Αθλητικά

Στο δίτερμα ο Τουρέ

ΤΟΥΡΕ

Ο Γιαγιά Τουρέ τρέχει για να είναι έτοιμος προς τα τέλη του μήνα. Κι η προετοιμασία του Ιβοριανού πηγαίνει από το καλό στο καλύτερο.

Ο Πέδρο Μαρτίνς μάλιστα είδε τον παίκτη να να συμμετέχει στο δίτερμα, γεγονός που σημαίνει ότι ανεβάζει ρυθμούς συνεχώς. 

Οπότε, μοιάζει πολύ πιθανό να είναι στο 100% στις 30/9 για το ματς με τον ΠΑΟΚ στο Φάληρο

Επόμενο άρθρο

Τρελό: Η Μπαρσελόνα έδωσε 6,6 εκ. ευρώ σε υπάλληλό της λόγω... Νεϊμάρ

Γέμισε ο τραπεζικός του λογαριασμος λόγω της μεταγραφής του Βραζιλιάνου στην Παρί
14/09/2018 - 11:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απαίτησαν τη νίκη οι οργανωμένοι στον Αρχάγγελο

Βρέθηκαν στο προπονητικό κέντρο και «ντόπαραν» την ομάδα
23/02/2019 - 19:33

Στην τελική ευθεία με... Ταραπουλούζη (ΦΩΤΟ)

Συνεχίζει την προετοιμασία της ενόψει ΑΕΛ η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου
21/02/2019 - 18:41

Με το μυαλό μόνο στον ΑΠΟΕΛ (BINTEO)

Συνεχίζεται η προετοιμασία ενόψει του ντέρμπι κορυφής
20/02/2019 - 18:30

Με το μυαλό στην ΕΝΠ και το κλείσιμο της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος με νίκη

Ο Ιμανόλ Ιδιάκεθ καταστρώνει τα πλάνα του για την τελευταία αγωνιστική της πρώτης φάσης
20/02/2019 - 16:33

Με Τσιγκρίνσκι στο Φάληρο η ΑΕΚ

Οι απουσίες και τα ερωτηματικά για τον Ισπανό τεχνικό των πρωταθλητών
15/02/2019 - 19:10

Συνέχισε με διπλή η Ομόνοια

Με διπλή προπόνηση συνέχισε την προετοιμασία της η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου
07/02/2019 - 19:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ