Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Αποκαλύψεις για πρώην σύντροφο του έκανε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος. Ο παρουσιαστής σε πρόσφατες δηλώσεις του στην εκπομπή "Happy Day" αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύντροφο του, Ιλένια Ουίλιαμς αλλά και σε παλαιότερη σύντροφο του, λέγοντας πως τον απατούσε αλλά εκείνος δεν το είχε καταλάβει. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ανεξαρτήτως δουλειάς, με την Ιλένια έχουμε ο καθένας τον δικό του χρόνο. Εάν η Ιλένια θέλει να βγει με τις φίλες της ή εγώ με τους δικούς μου φίλους… Είμαστε μαζί, απλά στις 10 ώρες, θα είμαστε έξι ώρες μαζί και τις τέσσερις ώρες θα είμαι εγώ με τους φίλους μου κι εκείνη με τους δικούς της.

Σίγουρα προσέχω τα πάντα περισσότερο για να μην εκτεθούμε. Μη μας πουν ότι γίνεται κάτι το οποίο το έχουν καταλάβει όλοι οι άλλοι εκτός από μένα. Αλλά είναι και στον άνθρωπο αυτό, έχω εμπιστοσύνη στην Ιλένια. Φυσικά και μου έχει συμβεί να ξέρουν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατάει κι εγώ όχι. Όταν το έμαθα ήταν αργά. Δεν είχα κοιτάξει κινητό, αν το είχα κάνει ίσως να είχα διασώσει κάποια πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Η "ιδιότροπη" παραγγελία για φραπέ που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Τι ζήτησε πελάτης από σερβιτόρο καφετέριας;
15/04/2019 - 19:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Cardi B: Αποκάλυψε τον λόγο που συγχώρεσε τον...άπιστο σύζυγό της(ΦΩΤΟ)

Η πίεση που ένιωσε από τoυς θαυμαστές της στα social media και η δεύτερη ευκαιρία
10/12/2019 - 10:48

Άσπα Τσίνα:"Τρελάθηκα όταν έμαθα ότι ο σύντροφος μου είχε σχέση με άλλη γυναίκα"

Οι αποκαλύψεις για το χωρισμό της από τον πατέρα του παιδιού της και η απιστία
20/11/2019 - 10:10

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Στέφανος Μιχαήλ:"Ναι, με έχουν απατήσει..."

Όλα όσα αποκάλυψε ο ηθοποιός της σειράς "8 λέξεις" και αν συγχώρεσε την απιστία που έγινε!
19/11/2019 - 10:50

Ξένια Κωνσταντινίδου: "Με απάτησε σύντροφός μου..." - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη, το παρασκήνιο και ο λόγος που ήρθε ο χωρισμός
15/11/2019 - 18:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτά είναι τα μέτρα του Υπουργείου Υγείας για αντιμετώπιση του κοροναϊού

Τι συστήνει στους ταξιδιώτες που προτίθενται να μεταβούν στην Κίνα και την επαρχία Wuhan

Στη φυλακή 12 χρόνια 25χρονος που είχε στη κατοχή του δεκάδες κιλά κάνναβη

Τον ανέκοψαν στον αυτοκινητόδρομο και ακολούθησαν έρευνες σε υποστατικά

Κίτρινη προειδοποίηση λόγω σφοδρών ανέμων από την Μετεωρολογική Υπηρεσία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ριπές μέχρι 7-8 μποφόρ αναμένεται να επηρεάσουν κυρίως το εσωτερικό και τα νότια
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Και δεύτερη πόλη σε καραντίνα στην Κίνα λόγω του κοροναϊού

Πολίτες προσπαθούσαν μαζικά να εγκαταλείψουν την πόλη

"Είχαμε δικαίωμα να αφήσουμε τους πρόσφυγες προς την ΕΕ και δεν το κάναμε"

Δεν εφαρμόστηκαν οι υποσχέσεις της Ευρώπης είπε ο Τούρκος ΥΠΕΞ Μεβλούτ Τσαβούσογλου

Η στιγμή που ο Μακρόν διώχνει ισραηλινούς αστυνομικούς από εκκλησία (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν έκρυψε τον εκνευρισμό του με την παρουσία τους και τους είπε "βγείτε έξω"

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ