Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

H Μαρία Κορτζιά μπορεί να ζει μόνιμα πλέον στη Δανία, με τον σύντροφο και αρραβωνιαστικό της Πιέρο Σωτηρίου, αλλά φροντίζει να προκαλεί εγκεφαλικά εξ' αποστάσεως! Κάθε τόσο ποστάρει διάφορες φωτογραφίες από την καθημερινότητά της στην Κοπεγχάγη...σήμερα είπε να πει ένα γεια στους διαδικτυακούς της φίλους από το μπαλκόνι του σπιτιού της με γυρισμένη πλάτη! 

Η φωτογραφία με το που ανέβηκε έκανε θραύση με τους followers της Μαρία Κορτζιά να πατάνε την περίφημη καρδούλα δηλώνοντας πως τους αρέσει! Ντυμένη με ένα απλό κόκκινο αθλητικό κολάν εντυπωσίασε για ακόμη μία φορά η πανέμορφη Κύπρια. Την φωτογραφία συνόδευσε η φράση ''no filter needed'' και η αλήθεια είναι αυτή...κανένα φίλτρο δεν χρειάζεται για να δείξει όμορφη! 

μαρια

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο λόγος που η Ελένη Φουρέιρα δεν κέρδισε στην Eurovision

Το τσιαττιστό που εξηγεί πως η Νέτα πήρε την πρωτιά, αφήνοντας δεύτερο το Fuego
17/05/2018 - 17:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Γνωστό περιοδικό δεν έδειξε την φωτογράφιση λόγω του σώματος μου"

Όλα όσα αποκάλυψη η Πηνελόπη Αναστασοπούλου και οι επιθέσεις που δέχθηκε
09/07/2019 - 10:16

Η Βανδή αποκάλυψε το πρωινό της: "Τρώω σπόρους κάνναβης με..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωινό που της χαρίζει ενέργεια και λαμπερό δέρμα
30/06/2019 - 20:49

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Γυμναστική στο σπίτι: Το 20λεπτο πρόγραμμα που θα αλλάξει το σώμα σας!

Δεν έχεις χρόνο για γυμναστήρια; Ιδού η λύση...
21/06/2019 - 09:38

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 19χρονο για κλοπές οχημάτων στη Λεμεσό

Συνελήφθη για αυτόφωρο αδίκημα της κατοχής διαρρηκτικών εργαλείων

Διπλό φονικό: H ώρα της ποινής για τον Λευτέρη Σολωμού

Ανοιχτό το ενδεχόμενο να καταθέσει ως μάρτυρας κατά του αδελφού του, Λοϊζου Τζιωνή

Τυλίχθηκαν στις φλόγες δυο οχήματα στο Κάβο Γκρέκο

Άγνωστα μέχρι στιγμής τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε τα ξημερώματα
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Επιστολή δημοκρατικών μελών της επιτροπής Εξωτερικών Σχέσεων σε Τραμπ για S-400

Εκφράζουν την πεποίθηση ότι πρέπει να δοθεί μια ισχυρή απάντηση στην απόφαση Ερντογάν

Τραγικός θάνατος για τέσσερα παιδιά σε κατασκήνωση στη ρωσική Άπω Ανατολή

Κάηκαν σε πυρκαγιά - Συλλήψεις για τη μεγάλη τραγωδία

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ