Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Αποκαλύψεις για πρώην σύντροφο του έκανε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος. Ο παρουσιαστής σε πρόσφατες δηλώσεις του στην εκπομπή "Happy Day" αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύντροφο του, Ιλένια Ουίλιαμς αλλά και σε παλαιότερη σύντροφο του, λέγοντας πως τον απατούσε αλλά εκείνος δεν το είχε καταλάβει. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ανεξαρτήτως δουλειάς, με την Ιλένια έχουμε ο καθένας τον δικό του χρόνο. Εάν η Ιλένια θέλει να βγει με τις φίλες της ή εγώ με τους δικούς μου φίλους… Είμαστε μαζί, απλά στις 10 ώρες, θα είμαστε έξι ώρες μαζί και τις τέσσερις ώρες θα είμαι εγώ με τους φίλους μου κι εκείνη με τους δικούς της.

Σίγουρα προσέχω τα πάντα περισσότερο για να μην εκτεθούμε. Μη μας πουν ότι γίνεται κάτι το οποίο το έχουν καταλάβει όλοι οι άλλοι εκτός από μένα. Αλλά είναι και στον άνθρωπο αυτό, έχω εμπιστοσύνη στην Ιλένια. Φυσικά και μου έχει συμβεί να ξέρουν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατάει κι εγώ όχι. Όταν το έμαθα ήταν αργά. Δεν είχα κοιτάξει κινητό, αν το είχα κάνει ίσως να είχα διασώσει κάποια πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Η "ιδιότροπη" παραγγελία για φραπέ που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Τι ζήτησε πελάτης από σερβιτόρο καφετέριας;
15/04/2019 - 19:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σκάνδαλο στο παλάτι: Ο πρίγκιπας Χάρι απάτησε την Μέγκαν;

Η παράλληλη σχέση, το διάσημο μοντέλο και το δημοσίευμα που "καίει" τον πρίγκιπα
13/06/2019 - 09:51

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση του και όσα δήλωσε on air για όσα ειπώθηκαν
11/05/2019 - 14:12

Ρόουζ Χάνμπερι: Αυτή είναι η πέτρα του σκανδάλου στον γάμο Ουίλιαμ - Κέιτ

Η πρώην... καλή φίλη της Κέιτ που φημολογείται ότι μπήκε ανάμεσα στο ζευγάρι
14/04/2019 - 14:17

Τζένιφερ Λόπεζ: Βάζει τέλος στις φήμες περί απιστίας με μια φωτογραφία

Η δημοσίευση της λατίνας σταρ που... κλείνει τα κακά στόματα
14/04/2019 - 09:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η ανάγκη θεσμοθέτησης της πολιτικής κηδείας στην Κύπρο (BINTEO)

Τα κενά στη νομοθεσία σύμφωνα με τον θεολόγο Θεόδωρο Κυριακού

Για έκτροπα στα γήπεδα αν ανασταλεί η κάρτα φιλάθλου προειδοποιεί ο Σαββίδης

Ο Υπ. Δικαιοσύνης καλεί τη Βουλή να επανεξετάσει το θέμα

Θέματα παιδείας στο επίκεντρο συνάντησης ΠτΔ - εκπαιδευτικών οργανώσεων

"Κλείδωσε" συνάντηση στις 9 Ιουλίου με ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ και οργανωμένους γονείς
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Η Μαρία Πεϊτσίνοβιτς Μπούριτς στη θέση του ΓΓ του Συμβουλίου της Ευρώπης

Η πενταετής θητεία τηςαρχίζει στς 18 Σεπτεμβρίου του 2019

Δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι θα επιβάλουν κυρώσεις λόγω S400, λέει ο Ερντογάν

"Ο συνεταιρισμός μας με την Αμερική προχωρά στο πλαίσιο μιας στρατηγικής συνεργασίας"

Το "πορτρέτο απόγνωσης" που σόκαρε τον Πάπα Φραγκίσκο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του Όσκαρ και της κόρης του Βαλέρια έκανε τον γύρο του κόσμου

tv news

Ένας μεγάλος κύκλος που περιέλαβε ευτυχισμένες αλλά και δύσκολες στιγμές κλείνει

Δείτε την Πέμπτη στο τελευταίο διπλό επεισόδιο του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένας άγνωστος παρακολουθεί τον Φώτη και πειράζει τη μηχανή του αυτοκινήτου του..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε την Πέμπτη στο προτελευταίο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ