Ψυχαγωγία

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στους παίκτες του Αδύναμου κρίκου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αδύναμος κρίκος επέστρεψε στο Λούης Night Show και ο Λούης Πατσαλίδης σχολιάζει με το γνωστό του χιούμορ τις απίστευτες ατάκες των παικτών. Οι παίκτες του Αδύναμου κρίκου δίνουν ρεσιτάλ με τις απαντήσεις-μαργαριτάρια και ο Λούης ρεσιτάλ γέλιου με τον σχολιασμό του!

Ο γνωστός stand-up comedian σχολίασε με το μοναδικό του χιούμορ την αράχνη με τα… φτερά, το μπέρδεμα του Ρίο Αντίρριο με το Ρίο Ντε Τζανέιρο και το γλυκό του κουταλιού – περμανάντ!

Δείτε το απολαυστικό απόσπασμα από το Λούης Night Show και γελάστε ελεύθερα:

Επόμενο άρθρο

Οι τρυφερές ευχές της Ασλανίδου για τα γενέθλια του συντρόφου της! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον σύντροφο της, τα γλυκά λόγια και το φιλί...
22/12/2018 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο γνωστός stand up comedian
15/08/2019 - 12:52

Αγνώριστος ο Λούης:13 χρόνια πριν στα πρώτα του... stand up comedy(ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα καφέ των λίγων ατόμων στα στάδια των χιλιάδων φανατικών ακόλουθών του
03/08/2019 - 16:07

Ο Λούης Πατσαλίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από τον "Klik fm"(ΦΩΤΟ)

Τα άνω κάτω φέρνει η απόφαση του γνωστού stand up comedian
02/08/2019 - 09:33

Ο Λούης Πατσαλίδης όπως δεν τον έχετε ξαναδεί:Η αλλαγή στην εμφάνιση του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και η... διχασμένη προσωπικότητα
31/07/2019 - 16:00

Λούης Πατσαλίδης: Το στιγμιότυπο από τις καλοκαιρινές διακοπές με την Αστέρω!

Ξέγνοιαστές οικογενειακές στιγμές για τον γνωστό stand up comedian
27/07/2019 - 10:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτός είναι ο 44χρονος Grzegorz που χάθηκε στη θάλασσα της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Ενώ κολυμπούσε στη θάλασσα, απομακρύνθηκε από την ακτή και δεν επέστρεψε στην ξηρά

Τα κάρβουνα άναψαν στην Προεδρική εξοχική κατοικία στο Τροόδος (ΦΩΤΟ)

Πυρετώδεις προετοιμασίες για το γεύμα στα μέλη του Υπουργικού Συμβουλίου

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 13:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΧΟΥΛΑΣ