Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη! Η πρώτη δουλειά της Μέγκαν Μαρκλ ήταν... "σκουπιδιάρα"

Η ζωή της Μέγκαν Μαρκλ είναι γεμάτη λάμψη και ομορφιά ενώ είναι πια Δούκισσα του Σάσεξ και μέλος βασιλικής οικογένειας.

Η πορεία της όμως δεν ήταν στρωμένη με ροδοπέταλα, αφού πέρασε πολλές δυσκολίες τόσο προσωπικές όσο και επαγγελματικές. Η ίδια σε περιοδεία που βρίσκεται με τον πρίγκιπα Χάρι αποκάλυψε την πρώτη της δουλειά και ξάφνιασε τους πάντες.

Μέσα από έναν πολύ δυναμικό λόγο που έβγαλε σε κορίτσια σχολείου δήλωσε ότι η πρώτη της δουλειά ήταν να βγάζει έξω τα σκουπίδια από μαγαζί και την φώναζαν όλοι "σκουπιδιάρα".  Αλλόκοτο για μια δούκισσα αυτήν τη στιγμή, όμως όπως η ίδια ανέφερε η δουλειά αυτή την βοήθησε να γίνει η γυναίκα που είναι σήμερα.

“Μου θυμίζετε τόσο πολύ τον εαυτό μου όταν ήμουν στην ηλικία σας, είμαι τόσο συγκινημένη με ότι έχετε καταφέρει. Θέλω να ξέρετε πως θα σας στηρίζουμε με όλη μας τη δύναμη” δήλωσε η 37χρονη Μαρκλ στα κορίτσια του σχολείου.

Άλλωστε καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή και η ίδια μέσα από τα λόγια της και την πορεία της, το αποδεικνύει περίτρανα. 

 

Επόμενο άρθρο

To "Πάμε Πακέτο" επιστρέφει - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα στον Alpha Κύπρου!

Η αγαπημένη εκπομπή έρχεται να μοιράσει συγκίνηση και να μοιραστεί συγκλονιστικές στιγμές
19/10/2018 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πατέρας της Μέγκαν Μαρκλ βγάζει "στη φόρα" τα γράμματα τους και...αποκαλύπτει!

Τα λόγια αγάπης πριν μπει στο Παλάτι και η κατάσταση της υγείας του...
10/12/2018 - 19:24

Η απαίτηση της Μέγκαν Μαρκλ και το "βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ! (ΦΩΤΟ)

Τα "θέλω" της Δούκισσας δεν επηρεάζουν την γνώμη της βασίλισσας
03/12/2018 - 10:03

Η Μέγκαν Μαρκλ έκανε την χειρότερη "γκάφα" σε εμφάνισή της (ΦΩΤΟ)

Ξέχασε να βγάλει την ετικέτα του φορέματός της και έγινε viral
25/10/2018 - 12:06

Ποια ήταν η πρώτη δουλειά της Αριστοτέλους σε ηλικία μόλις 14 ετών; (ΒΙΝΤΕΟ)

Πριν γίνει η βασίλισσα της ψυχαγωγίας ήταν το κορίτσι... της παγωταρίας
07/03/2018 - 17:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ήρθε στην Κύπρο φορτωμένος λάδι και καφέ κάνναβης

Τον τσάκωσαν με το που έφτασε στο Αεροδρόμιο Πάφου

Το πρωί ζητιάνος και το βράδυ...αριστοκράτης (BINTEO)

Ο άνδρας με τα δύο πρόσωπα που εξακολουθεί να κυκλοφορεί ελεύθερος

Ξεκάθαρο μήνυμα Προέδρου για εφαρμογή του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ικανοποιημένος από τις εγγραφές γιατρών ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας
Ελλάδα

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή

"Έσβησε" κάτω από τα συντρίμμια της σκεπής παιδικής κατασκήνωσης

Συνελήφθησαν δύο άτομα, ενώ διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες του ατυχήματος
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

Πολιτικό χάος στη Βενεζουέλα εν μέσω μεγαλειωδών διαδηλώσεων κατά Μαδούρο (ΦΩΤΟ)

Η αυτοανακήρυξη, η έγκριση Τραμπ, το τελεσίγραφο Μαδούρο και το οργισμένο πλήθος

Συνελήφθη νοσηλευτής για σεξουαλική παρενόχληση γυναίκας που βρισκόταν σε κώμα

Η ασθενής έμεινε έγκυος ενώ βρισκόταν διασωληνωμένη τα τελευταία 14 χρόνια

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ