Υγεία

5 ιδανικές στάσεις του σεξ για τους... μη προικισμένους άνδρες (ΦΩΤΟ)

Η επιστήμη μίλησε... 

Ο μέσος όρος του μεγέθους του ανδρικού μορίου είναι 13 εκατοστά. H επόμενη ημέρα είναι γεγονός...

Τι πρέπει να κάνεις σε περίπτωση που το δικό σου πέος, δεν πιάνει τις 'απαιτήσεις' τόσο των γυναικών όσο και της επιστήμης;

Διαβάστε επίσης: Αυτός είναι ο μέσος όρος μεγέθους του...πέους παγκοσμίως !

Λύσεις υπάρχουν γιατί σύμφωνα με πολλούς, σημασία δεν έχει το μέγεθος αλλά η τεχνική. Ακολουθούν λοιπόν, οι πέντε στάσεις που θα σε βοηθήσουν να ικανοποιήσεις την σύντροφό σου, και το αποτέλεσμα να είναι...απολαυστικό.

Doggie Style

Όταν δεν διαθέτεις και τα πλουσιότερα προσόντα, καλό είναι να αποφεύγεις τις στάσεις που απαιτούν μεγάλη διείσδυση, κάτι που καθιστά το doggie style μια ιδανική επιλογή. Το γεγονός ότι μπορείς να χρησιμοποιείς τα χέρια σου δίνει μια επιπλέον απόλαυση και την δυνατότητα να κοντρολάρεις την ταχύτητα και τον ρυθμό των ωθήσεων, εξασφαλίζοντας τη μέγιστη διείσδυση. 

σεχ

Ανυψωμένο ανάποδο cowgirl

Μια απλή παραλλαγή του κλασικού ανάποδου cowgirl, στην οποία απλά τοποθετείς ένα μαξιλάρι κάτω από τους γοφούς σου για έξτρα ανύψωση, κάτι που θα προσφέρει μια  εμπειρία στην γυναίκα πιο...βαθιά.

Πλάγιο cowgirl

Κάθεσαι στα πλάγια του καναπέ και η παρτενέρ σου κάθεται πάνω σου, με τα πόδια της τοποθετημένα είτε στα δεξιά, είτε στα αριστερά. Αυτό, θα επιτρέψει στους γοφούς της να γλιστρήσουν ελαφρά, προσφέροντας την έξτρα διείσδυση που αναζητάς. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τα χέρια σου για να ανασηκώνεις ελαφρά και ρυθμικά το σώμα της καθώς κι εκείνη να χρησιμοποιήσει τα πόδια της για τον ίδιο σκοπό.

Splitting Bamboo

Κάθεσαι στα γόνατα, η παρτενέρ σου ξαπλώνει ανάσκελα μπροστά σου και σηκώνει το ένα της πόδι μέχρι τον ώμο σου. Καθώς μπαίνεις μέσα της, κράτα το πόδι της για αντίσταση και χρησιμοποίησέ το για να ελέγχεις το ρυθμό των κινήσεών σου.

δογγιε

Pile Driver

Πρόκειται για τη στάση με τη μεγαλύτερη δυνατή διείσδυση. Η σύντροφός σου κάθεται με την πλάτη πίσω και τα γόνατα ακουμπισμένα στο στήθος της και γέρνει ελαφρά προς τα πίσω ώστε οι γοφοί της να σηκωθούν από το πάτωμα. Τότε, χρησιμοποιείς τα γόνατά σου για να κάνεις squats, έχοντας πλήρη έλεγχο της δύναμης των ωθήσεων.

Επόμενο άρθρο

Τί είναι η Αιθουσαία Νευρωνίτιδα που καθήλωσε τον Χρήστο Μάστορα;

Το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει και ακύρωσε τις εμφανίσεις του
24/03/2019 - 10:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δεν πάει το μυαλό σου! Αυτή είναι η συνήθεια που... καταστρέφει το σεξ σου

Μάθετε τί πρέπει να "κοντρολάρεις" για καλύτερες επιδόσεις στο κρεβάτι!
23/06/2019 - 09:22

Η έλλειψη σεξ... βλάπτει σοβαρά την υγεία - 4+1 επιπτώσεις που προκαλεί η αποχή!

Πόσες φορές πρέπει να έχουμε σεξουαλική επαφή σύμφωνα με τους επιστήμονες;
21/06/2019 - 08:41

Η "Βίβλος του Έρωτα":Όσα πρέπει να ξέρετε για τις 4 φάσεις και τον κύκλο του σεξ

Μάθετε τα πάντα για τον... κύκλο της σεξουαλικής απόκρισης
19/06/2019 - 17:00

"Δεν μπορώ να λειτουργήσω στο σεξ λόγω... άγχους - Τί να κάνω;"

Η απάντηση ειδικού για μια συνηθισμένη απορία
16/06/2019 - 12:50

16 + 1 λόγοι που το σεξ κάνει καλό στην υγεία!

Oι λόγοι εκτός της ευχαρίστησης που πρέπει να ξέρετε...
09/06/2019 - 09:48

Ο σύντροφός σάς παραμελεί; Mάθετε ποιες ψυχικές ασθένειες μπορεί να "κρύβει"

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για την ψυχολογία του συντρόφου σου
05/06/2019 - 18:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η ανάγκη θεσμοθέτησης της πολιτικής κηδείας στην Κύπρο (BINTEO)

Τα κενά στη νομοθεσία σύμφωνα με τον θεολόγο Θεόδωρο Κυριακού

Για έκτροπα στα γήπεδα αν ανασταλεί η κάρτα φιλάθλου προειδοποιεί ο Σαββίδης

Ο Υπ. Δικαιοσύνης καλεί τη Βουλή να επανεξετάσει το θέμα

Θέματα παιδείας στο επίκεντρο συνάντησης ΠτΔ - εκπαιδευτικών οργανώσεων

"Κλείδωσε" συνάντηση στις 9 Ιουλίου με ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ και οργανωμένους γονείς
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Η Μαρία Πεϊτσίνοβιτς Μπούριτς στη θέση του ΓΓ του Συμβουλίου της Ευρώπης

Η πενταετής θητεία τηςαρχίζει στς 18 Σεπτεμβρίου του 2019

Δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι θα επιβάλουν κυρώσεις λόγω S400, λέει ο Ερντογάν

"Ο συνεταιρισμός μας με την Αμερική προχωρά στο πλαίσιο μιας στρατηγικής συνεργασίας"

Το "πορτρέτο απόγνωσης" που σόκαρε τον Πάπα Φραγκίσκο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του Όσκαρ και της κόρης του Βαλέρια έκανε τον γύρο του κόσμου

tv news

Ένας μεγάλος κύκλος που περιέλαβε ευτυχισμένες αλλά και δύσκολες στιγμές κλείνει

Δείτε την Πέμπτη στο τελευταίο διπλό επεισόδιο του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένας άγνωστος παρακολουθεί τον Φώτη και πειράζει τη μηχανή του αυτοκινήτου του..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε την Πέμπτη στο προτελευταίο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ