Ψυχαγωγία

Το τρολ και η συγκινητική αφιέρωση του Πιέρου στην Μαρία Κορτζιά(ΦΩΤΟ)

Ο Πιέρος Σωτηρίου και η Μαρία Κορτζιά, είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της κυπριακής showbiz, οι οποίοι αναμένονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας τον Δεκέμβριο. 

Ο γνωστός ποδοσφαιριστής με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας τρόλαρε την σύντροφο της ζωής τους, Μαρία και της έστειλε συγχρόνως και ένα γλυκό μήνυμα. Ο ίδιος ανέφερε

“Έτσι για την ιστορία πίσω από κάθε γκρινιάρα γυναίκα, υπάρχει ένας άντρας που τη ζαλίζει από έρωτα”. 

Δείτε την σχετική ανάρτηση

kortzia

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο... "Παράδοση Κατ' Οίκον" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες backstage και όλα όσα αξίζει να περιμένετε επί της οθόνης
09/03/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κορτζιά-Σωτηρίου: Η επέτειος και η συγκινητική ανάρτηση για τα 8 χρόνια σχέσης

Η υποθαλάσσια φωτογραφία, το γλυκό φιλί και οι... Μαλδίβες
02/08/2019 - 13:23

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ακόμα ένας θάνατος από τον ιό του Δυτικού Νείλου σημειώθηκε στα κατεχόμενα

Την Τετάρτη απεβίωσε 88χρονος στις ελεύθερες περιοχές

Πάφος: Κλοπή μηχανημάτων αξίας 6,5 χιλ. ευρώ από αποθήκη

Μέλη του ΤΑΕ συνέλεξαν διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Ποια είναι τα κατάλληλα δέντρα για δεντροφύτευση στις πόλεις (ΛΙΣΤΑ)

Ποια είναι τα προβλήματα που εντοπίζονται και ποιες υποδομές λείπουν
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Αρνητική η Αθήνα στην εξυπηρέτηση του ιρανικού τάνκερ

Οι διαχειριστές εξέτασαν και την Κύπρο ως εναλλακτικό προορισμό

Γερμανία: 8χρονος πήρε το αυτοκίνητο των γονιών του και πήγαινε 140km/h

Στη συνέχεια βαρέθηκε...πάρκαρε στην άκρη...έβαλε τρίγωνο και περίμενε την αστυνομία

Παρίσι: Ένας νεκρός από φωτιά σε νοσοκομείο

Ξεκίνησε από ένα διαμέρισμα και γρήγορα επεκτάθηκε σε όλους τους ορόφους

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ