Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Ο Αντώνης Ρέμος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" δίνοντας την πρώτη του συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους. Ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε για τη συναυλία του με τους UB40 στη Λεμεσό, την οικογένεια του και τα επαγγελματικά του σχέδια.

Η πατρότητα μας κάνει άντρες πραγματικούς, μέχρι πριν γίνουμε πατεράδες είμαστε παιδιά, ανεξαρτήτως ηλικία. Όταν κάνειW παιδί κατανοείς τι σημαίνει υπευθυνότητα.

Στην Κύπρο έχω ζήσει από τις πιο μικρές συναυλίες 60 ατόμων μέχρι πάνω από 20.000 άτομα. Η συναυλία στο ΓΣΠ που ήμουν πολύ φορτισμένος ήταν όταν είχε χαθεί ο Αντώνης Βαρδής και δυο μέρες μετά τραγουδούσα με την Άννα Βίσση. Ξέσπασα με λυγμούς πάνω στη σκηνή γιατί τον αγαπούσα πάρα πολύ. Αυτή η στιγμή θα μου μείνει αξέχαστη.

Η εκπομπή με τον Alpha, λόγω της ιδιοκτησιακής αλλαγής με το Star δεν έγινε, έμεινε λίγο πίσω το project. Μου αρέσει αυτός ο τρόπος επικοινωνίας, δεν είναι καπρίτσιο. Όλοι κάτι χωράμε, μακάρι να κάνω κάτι καλό και να χωρέσω. Δεν ξέρω τι θα γίνει του χρόνου, θα δούμε. Θα ήταν πιο προσωποκεντρική η εκπομπή και έχει μουσική και πολύ παρέα. Κάποια στιγμή θα γίνει...

 

"Για το μωρό έχουμε μια βοήθεια γιατί η μητέρα μου είναι πολύ μεγάλη και της Υβόννης είναι στην Γερμανία.

Στο παιδί μου λέω όχι αλλά με δυσκολία. Θέλω να του μάθω να τρέφεται σωστά και το περιορίζουμε όσο μπορεί, τις καθημερινές.

Για τα παιδιά που πηγαίνουν σε μουσικά shows, δεν πετυχαίνουν πάντα οι καλύτεροι αλλά αυτοί που ξέρουν να διαχειρίζονται καλύτερα αυτό που έχουν. Σίγουρα όμως τους δίνει μια δημοσιότητα.

Πάντα υπάρχει ένα άγχος όταν ανέβω στη σκηνή αλλά χάνεται στην πρώτη επικοινωνία με τον κόσμο.

Είμαι πολύ χαρούμενος που θα βρεθώ on stage με τους UB40. Είμαι σίγουρος ότι θα έρθουν πολλοί άνθρωποι από πολλές χώρες για να απολαύσουν εμένα αλλά και την ρέγκε μουσική. Μέσω του event θα δοθούν χρήματα για την ανέργεση ενός ξενώνα φιλοξενίας για παιδιά στο Μακάριο Νοσοκομείο. 

Επόμενο άρθρο

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα..."
11/07/2019 - 16:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Με αγάπη Χριστιάνα" χωρίς την... Χριστιάνα Αριστοτέλους! Όλες οι λεπτομέρειες

Ο λόγος που ήταν απούσα η παρουσιάστρια από την εκπομπή της
20/11/2019 - 15:37

Η επεισοδιακή συγκατοίκηση της Αριστοτέλους με την Miss Ουαλία στα Miss Kόσμος

"Κοιμόμουν και έκανε αερόβιο μέσα στη νύχτα, άφηνε τα σιδεράκια της στο κρεβάτι μου"
20/11/2019 - 12:02

O Σάββας Πούμπουρας έκατσε στο πάνελ της Αριστοτέλους και ξεκίνησε τα...προξενιά

Η απρόσμενη "εισβολή" και η ξεκαρδιστική συζήτηση για τα μεγέθη!
18/11/2019 - 17:37

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
17/11/2019 - 11:08

Aριστοτέλους-Αλεξανδρινού-Ευαγγέλου:Η πρωινή γυμναστική και οι..."θυσίες"(ΦΩΤΟ)

Οι εγχώριοι celebrities του νησιού πήραν τους personal trainers και ξεκίνησαν τις κάμψεις
16/11/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με δυναμικές κινητοποιήσεις προειδοποιούν εργαζόμενοι στο Τμήμα Δασών

Έντονη διαμαρτυρία για την υποστελέχωση του Τμήματος από το 2011 έως σήμερα

Όχημα κατέπεσε από την αερογέφυρα της Ανθούπολης

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα μετά από σύγκρουση αυτοκινήτου με φορτηγό

Εντυπωσιακός εορτασμός της Ημέρας Ενόπλων Δυνάμεων από την ΕΛΔΥΚ (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην Ελούντα παρουσία επισήμων με παρέλαση και κατάθεση στεφάνου
Ελλάδα

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης
Διεθνή

«Όχι« της Διεθνούς Αμνηστίας σε Facebook και Google για προσωπικά δεδομένα

«Είμαστε παγιδευμένοι, ύπουλος έλεγχος των διαδικτυακών μας ζωών»

«Κλιματικός συναγερμός» η φράση της χρονιάς για το λεξικό της Οξφόρδης

Αυξήθηκε η χρήση της κατά 107% με αφορμή τις καταστροφικές πυρκαγιές

Ζόραν Ζάεφ: «Έχω κλονιστεί ψυχολογικά. Είμαι τρομαγμένος»

Ο Ζόραν Ζάεφ δήλωσε την έντονη ανησυχία του για το βέτο της Γαλλίας στους «New York Times»

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ