Ψυχαγωγία

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Μια αποκάλυψη για την Ελένη Μενεγάκη έκανε η γνωστή φωτογράφος Ρούλα Ρέβη για ένα περιστατικό που συνέβη στο παρελθόν μετά από μια φωτογράφιση. Η Ρούλα Ρέβη σε συνέντευξη της σε γνωστό ελλαδικό περιοδικό ανέφερε ότι η Ελένη Μενεγάκη όταν συνειδητοποίησε ότι η φωτογράφιση που είχε κάνει είχε photoshop πήγε στον φωτογραφό και του πέταξε το περιοδικό στα μούτρα. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

Πώς να σ' το πω; Είναι σαν να πάρεις τη Μενεγάκη και να την κάνεις 1,80. Ούτε η ίδια δεν θα το 'θελε και ποτέ δεν το 'χει ζητήσει. Αντιθέτως, μου έχει ζητήσει περιοδικό να μικρύνω τα χείλη της Μενεγάκη, πράγμα που φυσικά αρνήθηκα. Όμως ένας νεότερος φωτογράφος μπορεί να το κάνει.Έχει γίνει και του το 'χει πετάξει η Ελένη στα μούτρα και με το δίκιο της. Γίνονται τέτοια σουρεαλιστικά. Βλέπεις ένα σώμα κανονικό και από κάτω πόδια τρία μέτρα. Καρτούν. Δεν μπορώ να το δεχτώ αυτό.

μενεγακηρεβη

 

 

Επόμενο άρθρο

Γιάννης Τσιμιτσέλης – Κατερίνα Γερονικολού: Η νέα κοινή τους εμφάνιση! (ΦΩΤΟ)

Η πρεμιέρα, η στήριξη και η κοινή φωτογραφία του ζευγαριού…
14/11/2018 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ