Ψυχαγωγία

Απίστευτη η Μαριέλλα Σαββίδου:Έδειξε τις χορευτικές της ικανότητες on air-ΒΙΝΤΕΟ

Η Μαριέλλα Σαββίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μετά το τέλος της συνέντευξης της η Χριστιάνα Αριστοτέλους της "έκρυβε" μια έκπληξη που δεν ήταν άλλη από το παιχνίδι που έπρεπε να παίξουν.

Διαβάστε επίσης: Μαριέλλα Σαββίδου: H συμμετοχή της σε γαλλική εκπομπή και η χοντροφοβία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαριέλλα έπρεπε να "αντιγράψει" ακριβώς τις ίδιες χορευτικές φιγούρες που θα έβλεπε στην οθόνη και η αγαπημένη ηθοποιός χωρίς κανένα κόμπλεξ αφέθηκε στο ρυθμό και έδειξε το ταλέντο της και στον χορό!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα με το παιχνίδι στο 26:17:

 

Επόμενο άρθρο

Ξεσήκωσαν το κοινό οι Scorpions! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τη χθεσινή συναυλία του θρυλικού συγκροτήματος στη Λεμεσό
10/02/2019 - 16:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Λεμεσό

Επιχείρηση κατάσβεσης της φωτιάς από το Τμήμα Δασών

Λάρνακα: Οδηγούσε "τύφλα" στο μεθύσι και προκάλεσε τροχαίο ατύχημα

Προφυλακιστέος μέχρι στις 29 Ιουλίου ο 45χρονος οδηγός
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

Ντάνκαν: Ο Ασάνζ δεν θα εκδοθεί σε χώρα με κίνδυνο τη θανατική ποινή

Ο ιδρυτής των Wikileaks κατηγορείται για κατασκοπεία από τις ΗΠΑ

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα