Ψυχαγωγία

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλυπτικός για τα προσωπικά του και όχι μόνο ήταν ο γνωστός δημοσιογράφος, ραδιοφωνικός παραγωγός και παρουσιαστής, Χάρης Παπαθεοχάρους, που απολαμβάνουμε καθημερινά μέσα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στον Alpha Κύπρου.

Σε συνέντευξη του στον νεαρό youtuber Mr. Αndrew, ο Χάρης μίλησε για την προσωπική του ζωή και το επόμενο βήμα στη ζωή του που όπως φαίνεται είναι προ των πυλών. Ο ίδιος ανέφερε:

Eίμαι ελεύθερος...ακόμα!

Προσπαθώ να μπω σε σχέση. Είμαι στις προσπάθειες και στα πρώτα ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα. Μου αρέσουν οι σχέσεις

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο 7.50'

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χάρης Παπαθεοχάρους: Αποκάλυψε την πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

To σημείο στο πρόσωπο που θέλει να "διορθώσει" και η...τελική απόφαση
16/01/2020 - 10:45

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

Mάριος Πρίαμος: Ερωτεύτηκε και αυτή είναι η...κούκλα σύντροφος του (ΦΩΤΟ)

Το κορίτσι που τον έκανε να απαρνηθεί την εργένικη ζωή και η κοινή φωτογραφία στην Ελβετία
06/01/2020 - 13:04

O Snik μιλάει...πρώτη φορά για τη σχέση του με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

"Δεν έχει να λέει επειδή είναι διάσημη - Η δουλειά των paparazzi είναι creepy"
04/01/2020 - 13:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δυναμικές κινητοποιήσεις αποφάσισαν οι οδηγοί λεωφορείων της Αμμοχώστου (ΦΩΤΟ)

Ζητούν ακύρωση προσφορών για δημόσιες συγκοινωνίες και ανησυχούν για τις εργασίες τους

Καραμπόλα τεσσάρων οχημάτων προκάλεσε κυκλοφοριακό "έμφραγμα" στο Στρόβολο

Γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Γεγονός η άρση του απορρήτου των επικοινωνιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάση αποχής κράτησε η αντιπολίτευση αλλά και ΕΔΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Δύο διαδηλωτές σκοτώθηκαν σε συγκρούσεις με την Aστυνομία στη Βαγδάτη

Χιλιάδες αντικυβερνητικοί διαδηλωτές συνέρρευσαν και πάλι το απόγευμα στην πλατεία Ταχρίρ

Επιβεβαιωμένα κρούσματα κοροναϊού στη Γαλλία

Έφτασε και στην Ευρώπη ο φονικός ιός

Ακσόι: Η Τουρκία στο Διεθνές Δικαστήριο Χάγης για αποστρατικοποίηση του Αιγαίου

"Αυτό το ζήτημα πηγάζει από την παραβίαση από πλευράς Ελλάδας"

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ