Υγεία

Ποιο είναι το χαρακτηριστικό που ερωτεύεται κάθε ζώδιο;

Θες να σε ερωτευτεί;

Εδώ είναι η λύση! Παρακάτω ακολουθούν τα χαρακτηριστικά τα οποία ερωτεύονται τα 12 Ζώδια!

Εκμεταλλεύσου αυτό το χαρακτηριστικό και κάν’τον/την να κολλήσει μαζί σου! Γιατί τα άστρα μιλούν αρκεί να ξέρουμε να τα ακούμε...

ΚΡΙΟΣ
Ερωτεύεται… τον τσαμπουκά, τον δυναμισμό, την αυτοπεποίθηση, το τσαγανό! Φανέρωσε την ισχυρή προσωπικότητα σου και κάνε τον Κριό δικό σου!

ΤΑΥΡΟΣ
Ερωτεύεται… την ειλικρίνεια, την τιμιότητα, το ήθος και την αξιοπιστία! Αν του δείξεις ότι αξίζει την εμπιστοσύνη σου, ο Ταύρος σου ανήκει!

ΔΙΔΥΜΟΣ
Ερωτεύεται… την πνευματικότητα, την εξυπνάδα, το χιούμορ και τις έξυπνες ατάκες! Κάνε το μυαλό του να σε ερωτευτεί και θα σε ερωτευτεί και η καρδιά του!

ΚΑΡΚΙΝΟΣ
Ερωτεύεται… την γλυκύτητα, την ναζιά, την τρυφερότητα και την καλή καρδιά! Μην προσπαθείς να τον πληγώσεις, για να τον τσιγκλήσεις, ώστε να τον κερδίσεις… Δώσ’του απλά αγάπη και θα λάβεις το ίδιο!

ΛΕΩΝ
Ερωτεύεται… εκείνον που θα τον διεκδικήσει, θα τον κυνηγήσει, θα τον κάνει να νιώσει μοναδικός! Όχι για το Λιοντάρι δεν ισχύει το «κολλάω με το φτύσιμο»! Θέλει επίμονο φλερτ και κυνηγητό!

ΠΑΡΘΕΝΟΣ
Ερωτεύεται… το άτομο που είναι ορθολογιστής, ώριμος, έξυπνος, επικοινωνιακός και διαλλακτικός! Άσε λοιπόν τους ρομαντισμούς και τα παθιάρικα. Θέλει λογική!

ΖΥΓΟΣ
Ερωτεύεται… την καλαισθησία, το χαμόγελο, το στυλ, το γούστο και την φινέτσα! Ναι οκ, ίσως είναι λίγο επιφανειακά όλα αυτά, αλλά Ζυγό ήθελες…

ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Ερωτεύεται… το άτομο που αποπνέει μυστήριο και γοητεία, σεμνή σεξουαλικότητα και ερωτική σοβαρότητα! Μην ανοίγεσαι λοιπόν εύκολα και άσ’τον να αναρωτιέται τι θέλει ένα τόσο ερωτικό πλάσμα σαν εσένα!

ΤΟΞΟΤΗΣ
Ερωτεύεται… την ειλικρίνεια, τα σταράτα λόγια, τον αυθορμητισμό, το χύμα και το ξεχωριστό! Μην φοβηθείς τις γκάφες και να φερθείς παρορμητικά μπροστά του! Δεν θα σε παρεξηγήσει, θα σε λατρέψει!

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ
Ερωτεύεται… την καλή φήμη, το σωστό κοινωνικό στάτους, το αξιοσέβαστο και το αξιοθαύμαστο! Φρόντισε να σε… «αγαπά» η κοινωνία και θα σε αγαπήσει κι αυτός!

ΥΔΡΟΧΟΟΣ
Ερωτεύεται… τον άνθρωπο που δεν έχει κολλήματα, δεν κολλάει σε στερεότυπα, έχει ανοιχτό μυαλό, σιχαίνεται τα ταμπού και δεν φοβάται να πει την γνώμη του! Δείξε τον… επαναστάτη που έχεις μέσα σου και τον κέρδισες!

ΙΧΘΥΣ
Ερωτεύεται… το άτομο που έχει ευαισθησίες, καλή καρδιά, ανιδιοτέλεια και του αρέσει να βοηθά τους πάντες! Θέλει αθωότητα και καλοσύνη! Αν «το ΄χεις», κάν’τον να σε λατρέψει!

Επόμενο άρθρο

Τι θα πάθω αν μειώσω πολύ την «κακή» χοληστερίνη μου;

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις...
12/04/2019 - 21:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μάρκ Άντονι: Μας συστήνει πρώτη φορά τον...καινούργιο "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Έχει δύο πράσινα υπέροχα μάτια και ακούει στο όνομα "Τζίτζι"
01/05/2020 - 09:04

Κώστας Σόμμερ: Ιδού η 26χρονη ξανθιά καλλονή που του έκλεψε τη καρδιά (BINTEΟ)

Τρυφερά ενσταντανέ και καυτά φιλιά κατά την..."μετακίνηση 6"
30/04/2020 - 09:51

Πρώην συμπρωταγωνιστής της Τζολί εξομολογείται: "Ανυπομονούσα να τη φιλήσω"

Την ερωτεύτηκε στα γυρίσματα ταινίας και τώρα εκμυστηρεύεται τα συναισθήματά του
23/04/2020 - 07:35

Αυτά τα ζώδια πρέπει να προσέξουν τις ημέρες του Πάσχα σύμφωνα με τη Άση Μπήλιου

Ποιες ημέρες πρέπει να είναι προσεχτικοί οι Παρθένοι και ποιες οι πιο κρίσιμες ημέρες;
15/04/2020 - 12:47

Ο έρωτας του "Ρωμαίου κι Ιουλιέτας" εν καιρώ κορωνοϊού στα μπαλκόνια της Βερόνας

Η ιστορία αγάπης που γεννήθηκε κεραυνοβόλα ένα βράδυ εγκλεισμού με ζωντανή μουσική
13/04/2020 - 16:00

Η εξωπραγματική ιστορία αγάπης του Αχιλλέα και της Νίκης έρχεται στις...24 ώρες

40 χρόνια μετά, συναντήθηκαν τυχαία και παντρεύτηκαν...
16/03/2020 - 13:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πού μπορείς να βρεις πληροφορίες αν θέλεις να επαναπατριστείς στην Κύπρο

Το Υπ. Μεταφορών ανακοίνωσε την αλλαγή της σχετικής ηλεκτρονικής διεύθυνσης

Ο «χάρτης» του κορωνοϊού στην Κύπρο (ΓΡΑΦΙΚΑ)

Τα περιστατικά της νόσου Covid-19 ανά επαρχία, φύλο και ηλικία σύμφωνα με το Υπ. Υγείας

"Ήρθε ο καταζητούμενος και μου ζήτησε δουλειά, φαινόταν ταλαιπωρημένος"

Ο γεωργός που βοήθησε στη σύλληψη του 33χρονου δράστη μιλά στο AlphaNewsLive
Ελλάδα

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα

Υπ. Τουρισμού Ελλάδας: Εξετάζεται μια «ασφαλής ζώνη» Ελλάδας, Κύπρου, Ισραήλ

Τι ανέφερε ο Χάρης Θεοχάρης για την ακτοπλοϊκή σύνδεση των δύο χωρών

Αύριο οι ανακοινώσεις για το άνοιγμα των δημοτικών σχολείων στην Ελλάδα

Υπό την καθοδήγηση και τις συστάσεις ειδικών οι αποφάσεις ξεκαθάρισε ο Μητσοτάκης
Διεθνή

Συγκεντρώνουν χρήματα για να επιστρέψει η σορός του άτυχου 39χρονου στην Κύπρο

Απαγγέλθηκαν κατηγορίες σε δύο νεαρούς για την άγρια δολοφονία Ε/κ στο Σίδνεϊ

Παπαγάλος θα "καταθέσει" για υπόθεση βιασμού και δολοφονίας 46χρονης

Ως αποδεικτικό στοιχείο αναμένεται να τον χρησιμοποιήσουν εισαγγελείς της δίκης

Οι επαγγελματίες Υγείας στην Ιταλία δίνουν τώρα τη δική τους μάχη

«Τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα τώρα...Αναβιώνουμε μέσα μας όσα έχουμε δει»

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/05/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ