Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Για πρώτη φορά μίλησε η Βάσω Λασκαράκη για τον επικείμενο γάμο της μετά την αναγγελία που δημοσιεύτηκε πριν από λίγες ημέρες. Το ζευγάρι αποφάσισε να ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Κρήτη όπου είναι ο τόπος καταγωγής του συντρόφου της, Λευτέρη Σουλτάτου αλλά και το μέρος όπου γνωρίστηκαν. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" και αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος αλλά μίλησε και για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει με τον σύντροφο της δηλώνοντας: 

Σιγά που δεν θα το μαθαίνατε για τον γάμο.  Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Πέθανε και αυτή δεν πειράζει. Δεν ξέρω αν θα είναι παραδοσιακός ο γάμος, θα δείξει.

Ανεβάζω φωτογραφίες με τον σύντροφό μου όταν αισθανθώ κάτι και κάποια φυτογραφία μου αρέσει. Δεν είναι και πάρα πολλές. Δυο-τρεις είναι. Ίσως τα stories είναι περισσότερα. Αν μου αρέσει κάτι θα το ανεβάσω. Δεν έχω δεύτερες σκέψεις.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "όχι" του Δημήτρη Ταταράκη και η απόγνωση της τραγουδίστριας στο νέο...video clip της
07/12/2019 - 14:03

Η Βάσω Λασκαράκη στόλισε το πιο ψηλό...Χριστουγεννιάτικο δέντρο της showbiz-ΦΩΤΟ

Ο Λευτέρης Σουλτάτος κοντά της βάζει το αστέρι στην κορυφή λόγω...ύψους
28/11/2019 - 20:31

"Πρόβα νυφικού" για την...Κατερίνα Καινούργιου; Οι φήμες για γάμο και ο γαμπρός!

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
27/11/2019 - 17:43

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

Η γλυκιά μαντινάδα που έγραψε ο Σουλτάτος στη Λασκαράκη (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες στο instagram και η αφιέρωση του γνωστού σεφ στη γυναίκα της ζωής του
24/11/2019 - 11:57

Επέστρεφαν στο σπίτι από γάμο και τους έστησε καρτέρι ο θάνατος (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Λαμία - "Έσβησε" 37χρονος πατέρας δυο παιδιών
24/11/2019 - 08:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κρατούμενοι των φυλακών ανέβηκαν στην σκηνή και έστειλαν ηχηρό μήνυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταχειροκροτήθηκαν και συγκίνησαν στο κατάμεστο θέατρο Λατσιών

Ψάχνουν τα κίνητρα του βομβιστή στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι κινήσεις του δράστη καταγράφηκαν σε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

Νεαρή, φορέας του HIV έπεσε θύμα βιασμού από τρεις αλλοδαπούς εργάτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Την βίασαν και την άφησαν έγκυο - Άφαντοι παραμένουν οι δράστες
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα. 

"Έσβησε" πεντάμηνο βρέφος που είχε προσβληθεί από μηνιγγίτιδα

Οι γιατροί δεν κατάφεραν να το κρατήσουν στη ζωή
Διεθνή

Συναγερμός στο Νιου Τζέρσεϊ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ κατά αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Δύο σεισμοί μέσα σε 10 λεπτά "ταρακούνησαν" την Τουρκία (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Χτύπησε μέχρι θανάτου το αγοράκι της επειδή της έσπασε την τηλεόραση (ΦΩΤΟ)

Τι ισχυρίζεται η ίδια και τι παραδέχθηκαν μέλη της οικογένειας

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 11/12/2019 - 06:00DIVIDED