Ψυχαγωγία

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτιά!

Και η συγκεκριμένη "καίει" την Ιρίνα Σάικ. Το γνωστό μοντέλο μετά τη σωρεία δημοσιευμάτων για τη σχέση Lady Gaga - Bradley Cooper και το ενσταντανέ στη σκηνή των Oscars που μαγνήτισε το κοινό και πυροδότησε της φήμες ανά το παγκόσμιο, αντιδρά στα social media.

Διαβάστε επίσης: Όλο το παρασκήνιο του "ερωτικού τριγώνου" Κούπερ-Γκάγκα-Σάικ

Και μετά τις τυπικές σχέσεις (αμήχανα σύμφωνα με τους reporters φέρθηκαν η μια στην άλλη την βραδιά των βραβείων), που παρακολουθήσαμε η Irina και η Lady το πάνε ένα βήμα παραπέρα αφού έγιναν unfollow από τα social media, με ρεπορτάζ της "The Sun" να αποκαλύπτει ότι την πρώτη κίνηση έκανε ο δεσμός του ηθοποιού.

΄λκμ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Μπορεί ο ηθοποιός να εμφανίστηκε με τη σύντροφο του αλλά οι φήμες έγιναν ακόμα πιο έντονες
26/02/2019 - 08:57

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Η αποθέωση και τα συγκινητικά λόγια της τραγουδίστριας για το Όσκαρ που κέρδισε
25/02/2019 - 09:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ