Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Αποκαλύψεις για πρώην σύντροφο του έκανε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος. Ο παρουσιαστής σε πρόσφατες δηλώσεις του στην εκπομπή "Happy Day" αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σύντροφο του, Ιλένια Ουίλιαμς αλλά και σε παλαιότερη σύντροφο του, λέγοντας πως τον απατούσε αλλά εκείνος δεν το είχε καταλάβει. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ανεξαρτήτως δουλειάς, με την Ιλένια έχουμε ο καθένας τον δικό του χρόνο. Εάν η Ιλένια θέλει να βγει με τις φίλες της ή εγώ με τους δικούς μου φίλους… Είμαστε μαζί, απλά στις 10 ώρες, θα είμαστε έξι ώρες μαζί και τις τέσσερις ώρες θα είμαι εγώ με τους φίλους μου κι εκείνη με τους δικούς της.

Σίγουρα προσέχω τα πάντα περισσότερο για να μην εκτεθούμε. Μη μας πουν ότι γίνεται κάτι το οποίο το έχουν καταλάβει όλοι οι άλλοι εκτός από μένα. Αλλά είναι και στον άνθρωπο αυτό, έχω εμπιστοσύνη στην Ιλένια. Φυσικά και μου έχει συμβεί να ξέρουν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατάει κι εγώ όχι. Όταν το έμαθα ήταν αργά. Δεν είχα κοιτάξει κινητό, αν το είχα κάνει ίσως να είχα διασώσει κάποια πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Η "ιδιότροπη" παραγγελία για φραπέ που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Τι ζήτησε πελάτης από σερβιτόρο καφετέριας;
15/04/2019 - 19:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Τρίσταν Τόμσον: Όσα δήλωσε για την Κλόε Καρντάσιαν έξι μήνες μετά τον χωρισμό

Μετά το σκάνδαλο απιστίας "σπάει" τη σιωπή του και υποστηρίζει δημόσια την πρώην του
02/08/2019 - 10:10

Τα... "follow" και "unfollow" του Δημήτρη Ουγγαρέζου!

Όσα δήλωσε ο παρουσιαστής για τα "unfollow" που έχει κάνει
29/07/2019 - 11:51

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Δε θα συνεργαζόμουν ξανά με τον Μάρκο Σεφερλή”

Αποκαλύπτει ποια απόφαση του μετάνιωσε σε επαγγελματικό επίπεδο
26/07/2019 - 13:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Πατέρας συνελήφθη για απαγωγή του 9χρονου παιδιού του

Η Αστυνομία εντόπισε τον 39χρονο πατέρα που είχε το παιδάκι μαζί του

Άνοιξαν τον χορό της λήψης απεργιακών μέτρων δάσκαλοι, καθηγητές και μαθητές

Την Πέμπτη αποφασίζει και η ΟΛΤΕΚ εάν θα προχωρήσει με λήψη απεργιακών μέτρων

Ευθύνες στις κρατικές υπηρεσίες επιρρίπτει ο πατέρας του 15χρονου Στυλιανού(VID)

Δώδεκα μέρες μετά τον τραγικό θάνατο του γιου του σπάει τη σιωπή του
Ελλάδα

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ

Χειροπέδες σε 55χρονο για την πυρκαγιά στην Κέρκυρα

Για οκτώ περίπου ώρες πυροσβέστες έδιναν μάχη με τις φλόγες
Διεθνή

Στις 10 Νοεμβρίου νέες βουλευτικές εκλογές στην Ισπανία

Ο βασιλιάς Φελίπε Στ` αποφάσισε να μην δώσει εντολή σχηματισμού κυβέρνησης

Εκλογές Ισραήλ - Exit polls: Χωρίς κυβερνητική πλειοψηφία ο Νετανιάχου (ΦΩΤΟ)

Πρώτο κόμμα είναι το «Μπλε και Λευκό» του Μπένι Γκάντζ.

Η Γερμανία θα συνεχίσει το εμπάργκο πώλησης όπλων προς τη Σαουδική Αραβία

Σύμφωνα με την Γερμανίδα Καγκελάριο δεν υπάρχουν οι προϋποθέσεις ώστε να αλλάξει

tv news

Η Αλκμήνη στην εντατική μετά από σοβαρή κρίση.Η Νίκη αντιμέτωπη με την αλήθεια..

«Αστέρια Στην Άμμο» Δείτε την Τετάρτη στο νέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB