Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Για πρώτη φορά μίλησε η Βάσω Λασκαράκη για τον επικείμενο γάμο της μετά την αναγγελία που δημοσιεύτηκε πριν από λίγες ημέρες. Το ζευγάρι αποφάσισε να ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Κρήτη όπου είναι ο τόπος καταγωγής του συντρόφου της, Λευτέρη Σουλτάτου αλλά και το μέρος όπου γνωρίστηκαν. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" και αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος αλλά μίλησε και για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει με τον σύντροφο της δηλώνοντας: 

Σιγά που δεν θα το μαθαίνατε για τον γάμο.  Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Πέθανε και αυτή δεν πειράζει. Δεν ξέρω αν θα είναι παραδοσιακός ο γάμος, θα δείξει.

Ανεβάζω φωτογραφίες με τον σύντροφό μου όταν αισθανθώ κάτι και κάποια φυτογραφία μου αρέσει. Δεν είναι και πάρα πολλές. Δυο-τρεις είναι. Ίσως τα stories είναι περισσότερα. Αν μου αρέσει κάτι θα το ανεβάσω. Δεν έχω δεύτερες σκέψεις.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Γερονικολού: Τι απαντά στο ενδεχόμενο γάμου με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη;

"Οι σχέσεις πάντα είναι δύσκολες και πάντα απαιτούν συμβιβασμούς..."
18/06/2019 - 10:47

Παντρεύτηκε για δεύτερη φορά η Τζένη Μπαλατσινού - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Το σχόλιο και το... αφιέρωμα του Πέτρου Κωστόπουλου, ο οποίος δεν ήταν καλεσμένος
16/06/2019 - 18:54

To ξέφρενο γλέντι της κυπριακής showbiz σε γαμήλιο πάρτι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε τους Μιχάλη Σοφοκλέους, Χάρη Αριστείδου και Πέτρο Νικολάου να χορεύουν το "Mama"
16/06/2019 - 13:33

Παντρεύονται Μπαλατσινού-Κικίλιας: Η εκκλησία και το δείπνο με τα πεθερικά(ΦΩΤΟ)

Τί έκαναν νύφη και γαμπρός λίγες ώρες πριν ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας;
16/06/2019 - 12:20

Αυτοί είναι οι 3+1 τύποι γυναικών που οι άνδρες δεν παντρεύονται...!

Κανείς άνδρας δεν τις θέλει δίπλα του και σε όλη την ζωή του
16/06/2019 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρπάσια: Οι εγκλωβισμένοι περιμένουν επιστροφή των συγχωριανών τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αlpha βρέθηκε στο κατεχόμενο μαρωνίτικο χωριό και κατέγραψε εικόνες..

Τροχαίο ατύχημα με τραυματία σε δρόμο της Πάφου

Οδηγός συγκρούστηκε με ακινητοποιημένο όχημα που βρισκόταν στην άκρη του δρόμου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ερντογάν: “Tο 1453 δεν ξεκίνησε η τυραννία αλλά ξεκίνησε η εξιλέωση”

Οι νέες προκλητικές δηλώσεις του Τούρκου Προέδρου

Σε δίκη παραπέμπεται ο πρώην πρόεδρος Σαρκοζί

Κατηγορείται ότι προσφέρθηκε να βοηθήσει έναν δικαστή να κερδίσει προαγωγή

Brexit: Δημοψήφισμα επί οποιασδήποτε συμφωνίας ζητά ο Κόρμπιν

Τι αποφάσισε κατά την απογευματινή συνεδρίαση του σκιώδους υπουργικού συμβουλίου

tv news

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ