Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Αποκαλύψεις για πρώην σύντροφο του έκανε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος. Ο παρουσιαστής σε πρόσφατες δηλώσεις του στην εκπομπή "Happy Day" αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύντροφο του, Ιλένια Ουίλιαμς αλλά και σε παλαιότερη σύντροφο του, λέγοντας πως τον απατούσε αλλά εκείνος δεν το είχε καταλάβει. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ανεξαρτήτως δουλειάς, με την Ιλένια έχουμε ο καθένας τον δικό του χρόνο. Εάν η Ιλένια θέλει να βγει με τις φίλες της ή εγώ με τους δικούς μου φίλους… Είμαστε μαζί, απλά στις 10 ώρες, θα είμαστε έξι ώρες μαζί και τις τέσσερις ώρες θα είμαι εγώ με τους φίλους μου κι εκείνη με τους δικούς της.

Σίγουρα προσέχω τα πάντα περισσότερο για να μην εκτεθούμε. Μη μας πουν ότι γίνεται κάτι το οποίο το έχουν καταλάβει όλοι οι άλλοι εκτός από μένα. Αλλά είναι και στον άνθρωπο αυτό, έχω εμπιστοσύνη στην Ιλένια. Φυσικά και μου έχει συμβεί να ξέρουν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατάει κι εγώ όχι. Όταν το έμαθα ήταν αργά. Δεν είχα κοιτάξει κινητό, αν το είχα κάνει ίσως να είχα διασώσει κάποια πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Η "ιδιότροπη" παραγγελία για φραπέ που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Τι ζήτησε πελάτης από σερβιτόρο καφετέριας;
15/04/2019 - 19:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γύρισε Σλοβενία ο Ίλιτσιτς, φήμες για κατάθλιψη

Τέλος η σεζόν για τον ποδοσφαιριστή της Αταλάντα με τα σενάρια να δίνουν και να παίρνουν
01/08/2020 - 18:08

Γιατί Χίλαρι έμεινες με τον Μπιλ Κλίντον ενώ σε απάτησε με την Μόνικα Λεβίνσκι;

"Ήταν μια εμπειρία που με στράγγιξε συναισθηματικά..."
08/02/2020 - 13:59

Kάλια Ελευθερίου: Η αντίδρασή της όταν έμαθε ότι την...απάτησαν

Η απώλεια του παιδικού της έρωτα σε δυστύχημα και η νέα ζωή στην Ελλάδα
26/01/2020 - 12:08

Νεαρή "έπιασε" τον σύντροφό της να ενδίδει σε ανήθικη πρόταση της μητέρας της

Η πλάκα που εξελίχθηκε σε ερωτική απογοήτευση - Δείτε το viral βίντεο και την...αντίδραση
24/01/2020 - 16:36

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Cardi B: Αποκάλυψε τον λόγο που συγχώρεσε τον...άπιστο σύζυγό της(ΦΩΤΟ)

Η πίεση που ένιωσε από τoυς θαυμαστές της στα social media και η δεύτερη ευκαιρία
10/12/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υποχρεωμένοι να ξανακάνουν τεστ οι επιβάτες της Κατηγορίας Γ

Πληρώνουν οι ίδιοι το τεστ τους και δεν βγαίνουν από την καραντίνα χωρίς αρνητικό δείγμα

Κρούσμα κορωνοϊού με 65 στενές επαφές έθεσε σε συναγερμό το Υπουργείο Υγείας

Νεαροί πηγαίνουν σε πάρτι και κυκλοφορούν ελεύθεροι πριν πάρουν τα αποτελέσματα του τεστ

Απάντηση Υπ. Υγείας στη Δρ. Κολιού: Δεν λήφθηκαν ακόμη αποφάσεις για τα σχολεία

Έχει συσταθεί Επιτροπή που θα δώσει οδηγίες για τον τρόπο λειτουργίας τους
Ελλάδα

Σε εξέλιξη πυρκαγιές σε Χανιά και Χίο

Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Εκτάκτως στη Θεσσαλονίκη ο Τσιόδρας μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων κορωνοϊού

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό 34 κρουσμάτων σε οίκο ευγηρίας

Τουρκικό crash test για τις "κόκκινες γραμμές" της Ελλάδας στο Αιγαίο (ΧΑΡΤΗΣ)

Τι δείχνει η ρότα του "Oruc Reis" και ποιές πληροφορίες καταγράφουν τα ελληνικά πολεμικά
Διεθνή

Χουλουσί Ακάρ: Επίλυση των διαφορών με την Ελλάδα μέσω διαλόγου

«Κάθε σταγόνα είναι πολύτιμη» διαμηνύει ο Τούρκος Υπουργός Άμυνας

Συναγερμός στη Σκωτία μετά από εκτροχιασμό τρένου (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφορές για τραυματίες, με τις υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης να σπεύδουν στη σκηνή

"Ο Λίβανος έχει επαρκείς ποσότητες σε αλεύρι για τέσσερις μήνες"

Έκθεση των Ηνωμένων Εθνών ανέφερε χθες ότι ο Λίβανος έχει προμήθειες μόλις για 6 εβδομάδες

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ