Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Τα πιο όμορφα και ξεχωριστά Χριστούγεννα!

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον γιο της θα περάσει η Δούκισσα Νομικού μαζί με τον σύζυγο της Δημήτρη Θεοδωρίδη. Η πανέμορφη παρουσιάστρια στόλισε ήδη το τεράστιο χριστουγεννιάτικο της δέντρο για χάρη του μικρού Σάββα και πόζαρε μπροστά από αυτό χωρίς μακιγιάζ. Το στιγμιότυπο μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram αποκαλύπτοντας μάλιστα ότι ο μικρός Σάββας ενθουσιάστηκε με το δέντρο και γελάει συνέχεια με τα φωτάκια.

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Δούκισσα Νομικού:

 

 

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Μιλά για την καθημερινότητα της ως μανούλα!

Η μητρότητα, το πιεστικό πρόγραμμα και τα κιλά της εγκυμοσύνης..
17/11/2018 - 13:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

"Ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες..."
23/01/2019 - 12:06

Δούκισσα Νομικού: Ο μεγαλύτερος της στόχος για τη νέα χρονιά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον γιο της και τα τρυφερά λόγια...
06/01/2019 - 15:42

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Όσα δήλωσε για τον ερχομό του γιου της και οι ενοχές που ένιωσε...
10/10/2018 - 13:23

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

Δούκισσα Νομικού: Η εξομολόγηση για τις πρώτες μέρες στο σπίτι με τον γιο της!

Οι πρώτες δυσκολίες, τα κλάματα, οι μεταμεσονύχτιοι θηλασμοί και τα... "κακάκια έκπληξη"
10/06/2018 - 14:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ