Ψυχαγωγία

Xαριτίνη Ηλιάδου: Τοpless στην...Αντίπαρο αναστατώνει τα social media(ΦΩΤΟ)

Η Χαριτίνη Ηλιάδου, η οποία θα βρεθεί σε ρόλο ηθοποιού στην πολυαναμενόμενη σειρά του Ανδρέα Γεωργίου, η οποία θα προβάλλεται από τους δέκτες του Alpha Κύπρου και θα τιτλοφορείται "8 λέξεις", βρίσκεται σε διακοπές στην Ελλάδα κάνοντας ένα μικρό τουρ σε μικρά νησάκια της χώρας.

Η ίδια βρέθηκε στην Αντίπαρο και με σέξι διάθεση πόζαρε topless με θέα το Αιγαίο.Αν και μας έχει συνηθίσει σε σέξι εμφανίσεις, είναι η πρώτη φορά που τολμά μια φωτογραφία χωρίς το πάνω μέρος.

Δείτε την σχετική φωτογραφία που ανέβασε στα social media 

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Kόνι Μεταξά τρώει μακαρόνια topless και..."κολάζει" (ΦΩΤΟ)

Η τολμηρή φωτογραφία και ο...ιδιαίτερος τρόπος που τρώει μεσημεριανό
31/01/2020 - 15:36

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

H Ηλιάδου μαθαίνει...γαλλικά στην Λαμπροπούλου και γίνονται "viral" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απογοήτευση της "δασκάλας" και η ξεκαρδιστική προφορά της μαθήτριας
23/01/2020 - 11:54

Χαριτίνη Ηλιάδου: Δείτε τo νέο της επαγγελματικό βήμα (ΦΩΤΟ)

"Γάντι" ήρθε για την γνωστή ηθοποιό το 2020 - Η δημόσια ανακοίνωση για το νέο...εγχείρημα
14/01/2020 - 14:14

Η Έλενα Πιερίδου ποζάρει...topless και φοράει μόνο το τζιν της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που "αναστάτωσε" τα social media και η καλλιτεχνική πόζα
13/01/2020 - 12:32

Η Χαριτίνη Ηλιάδου μαζί με τον...."Φτερωτό Θεό" στην Βουδαπέστη (ΦΩΤΟ)

Η συνάντηση με τον πασίγνωστο Τούρκο ηθοποιό και ο ενθουσιασμός που τον γνώρισε
29/12/2019 - 17:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Τραγούδησα για τις ξεχασμένες, τις αφανείς, τις αγνοημένες» (ΦΩΤΟ)

Η «Σ Ε Ζ Ο Ν Γυναίκες» βρέθηκε στο Βρετανικό Μουσείο για μια διαφορετική αφήγηση

Λάτρεις του κύβου Ρούμπικ από 14 χώρες σε διαγωνισμό για δυνατούς λύτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έφηβος Μιχάλης Ελευθεριάδης που διεκδικεί μια θέση στο ρεκόρ Γκίνες μιλά στον ALPHA

Βήμα-βήμα θα περπατήσει την Κύπρο ο Αλέξης Σοφοκλέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε ο πεζοπόρος Εθελοντής στην κάμερα του ALPHA
Ελλάδα

«Τι βιαστικός λες και χωρίς πανσέληνο αύριο δε θα 'βλεπες να εκλείψω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ποιήματα της Κικής Δημουλά σε ανάγνωση της ίδιας

«Έφυγε» από τη ζωή η μεγάλη ποιήτρια Κική Δημουλά

Θλίψη σκόρπισε η είδηση του θανάτου της

Washington Post: «Η φύλαξη των γλυπτών του Παρθενώνα ανήκει σήμερα στην Ελλάδα»

Συντάκτρια της εφημερίδας τάσσεται υπέρ της επιστροφής των γλυπτών
Διεθνή

Diamond Princess: 23 επιβάτες διέφυγαν των ιατρικών ελέγχων

Την πληροφορία επιβεβαίωσε ο Ιάπωνας υπουργός Υγείας

Ανεξέλεγκτα κλιμακώνεται η ένταση στο Ιντλίμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική έκκληση για κατάπαυση του πυρός απευθύνει ο Γ.Γ. του ΟΗΕ

Anadolu: Το Μάρτιο η συνάντηση Ερντογάν, Μακρόν, Μέρκελ και Πούτιν για τη Συρία

Σύμφωνα με δηλώσεις του Τούρκου Προέδρου μετά από σειρά τηλεφωνικών επικοινωνιών

tv news

«Παράδοση Κατ'Οίκον» Με καλεσμένο τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Κώστα Φασουλιώτη

Αποκαλύπτει στην Βασιλική Χατζηαδάμου ένδοξες ποδοσφαιρικές στιγμές και όσα τον σημάδεψαν
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/02/2020 - 07:0024 ΩΡΕΣ