Αθλητικά

Η «τρέλα» και η ανυπομονησία για την νέα Ομόνοια στην απόλυτη τους μορφή(ΒΙΝΤΕΟ)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΟΣΜΟΣ

Το γνωστό τραγούδι του Πάνου Κιάμου «Θέλω να σε ξαναδώ» παράφρασε ο φίλος της Ομόνοιας Αντώνης Μαύρου θέλοντας με αυτό τον τρόπο να δείξει την πίστη του πως η φετινή Ομόνοια που ήδη ξεκίνησε να φτιάχνεται στην Πολωνία θα είναι αντάξια του ονόματος και του εκτοπίσματος της.

Μέσα από το τραγούδι του ο φίλος των «πρασίνων» εκφράζει την ανυπομονησία του να δει την αγαπημένη του Ομόνοια στο γήπεδο να αγωνίζεται και να κερδίζει τρόπαια.

Δείτε το τραγούδι:

Επόμενο άρθρο

Και όμως… ο Ρονάλντο έγινε χαρτί υγείας (ΦΩΤΟ)

Έτσι υποδέχονται οι οπαδοί της Νάπολι στον Ρονάλντο στην Serie A΄
18/07/2018 - 16:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κύπρια τραγουδίστρια επανήλθε στη δισκογραφία με...ντουέτο έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Μας ταξιδεύουν με το αμάξι τους σε ξεχωριστές μουσικές διαδρομές
09/07/2019 - 12:36

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Σε ρόλο έκπληξη ο γνωστός stand up comedian - Όλες οι λεπτομέρειες
25/06/2019 - 12:06

Ξεκίνησε το τραγούδι μπροστά στην κάμερα ο... Γιούργκεν Κλοπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίθανος τύπος ο Κλοπ, έκανε διασκευή γνωστού τραγουδιού
02/06/2019 - 09:46

Μετά τον Τάαμαρι, έγινε τραγούδι και ο... Μάκης

Διασκεύασαν το τραγούδι για χάρη του προέδρου της εταιρίας
20/03/2019 - 18:18

Ρέτρο: Πώς οι Λεμεσιανοί έκαναν καρναβάλι τη δεκαετία του '60 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάσκες, στολές, κομφετί, σερπαντίνες, χορός και διασκέδαση
09/03/2019 - 19:46

Eurovision 2019: Ακούστε το τραγούδι της Ελλάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Ντούσκα με το "Better Love" ταξιδεύει για το Ισραήλ
06/03/2019 - 22:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 09:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ