Υγεία

To μαύρο δερμάτινο παντελόνι της Καρντάσιαν αξίζει μία θέση στη...ντουλάπα μας!

Μαθήματα στυλ παρέδωσε η Κιμ Καρντάσιαν σε πρόσφατη εμφάνισή της, στο show του Jimmy Fallon, μαζί με τη νέα συνεργάτιδα της, Γουίνι Χάρλοου. 

Η ριάλιτι σταρ και επιχειρηματίας και η Χάρλοου, μεταξύ άλλων, μίλησαν για το λανσάρισμα της νέας σειράς, ΚΚW x WINNE. H Κιμ Καρντάσιαν αναφέρθηκε και στην πρόσφατη κυκλοφορία της νέας σειράς εσωρούχων της SKIMS, που σημείωσε "ιλιγγιώδεις" πωλήσεις, αγγίζοντας το ποσό των 2 εκατομμυρίων ευρώ, μέσα σε λίγα λεπτά.

Για την τηλεοπτική της εμφάνιση, η Κιμ Καρντάσιαν επέλεξε να φορέσει ένα Church Boutique μαύρο απαστράπτον top, με ανοιχτή πλάτη, αξίας 790 λιρών, που συνδύασε με ένα υπέροχο μαύρο δερμάτινο παντελόνι. Ψηλοκάβαλο και έντονες τσέπες και ραφές, «αγκάλιασε» τις καμπύλες της Κιμ Καρντάσιαν. Αναμφισβήτα ένα μαύρο δερμάτινο παντελόνι σε ίσια γραμμή, είναι ένα κομμάτι που αξίζει να έχει μία θέση στη φθινοπωρινή μας γκαρνταρόμπα, που θα φορέσουμε ξανά και ξανά!

Δείτε την εμφάνισή της:

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η νέα μόδα στο σεξ! Η στάση "77" που θα απογειώσει τη σχέση σου!

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις και πως θα τα καταφέρεις
13/09/2019 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη Χαριτίνης: Αυτό είναι το νέο... επαγγελματικό της βήμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
20/05/2020 - 18:18

Χάρι - Μέγκαν: Τους ανέλαβε η εταιρεία που προωθεί την...Κιμ Καρντάσιαν;

Όσα ανέφερε ο ατζέντης και η...πρώτη προσφορά από το Ντουμπάι
03/02/2020 - 11:34

Φαίη Σκορδά: Αποκαλύπτει τη νέα τάση στα παπούτσια που πρέπει να ακολουθήσεις

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "μυστικό" στην εμφάνισή της
26/01/2020 - 12:51

4+1 πρότασεις για να εντυπωσιάσετε τον χειμώνα με...οversized σακάκια(ΦΩΤΟ)

Τα σακάκια παίρνουν θέση μάχης και στη χειμερινή σας γκαρνταρόμπα για ακαταμάχητο στυλ
12/01/2020 - 20:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μπαίνουν οι τελευταίες πινελιές για το άνοιγμα των εμπορικών κέντρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του Alpha κατέγραψε όλες τις προετοιμασίες λίγο πριν την επαναλειτουργία

Ρεπορτάζ Alpha: Καρέ-καρέ η άφιξη του πρώτου επιβάτη στο Αεροδρόμιο (BINTEO)

Ο Alpha βρέθηκε στο Αεροδρόμιο Λάρνακας και ακολούθησε όλες τις διαδικασίες
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

Τη χρήση μάσκας σε δημοσίους χώρους συνιστά ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

Παρότρυνε τις Κυβερνήσεις να ενθαρρύνουν τους πολίτες να φορούν υφασμάτινη μάσκα

Η Ευρώπη ανοίγει πλήρως τα εσωτερικά της σύνορα έως το τέλος Ιουνίου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα τηλεδιάσκεψη των 27 ΥΠΕΣ-Τι θα ισχύσει για υπηκόους τρίτων χωρών

Σκαρφάλωσαν σε κτίριο για να σώσουν ηλικιωμένο από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματικές στιγμές μέχρι να καταφέρουν να φτάσουν στο φλεγόμενο διαμέρισμα

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 23:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ