Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη! Αυτή η παρουσιάστρια θα έπαιρνε τη θέση της...Ελένης Μενεγάκη

"Έξω από τα δόντια" μίλησε η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια Βάσια Τριφύλλη  σε συνέντευξη που έδωσε στον Κώστα Τσουρό και στην εκπομπή του Alpha "Καλύτερα δε γίνεται".

Η ίδια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην εποχή που ξεκινούσε την καριέρα της η Ελένη Μενεγάκη και τος δυσκολίες που αντιμετώπιζε. Μάλιστα, δε δίστασε να αποκαλύψει ότι της είχε προτείνει ο ιδιοκτήτης του καναλιού να πάρε τη θέση της παρουσιάστριας 

Στον ΑΝΤ1 είχα κάνει ένα μεγάλο λάθος. Όταν έψαχνε να βρει παρουσιάστρια για το πρωινό ο Κυριακού, μου έστειλε το αυτοκίνητό του 11 το βράδυ, μπήκα εγώ μέσα με τις πυτζάμες και μου είπε θα κάνεις το πρωινό τη Δεύτερα. Ημέρα Σάββατο. Πρόεδρε μην το συζητάς του λέω, θα σου βγει το όνομα ότι κάθε εβδομάδα αλλάζεις παρουσιάστρια και μετά είναι και αυτή η κοπέλα. Η κοπέλα που εγώ λυπόμουν ήταν η Ελένη Μενεγάκη. Είχε ξεκινήσει αλλά ζοριζόταν στην αρχή και το έλεγε κιόλας η Ελένη.  Μου έλεγε "κυρία Τριφύλλη πάρτε μου την θέση δεν μπορώ εγώ έχω και τα σίριαλ", αλλά της είπα ότι δεν ήρθα για αυτό τον λόγο.

΄κλκμ

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με μαγιό και το σχόλιο που δέχτηκε για photoshop

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστρια στα αρνητικά σχόλια
02/07/2019 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 23:30ΚΑΡΜΑ