Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Για πρώτη φορά μίλησε η Βάσω Λασκαράκη για τον επικείμενο γάμο της μετά την αναγγελία που δημοσιεύτηκε πριν από λίγες ημέρες. Το ζευγάρι αποφάσισε να ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στην Κρήτη όπου είναι ο τόπος καταγωγής του συντρόφου της, Λευτέρη Σουλτάτου αλλά και το μέρος όπου γνωρίστηκαν. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" και αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος αλλά μίλησε και για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει με τον σύντροφο της δηλώνοντας: 

Σιγά που δεν θα το μαθαίνατε για τον γάμο.  Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Πέθανε και αυτή δεν πειράζει. Δεν ξέρω αν θα είναι παραδοσιακός ο γάμος, θα δείξει.

Ανεβάζω φωτογραφίες με τον σύντροφό μου όταν αισθανθώ κάτι και κάποια φυτογραφία μου αρέσει. Δεν είναι και πάρα πολλές. Δυο-τρεις είναι. Ίσως τα stories είναι περισσότερα. Αν μου αρέσει κάτι θα το ανεβάσω. Δεν έχω δεύτερες σκέψεις.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύεται ο Πάνος Μεταξόπουλος: Αυτή είναι η σύντροφος του (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως το ανακοίνωσε ο γνωστός χορογράφος
20/08/2019 - 15:16

O Ντουέιν «The Rock» Τζόνσον παντρεύτηκε την αγαπημένη του!

O γνωστός ηθοποιός ανακοίνωσε τον γάμο του μέσω Instagram
19/08/2019 - 17:03

Ιωάννα Παππά: Μετά την γέννηση του γιου της ...έρχεται ο γάμος!

Το σύμφωνο συμβίωσης και όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός
19/08/2019 - 12:12

Με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώθηκαν ο Σωτήρης Σαμψών και η Στέλλα Κόκκινου

Ο πρώην βουλευτής του ΔΗΣΥ παντρεύτηκε την εκλεκτή της καρδιάς του
19/08/2019 - 09:34

Η Έλενα Ράπτη παντρεύτηκε υπό άκρα μυστικότητα τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Σε στενό οικογενειακό κύκλο παντρεύτηκε τον αγαπημένο της η γνωστή πολιτικός
18/08/2019 - 13:01

Έλενα Πιερίδου: Αποκάλυψε ότι δέχθηκε πρόταση γάμου!

Όσα δήλωσε η νεαρή ηθοποιός και ο λόγος που τελικά δεν ντύθηκε νυφούλα
17/08/2019 - 16:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ακόμα ένας θάνατος από τον ιό του Δυτικού Νείλου σημειώθηκε στα κατεχόμενα

Την Τετάρτη απεβίωσε 88χρονος στις ελεύθερες περιοχές

Πάφος: Κλοπή μηχανημάτων αξίας 6,5 χιλ. ευρώ από αποθήκη

Μέλη του ΤΑΕ συνέλεξαν διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Ποια είναι τα κατάλληλα δέντρα για δεντροφύτευση στις πόλεις (ΛΙΣΤΑ)

Ποια είναι τα προβλήματα που εντοπίζονται και ποιες υποδομές λείπουν
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Αρνητική η Αθήνα στην εξυπηρέτηση του ιρανικού τάνκερ

Οι διαχειριστές εξέτασαν και την Κύπρο ως εναλλακτικό προορισμό

Γερμανία: 8χρονος πήρε το αυτοκίνητο των γονιών του και πήγαινε 140km/h

Στη συνέχεια βαρέθηκε...πάρκαρε στην άκρη...έβαλε τρίγωνο και περίμενε την αστυνομία

Παρίσι: Ένας νεκρός από φωτιά σε νοσοκομείο

Ξεκίνησε από ένα διαμέρισμα και γρήγορα επεκτάθηκε σε όλους τους ορόφους

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ