Υγεία

Έλλη Κοκκίνου: Αποκάλυψε τη... δίαιτα πείνας που έκανε για χρόνια και σοκάρει...

Η Έλλη Κοκκίνου σοκάρει καλεσμένη στη Φωλιά των Κου Κου για τη δίαιτα που έκανε για πολλά χρόνια. Η τραγουδίστρια τα τελευταία χρόνια κάνει διατροφή για να διατηρεί λεπτή τη σιλουέτα της. Η ίδια αποκάλυψε τη δίαιτα που έκανε πριν λίγο καιρό, η οποία ομολογουμένως φαντάζει ως και επικίνδυνη.

Συγκεκριμένα δήλωσε

«Τα τελευταία χρόνια έτρωγα ένα μήλο με κανέλα ή ένα ακτινίδιο με κανέλα ή ροκφόρ με μέλι και κανέλα. Χόρταινα με καφέ στην αρχή, έπινα στις 7 το πρωί καφέ. Σνακ έτρωγα λίγο τυράκι με λίγο αγγουράκι. Το μεσημεριανό μπορεί να ήταν κρέας με φρούτο. Πεινούσα, έτρωγα τα δάχτυλά μου! Αν πεινούσα έτρωγα λίγο αγγουράκι με λίγη γραβιέρα ή αμύγδαλα»

΄κ,μ,

Επόμενο άρθρο

16 + 1 λόγοι που το σεξ κάνει καλό στην υγεία!

Oι λόγοι εκτός της ευχαρίστησης που πρέπει να ξέρετε...
09/06/2019 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η δίαιτα των 16 ωρών που έχει τρελάνει το...Hollywood!

Μάθετε τα μυστικά της δίαιτας που παρέχει τρομερά αποτελέσματα
16/06/2019 - 09:43

Tι να φας για μεσημεριανό αν θέλεις να αδυνατίσεις

Οι καλύτερες επιλογές αν μαγειρέψεις, αν παραγγείλεις, αν πρόκειται να φας έξω το βράδυ.
08/06/2019 - 10:37

Έλλη Κοκκίνου: Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή και έναν δεύτερο γάμο

Το ενδεχόμενο υιοθεσίας ενός παιδιού και το περιστατικό που την στιγμάτισε
28/04/2019 - 15:42

Aυτά είναι τα πιο απλά και υγιεινά σνακ για όσους κάνουν...δίαιτα

5 τέλειες προτάσεις για κάθε στιγμή της ημέρας
27/04/2019 - 01:44

Η Έλλη Κοκκίνου αποκαλύπτει τον λόγο που χώρισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια μιλά για τον λόγο που την οδήγησε στον χωρισμό με τον σύντροφο της
15/04/2019 - 09:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κομμάτια οστών εντόπισε συνεργείο της ΔΕΑ στην κατεχόμενη Λάπηθο

Εντός του 2019 η ΔΕΑ έχει προχωρήσει σε εκταφές οστών που ανήκουν σε 18 άτομα

Με πομπή η μεταφορά της σορού του τέως Προέδρου στο ναό της Του Θεού Σοφίας

Δείτε εικόνες από τη συγκέντρωση των μελών της νεολαίας του ΑΚΕΛ

Aυτά είναι τα δικαιώματα του Νίκου Μεταξά στις Κεντρικές Φυλακές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ποινικολόγος Γιάννης Πολυχρόνης αναλύει την δίκη "express" του serial killer
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

Περιορίζονται οι πιθανότητες ο Βέμπερ να εκλεγεί νέος Πρόεδρος της Κομισιόν

Ζυμώσεις σε όλα τα επίπεδα για τον επόμενο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ