Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου: Η έκπληξη που ετοίμασε στον Μερκή για τα γενέθλια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πολύ όμορφη και ρομαντική έκπληξη ετοίμασε στον σύζυγο της, Γιώργο Μερκή, η Άντρεα Κυριάκου με αφορμή τα 35α γενέθλια του. 

Όπως είδαμε και από τα βίντεο που ανάρτησε το μοντέλο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ετοίμασε μια πολύ όμορφη έκπληξη στον αγαπημένο της, φτιάνχοντας την κατάλληλη ατμόσφαιρά. Η Άντρεα υποδέχτηκε τον σύζυγο της με μια τούρτα, του ευχήθηκε "χρόνια πολλά" και μοιράστηκε τα στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους. 

Δείτε στιγμιότυπο από τις αναρτήσεις της 

Επόμενο άρθρο

Ο πρίγκιπας Χάρι αποκαλύπτει... πόσα παιδιά θέλουν να κάνουν με την Μέγκαν!

Ο λόγος της απόφασης τους και όσα δήλωσε ο δούκας του Σάσεξ
31/07/2019 - 13:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Άντρη Καραντώνη μας "συστήνει" για πρώτη φορά την...πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια της κ. Στέλλας Σκουρουμούνη
04/08/2020 - 10:54

Μέγκαν Μαρκλ: Μάθαμε πως θα γιορτάσει τα...φετινά γενέθλια της!

Πόσα κεράκια θα τοποθετηθούν στη τούρτα;
04/08/2020 - 09:44

Άντρεα Κυριάκου: "Όταν ο Μερκής κρεμάσει τα παπούτσια του θα..."

Αποκάλυψε το πρώτο πλάνο τους μετά το τέλος της καριέρας του
02/08/2020 - 13:24

Δήμητρα Συλλούρη: Οι τρυφερές ευχές στον πατέρα της για τα γενέθλια του (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία του Δημήτρη Συλλούρη αγκαλιά με τις αδυναμίες του
27/07/2020 - 16:25

Γενέθλια για την Ινώ Αναστασιάδη! To άκρως τρυφερό μήνυμα του Μισιρλή (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές και η δημόσια ερωτική εξομολόγηση
26/07/2020 - 10:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μόλις 175 χιλιόμετρα από την Κύπρο η έκρηξη που σκόρπισε τον τρόμο στο Λίβανο

Το χρονικό της ισχυρής έκρηξης που έγινε αισθητή σε Λευκωσία, Λεμεσό και Λάρνακα

"Εισαγόμενα" τα τέσσερα από τα πέντε νέα κρούσματα στα κατεχόμενα

Συνολικά διενεργήθηκαν 1,238 εργαστηριακές εξετάσεις

Aναστάτωση σε όλη την Κύπρο από ισχυρή έκρηξη στον Λίβανο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αναφορές για νεκρούς και τραυματίες - Σκηνές πανικού στη Βυρητό
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

Εικόνες χάους μετά την ισχυρή έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που υψώνεται ένα πυκνό νέφος καπνού πάνω από την πρωτεύουσα του Λιβάνου

LIVE: Εικόνες βιβλικής καταστροφής στο λιμάνι και τους δρόμους της Βυρητού

Ισχυρή έκρηξη στο λιμάνι-Αναστάτωση σε όλη την Κύπρο που πλήγηκε από το ωστικό κύμα

ΦΩΤΟ: Έγραψαν "SOS" στην άμμο και διασώθηκαν

Η απίστευτη ιστορία τριών ναυαγών σε ένα μικρό νησί του Ειρηνικού

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 22:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ