Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Για πρώτη φορά μίλησε η Βάσω Λασκαράκη για τον επικείμενο γάμο της μετά την αναγγελία που δημοσιεύτηκε πριν από λίγες ημέρες. Το ζευγάρι αποφάσισε να ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Κρήτη όπου είναι ο τόπος καταγωγής του συντρόφου της, Λευτέρη Σουλτάτου αλλά και το μέρος όπου γνωρίστηκαν. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" και αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος αλλά μίλησε και για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει με τον σύντροφο της δηλώνοντας: 

Σιγά που δεν θα το μαθαίνατε για τον γάμο.  Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Πέθανε και αυτή δεν πειράζει. Δεν ξέρω αν θα είναι παραδοσιακός ο γάμος, θα δείξει.

Ανεβάζω φωτογραφίες με τον σύντροφό μου όταν αισθανθώ κάτι και κάποια φυτογραφία μου αρέσει. Δεν είναι και πάρα πολλές. Δυο-τρεις είναι. Ίσως τα stories είναι περισσότερα. Αν μου αρέσει κάτι θα το ανεβάσω. Δεν έχω δεύτερες σκέψεις.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αναβάλλεται ο γάμος της Ελένης Χατζίδου με τον Ετεοκλή Παύλου - Για ποιο λόγο;

Στο "φλου" η θρησκευτική τελετή για την ένωση με τα ιερά δεσμά του γάμου
22/01/2020 - 15:36

Βάσω Λασκαράκη: Η ερώτηση που δέχτηκε για τον Τσιμιτσέλη και την Γερινικολού

Η απάντηση της και το ξεκαθάρισμα που έκανε για την ηθοποιό και τον...πρώην της
20/01/2020 - 10:14

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Βάσω Λασκαράκη: Δείτε για πρώτη φορά το εντυπωσιακό σαλόνι του σπιτιού της(ΦΩΤΟ)

Ο υπέροχος χώρος που απολαμβάνει με τον Λευτέρη Σουλτάτο
17/01/2020 - 15:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμα...φωτιά για να μπει "φρένο" στα τροχαία ατυχήματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε ψηφίζονται τα νομοσχέδια για τις τροχαίες παραβάσεις και τι προνοούν

Έντονες βροχοπτώσεις, χαλαζόπτωση, σφοδροί άνεμοι και τσουχτερό κρύο (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ισχύ κίτρινη προειδοποίηση ενώ η θερμοκρασία πέφτει κατακόρυφα και καταγράφει νέο ρεκόρ

Αρνείται οποιανδήποτε ανάμειξη στη δολοφονία της συζύγου του ο 42χρονος (ΒΙΝΤΕΟ)

Οδηγείται το πρωί ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου για έκδοση διατάγματος
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Πως θα ακουγόταν άραγε ένας Αιγύπτιος ιερέας που έζησε πριν 3000 χρόνια;(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρετανοί επιστήμονες εκπλήρωσαν την επιθυμία του και "επανέφεραν" τη φωνή της μούμιας

Λιβυκή εκεχειρία...μόνο στα χαρτιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο αντιμαχόμενες πλευρές ανταλλάζουν πυρά, προειδοποιήσεις και κατηγορίες

Αυξάνονται κατακόρυφα κρούσματα και θύματα του κοροναϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν αποτελεί παγκόσμια απειλή ο ιός, λέει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ