Ψυχαγωγία

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στους παίκτες του Αδύναμου κρίκου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αδύναμος κρίκος επέστρεψε στο Λούης Night Show και ο Λούης Πατσαλίδης σχολιάζει με το γνωστό του χιούμορ τις απίστευτες ατάκες των παικτών. Οι παίκτες του Αδύναμου κρίκου δίνουν ρεσιτάλ με τις απαντήσεις-μαργαριτάρια και ο Λούης ρεσιτάλ γέλιου με τον σχολιασμό του!

Ο γνωστός stand-up comedian σχολίασε με το μοναδικό του χιούμορ την αράχνη με τα… φτερά, το μπέρδεμα του Ρίο Αντίρριο με το Ρίο Ντε Τζανέιρο και το γλυκό του κουταλιού – περμανάντ!

Δείτε το απολαυστικό απόσπασμα από το Λούης Night Show και γελάστε ελεύθερα:

Επόμενο άρθρο

Οι τρυφερές ευχές της Ασλανίδου για τα γενέθλια του συντρόφου της! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον σύντροφο της, τα γλυκά λόγια και το φιλί...
22/12/2018 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης έρχεται και θα τρολάρει από Λιλλήκα μέχρι και μια...μπανάνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Παρασκευή στις 21:15 ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο που δεν πρέπει να χάσεις
13/12/2019 - 17:42

Λούης Πατσαλίδης:"Θα γινόμουν βουλευτής με έναν όρο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο απωθημένο, η κριτική της Αστέρως και γιατί τον εκνευρίζουν τα Χριστούγεννα
12/12/2019 - 12:07

Ο Λούης τρολάρει το βιογραφικό του Νουρή κα το…παρελθόν του Προδρόμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεκαρδιστικές ατάκες για μια ακόμη φορά από τον stand up comedian
09/12/2019 - 21:07

O μάχιμος δημοσιογράφος που..."πάγωσε" και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ζωντανή μετάδοση που δεν πέρασε ασχολίαστη και το δώρο του stand up comedian
08/12/2019 - 22:36

Ο Λούης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσης τις "προσφορές" στο Black Friday(ΒΙΝΤΕΟ)

Με καλεσμένο τον Λάμπη Λιβιεράτο έρχεται το πιο ξεκαρδιστικό επεισόδιο
06/12/2019 - 12:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το χαλούμι έχει "κατακτήσει" την Μεγάλη Βρετανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα πιο σημαντικά κυπριακά προϊόντα τα οποία συνεχίζουν να αγοράζουν οι Βρετανοί

Ο Alpha στη Ζιμπάμπουε: Ένα μοναδικό ταξίδι με την Action Aid Ελλάδος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κλείνω τα μάτια...βλέπω τα χαμόγελα...τα βλέμματα...Πήγα φτωχή και έφυγα πλούσια"
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild
Διεθνή

Ερντογάν: Αν χρειαστεί θα κλείσουμε τη βάση των Αμερικανών στο Ιντσιρλίκ

"Ίσως και η Άγκυρα θα έπρεπε να αναγνωρίσει την "γενοκτονία των ιθαγενών Αμερικανών"

Την αποχώρηση 4.000 στρατιωτών από το Αφγανιστάν θα ανακοινώσει η Ουάσινγκτον

Σε αντάλλαγμα θα έπρεπε να δεσμευθούν ότι δεν θα αφήνουν πλέον να δρουν "τρομοκράτες"

Στην Κωνσταντινούπολη ο πρόεδρος της Λιβύης Αλ Σαρατς (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον υποδέχθηκε ο Τούρκος Πρόεδρος, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

tv news

Η Αλεξία προχωρά στο να αναλάβει εξ ολοκλήρου την διαχείριση της περιουσίας της

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 23:20ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ