Αθλητικά

Μιχαήλ: «Οι στόχοι του Αστέρα συμβαδίζουν με τους δικούς μου»

Χαρούμενος και αποφασισμένος να δώσει τον καλύτερο του εαυτό ώστε η νέα του ομάδα να πετύχει τους στόχους της εμφανίστηκε ο Νεόφυτος Μιχαήλ, μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής του ως δανεικός από τον ΑΠΟΕΛ στον Αστέρα Τρίπολης.

Συγκεκριμένα όσα ανέφερε στην ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό σε Μέσο Κοινωνικής Δικτύωσης: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω στην οικογένεια του Asteras Tripolis F.C.. Θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να πετύχει η ομάδα τους στόχους της σεζόν. Γνωρίζω τη δυναμική του ΑΣΤΕΡΑ από την περσινή παρουσία μου στο ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά και πως έχει πολύ υψηλούς στόχους όλα αυτά τα χρόνια, οι οποίοι συμβαδίζουν και με τους δικούς μου. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την ομάδα για την ευκαιρία που μου δίνει να είμαι μέλος της και θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να έχουμε μια πετυχημένη χρονιά».

Επόμενο άρθρο

Κουνάει τα «νερά» ο Παναθηναϊκός και φέρνει Φριντέτ (BINTEO)

Ο Τζίμερ Φριντέτ απάντησε θετικά στην πρόταση του Παναθηναϊκού
10/07/2019 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Το αργότερο μέχρι το Σάββατο ο Ζαχίντ θα ανακοινωθεί από τον Παναθηναϊκό»

Νέα δημοσιεύματα θεωρούν τελειωμένη την μεταγραφή Ζαχίντ στον Παναθηναϊκό
18/07/2019 - 18:26

Οι ευχαριστίες του Αρτυματά (ΦΩΤΟ)

Ο διεθνής μεσοαμυντικός συνεχίζει ως γνωστό στην Ανόρθωση και έστειλε μήνυμα μέσω ΜΚΔ
17/07/2019 - 18:34

Χωρίς Facebook και Instagram εκατομμύρια χρήστες των ΜΚΔ (ΦΩΤΟ)

Αδυνατούν να συνδεθούν στους λογαριασμούς τους
17/07/2019 - 15:51

Κοντά στην απόκτηση του νεαρού ταλαντούχου ακραίου επιθετικού η Ανόρθωση

Πληροφορίες θέλουν την «Κυρία» να συμφώνησε με τον Ολυμπιακό Πειραιώς για τον δανεισμό του
17/07/2019 - 08:51

Ο ΑΠΟΕΛ «δένει» τον Νεόφυτο και τον στέλνει δανεικό στον Αστέρα

Συνεχίζεται με γοργούς ρυθμούς ο προγραμματισμός στον ΑΠΟΕΛ
09/07/2019 - 12:15

Στέλνουν ξανά τον Μιχαήλ στην Ελλάδα

Τι αναφέρει δημοσίευμα Ελλαδικής ιστοσελίδας
04/07/2019 - 19:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα μυστικά για ένα καλό καρπούζι από πλανόδιους πωλητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζουμερό και δροσερό δεν λείπει σίγουρα από κανένα τραπέζι

Εντυπωσιακές εικόνες από το μαραθώνιο κολύμβησης στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

100 κολυμβητές, με σημείο αφετηρίας τα Δημοτικά Μπάνια διένυσαν δύο διαδρομές

Εκτεθειμένοι 34 υποψήφιοι που διεκδικούν μια θέση σε μουσικές σχολές της Ελλάδας

Μαθήτρια που παρακάθισε στις Παγκύπριες Εξετάσεις μιλά αποκλειστικά στον Alpha
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

Ουκρανία: Νίκη για το κόμμα του Ζελένσκι δείχνουν τα έξιτ πολ

Πρόωρες βουλευτικές εκλογές διεξήχθησαν στη χώρα

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ