Ψυχαγωγία

The chase: Τέσσερις επώνυμες κύπριες ενώννουν απόψε τις δυνάμεις τους

Η ηθοποιός Έλενα Παπαδοπούλου, η παρουσιάστρια Κωνσταντίνα Ευριπίδου, η δημοσιογράφος Γιώτα Δαμιανού και η ηθοποιός Πένυ Φοινίρη ενώνουν τις δυνάμεις τους για να εκτοπίσουν τον Chaser από το τηλεπαιχνίδι The Chase Celebrity”… από τον πρώτο κιόλας γύρο. Θα τα καταφέρουν ή μήπως θα “διακόψει” το γύρισμα η Γιώτα Δαμιανού;

Το Σάββατο 6 Μαρτίου στις 19:10 στον ALPHA Κύπρου και κάθε Σάββατο την ίδια ώρα ακριβώς, 4 επώνυμοι διαγωνιζόμενοι παίρνουν τις θέσεις τους και είναι έτοιμοι να αντικρίσουν απέναντί τους τον Chaser-έκπληξη.

Κι όλα αυτά, γιατί τα σαββατόβραδα στον ALPHA Κύπρου αλλάζουν ευχάριστα, με τους καλεσμένους να ξεκινούν ένα απίστευτο διάλογο με τον Τάσο Τρύφωνος και τον Chaser, ανατρέποντας έξυπνα τον κάθε γύρο. Χιούμορ, αγωνία και ένταση αναμειγνύονται με τις απαντήσεις και τη στρατηγική των επώνυμων διαγωνιζομένων, σ’ ένα άκρως celebrity edition “Τhe Chase”!

Σάββατο 6 Μαρτίου στις 19:10 στον ALPHA Κύπρου

The Chase Celebrity”: Κάθε Σάββατο στις 19:10 στον ALPHA Κύπρου

Δείτε το τρεϊλερ:

Επόμενο άρθρο

Ιδού το μοντέρνο σπίτι Κυριάκου - Μερκή που μας άφησε άφωνους!

Η μικρή "ξενάγηση" στους προσωπικού χώρους του ζευγαριού
06/03/2021 - 13:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί η Άννα Φόνσου: "Πήγαινα στον τάφο της αδερφής μου και κοιμόμουν..."

Εξομολογείται απίστευτες ιστορίες και περιστατικά στον Τάσο Τρύφωνος και στο "Τετ -α- τετ"
16/04/2021 - 09:10

Τ. Τρύφωνος: Η "μάχη" του πατέρα του με τον κορωνοϊό και το ηχηρό μήνυμα (ΦΩΤΟ)

“Ο πατέρας μου επέστρεψε σπίτι μετά από συνολικά ένα μήνα στα νοσοκομεία με κορωνοϊό…”
11/04/2021 - 12:27

Αδάμος Αδάμου: "Δεν υπερηφανεύομαι ότι ήμουν κοντά στα παιδιά μου... δεν ήμουν"

Σήμερα στις 19:10 στον ALPHA Κύπρου, ο Πρόεδρος της Bουλής μιλάει για τη ζωή του
11/04/2021 - 09:05

Αδάμος Αδάμου: “Έκανα το λάθος και δενόμουν με τον άρρωστο… είχε κόστος”

Ποιος είναι ο γιατρός, ο πολιτικός, ο άνθρωπος με Α κεφαλαίο;
10/04/2021 - 10:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Rapid τεστ 18/4: Σε αυτές τις περιοχές θα βρίσκονται οι κινητές μονάδες(ΠΙΝΑΚΑΣ)

Τα σημεία δειγματοληψίας για αύριο Κυριακή και το ωράριο λειτουργίας

"Ας σκεφτούν ότι τα παιδιά τους διατρέχουν κίνδυνο ηλεκτροπληξίας" (ΦΩΤΟ)

"Κάποιους φαίνεται ότι τους ενοχλεί ο πασχαλινός διάκοσμος", λέει ο Δήμαρχος Ιδαλίου

"Πνίγονται" στη σκόνη τρεις Επαρχίες, πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΦΩΤΟ)

Παίρνει την ανηφόρα ο υδράργυρος, αύριο θα αγγίξει τους 35 βαθμούς
Ελλάδα

Πάνω από 2.000 νέα κρούσματα ανακοινώθηκαν στην Ελλάδα

Στα ύψη οι διασωληνωμένοι ασθενείς - Καταγράφηκαν 67 θάνατοι ασθενών λόγω Covid

Μένιος Φουρθιώτης: Βίντεο δείχνει άτομο να πυροβολεί έξω από το σπίτι του

Συνεχίζονται οι έρευνες της Αστυνομίας μετά την καταγγελία του γνωστού παρουσιαστή
Διεθνή

Κηδεία Πρίγκιπα Φίλιππου: Γυμνόστηθη αναστάτωσε το Ουίνδσορ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες που προκαλούν αποτροπιασμό εκτυλίχθηκαν κατά τη διάρκεια της κηδείας

Η κηδεία του πρίγκιπα Φίλιππου, Δούκα του Εδιμβούργου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Ηνωμένο Βασίλειο αλλά και όλη η κοινοπολιτεία αποχαιρετάει τον πρίγκιπα Φίλιππο

tv news

Η Μάγδα μπαίνει στο γραφείο και πιάνει στα πράσα τον Αιμίλιο και την Ελισάβετ...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Oι Αργυροί αντιμέτωποι με τις υποψίες για τη δολοφονία του πατέρα της Αγγελικής

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 17/04/2021 - 20:20ALPHA NEWS