Υγεία

Έγινε το απόλυτο trend!Αυτό είναι το νέο hair cut του Κωνσταντίνου Αργυρού(ΦΩΤΟ)

Είναι το πιο hot ανδρικό κούρεμα για τα σγουρά μαλλιά. Πρόκειται για το high fade κούρεμα που «παίζει»  με το μήκος των μαλλιών και συνδυάζει τα πιο μακριά με τα σχεδόν ξυρισμένα μαλλιά.

Αυτό το hair cut υιοθέτησε ο Κωνσταντίνος Αργυρός και ομολογουμένως του πηγαίνει πολύ. Στην κορυφή, τα πυκνά και ανέμελα σγουρά μαλλιά του, του δίνουν έναν μοντέρνο αέρα και αναδεικνύουν μοναδικά τα χαρακτηριστικά του προσώπου του.

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

To μαύρο δερμάτινο παντελόνι της Καρντάσιαν αξίζει μία θέση στη...ντουλάπα μας!

Είναι σίγουρο ότι θα το φορέσουμε ξανά και ξανά!
15/09/2019 - 16:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: H μυστηριώδης γυναίκα μαζί του και οι...πρωινές βόλτες

Οι νέες φήμες για τη νέα ερωτική σχέση του δημοφιλή τραγουδιστή
03/10/2019 - 12:33

Αποκάλυψη! Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός με... Τουρκάλα τραγουδίστρια(ΦΩΤΟ)

Η εφημερίδα Hurriyet, έφερε στο φως το ειδύλλιο και όλες τις λεπτομέρειες
25/09/2019 - 13:05

Crash Test...Μόδας: H στιλιστική αναμέτρηση της Μητσοτάκη και της Μπριζίτ Μακρόν

Η εντυπωσιακή παντελόνα που επισκίασε τη πρώτη κυρία της Γαλλίας
25/08/2019 - 15:07

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Όσα δήλωσε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
10/08/2019 - 10:26

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τίποτα ύποπτο ή επικίνδυνο στις βαλίτσες έξω από το σπίτι του serial killer

Τι αναφέρει η Αστυνομία για τις έρευνες που διεξήγαγε το πρωί στη Λακατάμια

19χρονη: "Είμαι πολύ καλά μορφωμένη και δεν υπάρχει περίπτωση να τα έγραψα εγώ"

Tι ισχυρίζεται η κατηγορούμενη στην υπόθεση "ομαδικού βιασμού" για την κατάθεση της

Ανοίγουν τραπεζικούς λογαριασμούς των υπόπτων για την απάτη εις βάρος αστέγων

Στο κελί για άλλες τέσσερις ημέρες, με απόφαση του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Brexit: Απορρίφθηκε νέα ψηφοφορία στη Βουλή επί της συμφωνίας εξόδου

Ο Πρόεδρος της Βουλής είπε όχι στον Μπόρις Τζόνσον

Ινδία: Γιατί φόρεσαν χαρτόκουτα στα κεφάλια μαθητών;

Το αμφιλεγόμενο μέτρο που προκάλεσε μεγάλες αντιδράσεις

Βραζιλία: Αεροσκάφος έπεσε σε κατοικημένη περιοχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Τουλάχιστον τρεις άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/10/2019 - 18:00ALPHA NEWS