Αθλητικά

Το... σόλο βίντεο της Ομόνοιας για τον Τιάγκο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα βίντεο με τις κορυφαίες στιγμές του Τιάγκο Φερέιρα από το πρόσφατο παιχνίδι με την ΑΕΚ, δημοσίευσε το επίσημο κανάλι της Ομόνοιας στο YouTube.

O Bραζιλιάνος πολυθεσίτης μεσοεπιθετικός ξεχωρίζει με τις… υψηλές πτήσεις του, διακρίνεται, δικαιολογημένα κλέβει την παράσταση και τα φώτα της δημοσιότητας μαζί με 2-3 άλλους παίκτες, στρέφονται σ’ αυτόν.

Επόμενο άρθρο

Δολοφονήθηκε ο Ολλανδός ποδοσφαιριστής Κέλβιν Μέιναρντ

Τον πυροβόλησαν δύο άνδρες στο Άμστερνταμ το βράδι της Τρίτης
19/09/2019 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλυσε το «γρίφο» με την... εκκρεμότητα η Ομόνοια

Παρελθόν από την ομάδα της Λευκωσίας ο Κολομβιανός ποδοσφαιριστής
03/06/2020 - 08:42

Τόσακ: «Έχω συμβόλαιο για άλλο ένα χρόνο, μπορούμε για Ευρώπη» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πολλά και ενδιαφέροντα που είπε ο προπονητής της Πάφου σε ζωντανή συνέντευξη του
23/04/2020 - 19:48

Οι «διχίλιαροι» της Ομόνοιας...

Δύο παίκτες των «πράσινων» με περισσότερα από 2000 λεπτά συμμετοχής
28/03/2020 - 08:56

Το... κυπριακό παραδοσιακό σάντουϊτς λούτζα - χαλούμι κατακτά το Λονδίνο (VID)

Οι πεινασμένοι πελάτες του Άλεξ τον θεωρούν ως τον Βασιλιά του Σάντουιτς
21/02/2020 - 22:06

Συνατσάκη - Στρατής: Επανασύνδεση για το πρώην ζευγάρι 6 χρόνια μετά (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για τη συνάντηση που μας άφησε άφωνους - Τι συμβαίνει ανάμεσά τους;
20/02/2020 - 11:55

Αυτός ο 8χρονος YouTuber είχε κέρδη 26 εκατομμύρια δολάρια μόνο το 2019

Τρίτη στη λίστα η 5χρονη με εγκεφαλική παράλυση που κάνει βίντεο με τον πατέρα της
19/12/2019 - 23:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: Ο ιός είναι στην κοινότητα, να προσδιορίσουμε πώς κόλλησαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είπε ο Καθηγητής για το ενδεχόμενο ένταξης της Ελλάδας στην Β' Κατηγορία

Μέχρι 12 Αυγούστου τα τεστ σε 10,000 εργαζόμενους

Τα σημεία δειγματοληψίας και οι εργαζόμενοι στους οποίους απευθύνεται το πρόγραμμα

Τραγωδία στη Μακεδονίτισσα: Νεκρός ο οδηγός που καταπλακώθηκε από λεωφορείο

Στο «μικροσκόπιο» των Αρχών κλειστά κυκλώματα της περιοχής
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Δημοσκόπηση δείχνει «μοιρασμένο» τον τουρκικό λαό για το θέμα της Αγίας Σοφιάς

Παράλληλα, ο Δήμαρχος της Κωνσταντινούπολης «αδειάζει» τον Τούρκο Πρόεδρο

Βραζιλία: 641 θάνατοι, σχεδόν 25.000 κρούσματα σε 24 ώρες

Χαρακτηρίζονται υποτιμημένα σε σημαντικό βαθμό σε σχέση με την πραγματικότητα τα δεδομένα

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 15:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ