξίδι 5.000 χιλιομέτρων για να φθάσει στην περιφέρεια Τσουκότκα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ