Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη! Αυτή η παρουσιάστρια θα έπαιρνε τη θέση της...Ελένης Μενεγάκη

"Έξω από τα δόντια" μίλησε η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια Βάσια Τριφύλλη  σε συνέντευξη που έδωσε στον Κώστα Τσουρό και στην εκπομπή του Alpha "Καλύτερα δε γίνεται".

Η ίδια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην εποχή που ξεκινούσε την καριέρα της η Ελένη Μενεγάκη και τος δυσκολίες που αντιμετώπιζε. Μάλιστα, δε δίστασε να αποκαλύψει ότι της είχε προτείνει ο ιδιοκτήτης του καναλιού να πάρε τη θέση της παρουσιάστριας 

Στον ΑΝΤ1 είχα κάνει ένα μεγάλο λάθος. Όταν έψαχνε να βρει παρουσιάστρια για το πρωινό ο Κυριακού, μου έστειλε το αυτοκίνητό του 11 το βράδυ, μπήκα εγώ μέσα με τις πυτζάμες και μου είπε θα κάνεις το πρωινό τη Δεύτερα. Ημέρα Σάββατο. Πρόεδρε μην το συζητάς του λέω, θα σου βγει το όνομα ότι κάθε εβδομάδα αλλάζεις παρουσιάστρια και μετά είναι και αυτή η κοπέλα. Η κοπέλα που εγώ λυπόμουν ήταν η Ελένη Μενεγάκη. Είχε ξεκινήσει αλλά ζοριζόταν στην αρχή και το έλεγε κιόλας η Ελένη.  Μου έλεγε "κυρία Τριφύλλη πάρτε μου την θέση δεν μπορώ εγώ έχω και τα σίριαλ", αλλά της είπα ότι δεν ήρθα για αυτό τον λόγο.

΄κλκμ

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

Οι αποκαλύψεις του παρουσιαστή και η ερώτηση για τη Σκορδά και την πρώην του
10/10/2019 - 11:40

Η Μενεγάκη σε μοναστήρι με τη κόρη της-Πώς οι καλόγεροι την....φυγάδευσαν

"Χωρίς την ευχή του γέροντα δεν φωτογραφίζουν"
29/09/2019 - 16:49

Συνεργάτιδα της Μενεγάκη αποχώρησε γιατί το απαγόρευσε ο...πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Δούλεψε μόνο δυο εβδομάδες και όταν έγινε αντιληπτή από την οικογένεια της...σταμάτησε
25/09/2019 - 10:05

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

H Mέγκαν Μαρκλ αποκαλύπτει τη συνταγή από το αγαπημένο της...πρωινό(ΦΩΤΟ)

Το ...πριγκιπικό υγιεινό smoothie που θα λατρέψετε!
29/08/2019 - 12:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Γλεντούν" σε Facebook και Twitter τα νέα παγκάκια στην πλατεία Ελευθερίας(ΦΩΤΟ)

Ποικίλες αντιδράσεις στα social media για το σχήμα και τη χρήση τους...

Ψάχνουν τους ανήλικους "πρωταγωνιστές" των εικόνων παιδικής πορνογραφίας (VID)

Δεν απαντά στα ερωτήματα των ανακριτών ο 42χρονος ύποπτος λογιστής που συνελήφθη

Τροχαίο ατύχημα στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού - Λευκωσίας (ΦΩΤΟ)

Στο σημείο παρατηρείται αυξημένη τροχαία κίνηση
Ελλάδα

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου

Γλυπτά Παρθενώνα: Η Βασίλισσα Ελισάβετ απαντά πρώτη φορά για την επιστροφή τους

Η επιστολή ομογενούς και η πρώτη αντίδραση στην Ιστορία επί του θέματος από το Παλάτι
Διεθνή

Ήταν κρυμμένοι σε κελάρι για 9 χρόνια επειδή περίμεναν το τέλος του κόσμου (VID)

Εφταμελής οικογένεια δεν είχε επαφή με κανένα για χρόνια

Μεξικό: Δεκαπέντε νεκροί σε ανταλλαγή πυρών αστυνομικών με ενόπλους

Περίπου 80 στρατιωτικοί αναπτύχθηκαν στην περιοχή για να εντοπίσουν τους δράστες

Σάλος από τις εικόνες κακοποίησης πειραματόζωων στη Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιδράσεις για το σκληρό βίντεο που κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/10/2019 - 13:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ