Ψυχαγωγία

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλυπτικός για τα προσωπικά του και όχι μόνο ήταν ο γνωστός δημοσιογράφος, ραδιοφωνικός παραγωγός και παρουσιαστής, Χάρης Παπαθεοχάρους, που απολαμβάνουμε καθημερινά μέσα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στον Alpha Κύπρου.

Σε συνέντευξη του στον νεαρό youtuber Mr. Αndrew, ο Χάρης μίλησε για την προσωπική του ζωή και το επόμενο βήμα στη ζωή του που όπως φαίνεται είναι προ των πυλών. Ο ίδιος ανέφερε:

Eίμαι ελεύθερος...ακόμα!

Προσπαθώ να μπω σε σχέση. Είμαι στις προσπάθειες και στα πρώτα ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα. Μου αρέσουν οι σχέσεις

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο 7.50'

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Τζούλιο Ντ' Ερρίκο:Η δυσκολία στις 8 λέξεις και η αποκάλυψη για τα προσωπικά του

Τα πρότυπα και η δυσκολία εδραίωσης στο χώρο της υποκριτικής στην Κύπρο
09/10/2019 - 13:35

Η ώρα της αλήθειας! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά αν είναι σε σχέση με τον Snik!

Οι φωτογραφίες, η απάντηση για τα προσωπικά της και τα φαινόμενα που δεν...απατούν
08/10/2019 - 11:27

Ξεσπά η Miley Cyrus: "Δεν είμαι τσο... - Συνηθίστε ότι βγαίνω με πολλούς"

Πρωτοφανείς αναφορές με φεμινιστικά υπολείμματα κατά των fans της
06/10/2019 - 12:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραυματισμός αστυνομικού στη Λεμεσό σε επιχείρηση για πάταξη πορνείας

Βρέθηκε ποσότητα ναρκωτικών ουσιών στον έναν εκ των υπόπτων

Πότε ολοκληρώνεται ο σχεδιασμός του Νέου Νοσοκομείου Ψυχικής Υγείας

Δύο θάλαμοι στην Αθαλάσσα έχουν αναβαθμιστεί και οι άλλοι δύο πρέπει να κατεδαφιστούν

Έρχονται 58.000 εμβόλια για την εποχιακή γρίπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο ώρες περίμεναν οι ασθενείς στην ουρά για ένα αντιγριπικό εμβόλιο
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Πλήρως προετοιμασμένος να χρησιμοποιήσει στρατιωτική δύναμη κατά Άγκυρας ο Τραμπ

Τι δήλωσε ο Μάικ Πομπέο λίγες ώρες πριν τη λήξη της εκεχειρίας που συμφώνησαν ΗΠΑ-Τουρκία

Τραμπ: Δεν υποσχεθήκαμε στους Κούρδους ότι θα τους προστατεύουμε για 400 χρόνια

"Αν η Τουρκία συμπεριφερθεί άσχημα οι ΗΠΑ θα θέσουν δασμούς και κυρώσεις"

Αυτό είναι το παλαιότερο μαργαριτάρι στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Που ανακαλύφθηκε και τι έφερε στο φως αναφορικά με τη νεολιθική εποχή

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 06:00KITCHEN LAB