Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Για πρώτη φορά μίλησε η Βάσω Λασκαράκη για τον επικείμενο γάμο της μετά την αναγγελία που δημοσιεύτηκε πριν από λίγες ημέρες. Το ζευγάρι αποφάσισε να ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Κρήτη όπου είναι ο τόπος καταγωγής του συντρόφου της, Λευτέρη Σουλτάτου αλλά και το μέρος όπου γνωρίστηκαν. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" και αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος αλλά μίλησε και για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει με τον σύντροφο της δηλώνοντας: 

Σιγά που δεν θα το μαθαίνατε για τον γάμο.  Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Πέθανε και αυτή δεν πειράζει. Δεν ξέρω αν θα είναι παραδοσιακός ο γάμος, θα δείξει.

Ανεβάζω φωτογραφίες με τον σύντροφό μου όταν αισθανθώ κάτι και κάποια φυτογραφία μου αρέσει. Δεν είναι και πάρα πολλές. Δυο-τρεις είναι. Ίσως τα stories είναι περισσότερα. Αν μου αρέσει κάτι θα το ανεβάσω. Δεν έχω δεύτερες σκέψεις.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νατάσα Μποφίλιου: Δημοσίευσε για πρώτη φορά φωτογραφία από τον γάμο της!(ΦΩΤΟ)

Το σπάνιο στιγμιότυπο, η ωραιότερη μέρα της ζωής της και τα συγκινητικά λόγια
20/04/2019 - 09:16

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Μάθετε πότε παντρεύονται! (ΦΩΤΟ)

Η επιθυμία για το φύλο του μωρού και ο μήνας που θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
18/04/2019 - 10:25

Συγκινεί η Ζέτα Δούκα: Μιλά για την επιθυμία της να υιοθετήσει ένα παιδάκι

Όσα εξομολογήθηκε η ηθοποιός γι' αυτή την επιθυμία της
16/04/2019 - 11:53

Τζένη Μπαλατσινού: Οι πρώτες δηλώσεις για τον γάμο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τους κουμπάρους και τις προετοιμασίες του γάμου
15/04/2019 - 12:12

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για την σχέση της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη μετά τον χωρισμό

Όσα ξεχωρίζει στον μέλλοντα σύζυγο της, Λευτέρη Σουλτάτο
14/04/2019 - 11:42

Αυτή είναι η πρώην σύζυγος του Λευτέρη Σουλτάτου (ΦΩΤΟ)

Την θέση της θα πάρει σύντομα η Βάσω Λασκαράκη
09/04/2019 - 10:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Έρευνες σε δύο μέτωπα για εξιχνίαση του εγκλήματος στο Μιτσερό

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες

Η άγνωστη Αφρικανή που πόζαρε στον φωτογραφικό φακό του 35χρονου υπόπτου (ΦΩΤΟ)

Ετοίμαζε διάλεξη ο αξιωματικός της ΕΦ με θέμα τη φωτογραφία για τα μέλη group στο Facebook
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Δεκάδες νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες μετά τις εκρήξεις

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ