Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα της Φαίης Σκορδά για όσα γράφονται για την προσωπική της ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονα ενοχλημένη με δημοσιεύματα που αφορούν την προσωπική της ζωή είναι η Φαίη Σκορδά.  Με αφορμή τα δημοσιεύματα που διαβάζει κατά καιρούς για την προσωπική της ζωή, η παρουσιάστρια ξέσπασε on air δηλώνοντας: 

Τώρα, εγώ σκεφτόμουν άλλα όσο εσύ μιλούσες, αλλά θα κρατηθώ και δεν θα μιλήσω!

Πολλές φορές αυτά που γράφονται είναι απολύτως ψέματα, όχι ότι θα ήταν κακό αν ήταν αλήθεια, αλλά είναι απολύτως ψέματα και σε βάζουν σε μία διαδικασία να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.

Να έχω καταστάσεις μέσα στο σπίτι μου από το πουθενά επειδή κάποιος ξύπνησε μια μέρα και έγραψε κάτι που δεν ισχύει. Να πρέπει να εξηγήσεις κάποια πράγματα όταν υπάρχει μια αλήθεια, αλλά να πρέπει να μπεις σε μια διαδικασία επειδή κάποιος έγραψε κάτι είναι τρελό. Θα πω ότι αν έχω εγώ να μοιραστώ κάτι, δεν θα κρυφτώ και θα το μοιραστώ πρώτη όταν θα αισθανθώ ότι είναι η κατάλληλη στιγμή. Δεν είναι και κάτι σημαντικό, αλλά πραγματικά αν αισθανθώ ότι έχω να μοιραστώ κάτι, θα το κάνω με μεγάλη χαρά. Ξέρω πάντα ποια είναι τα όρια και τα έχω κρατήσει. Αλλά να υπονοείται κάτι για κάποιον που τον έχω δει μία φορά στη ζωή μου πριν από δύο χρόνια, που δεν ξέρω καν πώς είναι ο άνθρωπος. Είναι η δεύτερη φορά που γίνεται, είναι πολύ αμήχανο.

Φανταστείτε, να έχεις δει έναν άνθρωπο μία φορά στη ζωή σου μισή ώρα πριν από δύο χρόνια, να μην τον έχεις ξαναδεί ποτέ, να μην έχεις μιλήσει ποτέ μαζί του στο τηλέφωνο, να μην έχεις στείλει ποτέ κανένα μήνυμα και να πρέπει να αποδείξεις τι;

Νομίζω ότι αυτό από μόνο του λέει πολλά. Πολλές φορές κάτι μπορεί να γίνεται εσκεμμένα, να έχει κάποιος από πίσω άλλες σκοπιμότητες

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Τζένη Μπαλατσινού: Απαντά αν υπάρχει στα σχέδια της ένα τέταρτο παιδί!

Οι φήμες την θέλουν να διανύει ήδη τον δεύτερο μήνα της εγκυμοσύνη της
12/06/2019 - 12:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το story που άνοιξε τον "Ασκό του Αιόλου"
25/06/2019 - 12:13

Προφορική συμφωνία Μπαρσελόνα - Νεϊμάρ

Σύμφωνα με δημοσίευμα στην Ισπανία Μπαρτσελόνα και Νεϊμάρ μίλησαν και συμφώνησαν
25/06/2019 - 09:20

Τον γύρο του κόσμου κάνει η καταδίκη του 35χρονου Κύπριου serial killer

Εκτενή δημοσιεύματα στα ηλεκτρονικά πρωτοσέλιδα του ξένου τύπου
24/06/2019 - 18:46

«Ο Νεϊμάρ δεν πρόκειται να εμφανιστεί ξανά στην Παρί Σεν Ζερμέν» (ΦΩΤΟ)

Η Καταλανοί στέλνουν τον Νεϊμάρ στην Βαρκελώνη
20/06/2019 - 11:52

«Πιέζει» τον ΠΑΟΚ Ο Ελ Καντουρί

Δημοσιεύματα στο Βέλγιο αναφέρουν πως ο ποδοσφαιριστής θέλει να φύγει από τη Θεσσαλονίκη
18/06/2019 - 15:56

Συνεχίζουν να γράφουν για συνάντηση με Κατελάρη και ενδιαφέρον για Ρομπέρζ

Ελλαδικό δημοσίευμα εμπλέκει τους δύο ποδοσφαιριστές στα μεταγραφικά πλάνα του ΠΑΟ
18/06/2019 - 14:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κομμάτια οστών εντόπισε συνεργείο της ΔΕΑ στην κατεχόμενη Λάπηθο

Εντός του 2019 η ΔΕΑ έχει προχωρήσει σε εκταφές οστών που ανήκουν σε 18 άτομα

Με πομπή η μεταφορά της σορού του τέως Προέδρου στο ναό της Του Θεού Σοφίας

Δείτε εικόνες από τη συγκέντρωση των μελών της νεολαίας του ΑΚΕΛ

Aυτά είναι τα δικαιώματα του Νίκου Μεταξά στις Κεντρικές Φυλακές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ποινικολόγος Γιάννης Πολυχρόνης αναλύει την δίκη "express" του serial killer
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

Περιορίζονται οι πιθανότητες ο Βέμπερ να εκλεγεί νέος Πρόεδρος της Κομισιόν

Ζυμώσεις σε όλα τα επίπεδα για τον επόμενο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 17:00ALPHA NEWS