Ψυχαγωγία

Τρύφωνος για δελτίο ειδήσεων: "Αφού το κάνει η Τζώρτζια, να μην το κάνω εγώ;"

Δημοσιογράφος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε στα γυρίσματα του τηλεπαιχνιδιού που παρουσιάζει ο Τάσος Τρύφωνος στο κρατικό κανάλι και του "έκλεψε" κάποιες δηλώσεις σχετικά με τα επόμενα βήματα και τους επαγγελματικούς στόχους του στη τηλεόραση.

Ο γνωστός παρουσιαστής σε ερώτηση για το αν θα παρουσίαζε κάποιο κεντρικό δελτίο ειδήσεων στη πορεία, ο ίδιος απάντησε καταφατικά αφήνοντας ανοιχτό το ενδεχόμενο, αναφέροντας στα λεγόμενα του και την Τζώρτζια Παναγή και "ρίχνοντας καρφιά" εμμέσως για την νέα της τηλεοπτική δουλειά.

Συγκεκριμένα ο ίδιος δήλωσε:

"Αφού το έκανε η Τζώρτζια η Παναγή να μην το κάνω και εγώ; Θα μπορούσα να κάνω ένα κεντρικό δελτίο ειδήσεων, αλλά εντάξει τηλεπαιχνίδι, talk show, νομίζω ότι είμαι πολυεργαλείο, μπορώ να κάνω σχεδόν τα πάντα"

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη "drive-in" συναυλία στην Ελλάδα με πρωταγωνίστρια την Θεοδωρίδου (ΦΩΤΟ)

H ανάρτηση της τραγουδίστριας για την ιδιαίτερη γιορτή μετά την καραντίνα
28/05/2020 - 16:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Μας έδειξαν πόσο ωραία περνάνε τα πρωινά στο ραδιοφωνικό στούντιο
08/07/2020 - 15:32

Αποκλειστικό! Ο Τρύφωνος άρχισε τα "γυρίσματα" για το νέο του τηλεπαιχνίδι(ΦΩΤΟ)

Είναι γεγονός! Το νέο τηλεπαιχνίδι που θα γίνει “εμμονή” αρχίζει το τηλεοπτικό του ταξίδι
06/07/2020 - 13:46

Oι καλοκαιρινές διακοπές του Tάσου Τρύφωνος με τον Χάρη Βαρθακούρη στην... Πάφο

Η κοινή εξόρμηση των παρουσιαστών και η φωτογραφία στην πισίνα
05/07/2020 - 09:50

Ο Τάσος Τρύφωνος στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου!

Σε τι project πρόκειται να δούμε τον γνωστό παρουσιαστή;
02/07/2020 - 16:13

Η Τζώρτζια Παναγή στην..."καρέκλα" της Ελένης Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Με τον δικό της τρόπο θέλησε να αποχαιρετήσει την αγαπημένη παρουσιάστρια
02/07/2020 - 12:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφησαν 4χρονη μόνη στο σπίτι και τους πέρασαν χειροπέδες (BINTEO)

Άλλο ένα περιστατικό εγκατάλειψης ανηλίκου βλέπει το φως της δημοσιότητας

"Καμίνι" η Κύπρος: Πέντε μέτρα προστασίας από τον καύσωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις υψηλές θερμοκρασίες θα "συνοδεύει" και υγρασία μέχρι και την Τρίτη

Φρένο στο κυκλοφοριακό "έμφραγμα" με διάταγμα του Αρχηγού (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ισχύ από αύριο τα νέα μέτρα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Αρνητική στον κορωνοϊό η σύζυγος του Μπολσονάρου

Ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος έχει προσβληθεί από τον ιό και τέθηκε σε αυτοπεριορισμό

«Θλίψη και μεγάλη ανησυχία» εκφράζει το Παγκόσμιο Συμβούλιο Εκκλησιών

Τι λέει για την απόφαση των τουρκικών αρχών να μετατρέψουν την Αγία Σοφία σε τζαμί

556.140 θάνατοι: Ο θλιβερός απολογισμός των νεκρών παγκοσμίως λόγω Covid-19

Τουλάχιστον 6.593.400 άνθρωποι θεωρείται ότι έχουν αποθεραπευτεί

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 02:00WORLD PARTY