Αθλητικά

Μιχαήλ: «Οι στόχοι του Αστέρα συμβαδίζουν με τους δικούς μου»

Χαρούμενος και αποφασισμένος να δώσει τον καλύτερο του εαυτό ώστε η νέα του ομάδα να πετύχει τους στόχους της εμφανίστηκε ο Νεόφυτος Μιχαήλ, μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής του ως δανεικός από τον ΑΠΟΕΛ στον Αστέρα Τρίπολης.

Συγκεκριμένα όσα ανέφερε στην ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό σε Μέσο Κοινωνικής Δικτύωσης: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω στην οικογένεια του Asteras Tripolis F.C.. Θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να πετύχει η ομάδα τους στόχους της σεζόν. Γνωρίζω τη δυναμική του ΑΣΤΕΡΑ από την περσινή παρουσία μου στο ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά και πως έχει πολύ υψηλούς στόχους όλα αυτά τα χρόνια, οι οποίοι συμβαδίζουν και με τους δικούς μου. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την ομάδα για την ευκαιρία που μου δίνει να είμαι μέλος της και θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να έχουμε μια πετυχημένη χρονιά».

Επόμενο άρθρο

Κουνάει τα «νερά» ο Παναθηναϊκός και φέρνει Φριντέτ (BINTEO)

Ο Τζίμερ Φριντέτ απάντησε θετικά στην πρόταση του Παναθηναϊκού
10/07/2019 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπαλοτέλι: «Πιο έξυπνες ακόμα και οι μαϊμούδες από τους ρατσιστές»

To μήνυμα του Μάριο Μπαλοτέλι κατά του ρατσισμού
02/06/2020 - 10:33

Τσιτσιπάς: «Η ισότητα των ανθρώπων είναι η δική μου θρησκεία»

Το μήνυμα του Στέφανου Τσιτσιπά κατά του ρατσισμού
02/06/2020 - 10:26

Είπε «αντίο» ο Μοϊσόφ

Πρόλαβε την ανακοίνωση της ομάδας της Λάρνακας
01/06/2020 - 14:36

Προτάθηκε ο Βλάχος στον Παναθηναϊκό

Ο 28χρονος δεξιός μπακ μένει ελεύθερος από τον Αστέρα Τρίπολης
31/05/2020 - 09:41

Οι ευχές της Ομόνοιας στον Σταύρο Παπασταύρου (ΦΩΤΟ)

Ο πρόεδρος των «πρασίνων» έχει τα γενέθλια του και η Ομόνοια στέλνει τις ευχές της
30/05/2020 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

9η και 13η Ιουνίου: Τι περιλαμβάνει η τρίτη φάση χαλαρώσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα θα λάβουν την «σφραγίδα» του Υπουργικού για επαναλειτουργία

«Βαρύς ο πέλεκυς» σε 31χρονο για την απόπειρα φόνου στην περιοχή της Επίχωσης

Το Κακουργιοδικείο του επέβαλε ποινή φυλάκισης εννέα ετών - Το χρονικό της υπόθεσης

"Τραβάνε χειρόφρενο" και κάνουν στάση εργασίας οι οδηγοί ταξί την Πέμπτη

Θα πραγματοποιήσουν διαμαρτυρία - Καταγγέλλουν «ανισότητα» στα έκτακτα μέτρα στήριξης
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

ΗΠΑ: Η στιγμή που κροτίδα χτυπάει δημοσιογράφο ενώ καλύπτει τα επεισόδια (VID)

Για 7η μέρα συνεχίζονται οι διαδηλώσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ