Ψυχαγωγία

Το βαρύ ζεϊμπέκικο του...Σοφοκλή Κασκαούνια που καθήλωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

H Bασιλική Χατζηαδάμου επιστρέφει με την εκπομπή "Παράδοση κατ' οικόν" την Κυριακή στις 21:15 από την συχνότητα του Alpha.

Παράδοση, μουσική, χορός, παιχνίδια και αγαπημένους celebrities σε πιο χαλαρούς ρυθμούς. Ο Σοφοκλής Κασκαούνιας, έρχεται στην πρεμιέρα της εκπομπής με την παρέα του και μεταξύ άλλων μας χαρίζει ένα βαρύ ζεϊμπέκικο που ενθουσίασε και έκανε τους παρευρισκόμενους να ξεσηκωθούν.

Δείτε το πρώτο τρέιλερ της εκπομπής για τη νέα σεζόν και απολαύστε τις φιγούρες του δημοφιλή ηθοποιού

Επόμενο άρθρο

O Στέφανος Μιχαήλ ποζάρει....γυμνός και "αναστατώνει" (ΦΩΤΟ)

Το ημερολόγιο που συμμετέχει για καλό σκοπό και μπορείς να το κάνεις δικό σου
14/12/2019 - 15:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παράδοση κατ'οίκον με καλεσμένη την πιο σέξι μελαχρινή της κυπριακής τηλεόρασης

Μαζί της… εκρηκτικές γυναικείες παρουσίες που χαρίζουν ατάκες της χρονιάς!
21/01/2020 - 19:17

Τα δάκρυα της Μαρίας Κορτζιά στα τρυφερά λόγια του Πιέρου για εκείνην...on air

Παράδοση κατ'οίκον, απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
19/01/2020 - 17:24

"Λύγισε" η Μαρία Κορτζιά με την έκπληξη και τα συγκινητικά λόγια της μητέρας της

"Την θαυμάζω...δεν της το είπα ποτέ" - Αύριο 21:15 στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
18/01/2020 - 15:52

Mαρία Κορτζιά: "Θέλω να ζητήσω απ΄τη ζωή...ένα παιδάκι" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Παράδοση κατ΄οίκον": Κυριακή 19 Δεκεμβρίου στις 21:15, στον ALPHA Κύπρου
15/01/2020 - 15:07

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

Ξιούρουππας: "Χωρίς την γυναίκα μου, αυτή η οικογένεια θα ήταν κατεστραμμένη"

"Παράδοση κατ΄οίκον": Aύριο στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με μια κατάθεση - ψυχής
11/01/2020 - 13:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"

Εφιαλτικές στιγμές έζησε 31χρονη όταν έπεσε θύμα ληστείας στο διαμέρισμα της

Της χτύπησε την πόρτα, της επιτέθηκε, την έδεσε, της έκλεψε λεφτά και κινητό και έφυγε
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Μετρά νεκρούς και πληγές η Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό (ΦΩΤΟ)

Ανασύρουν ζωντανούς και νεκρούς κάτω από τα ερείπια ενώ οι επιχειρήσεις συνεχίζονται

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

Πρώτος νεκρός στη Σαγκάη από τον κοροναϊό

Μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Κίνα παρά τα αυξημένα μέτρα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ