Ψυχαγωγία

Η Τάμτα μια ανάσα πιο κοντά στην εκπροσώπηση της Κύπρου στη Eurovision!

Όλο και πιο κοντά στην επίσημη ανακοίνωση για τον καλλιτέχνη που θα μας εκπροσωπήσει στον φετινό διαγωνισμό της Eurovision βρίσκεται η κρατική τηλεόραση.

Διαβάστε επίσης: Η Τάμτα στην Εurovision 2019; - Όλo το παρασκήνιο...(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής γνωρίζουμε ότι ο τίτλος του τραγουδιού θα είναι “Replay” σε pop-dance ρυθμούς και η ομάδα που θα βρίσκεται πίσω από την εκπροσώπηση μας θα είναι η ίδια με την περσινή. Το τραγούδι θα υπογράφει ο Alex P. και την σκηνοθεσία θα αναλάβει η Sasha Jean- Baptiste.

Διαβάστε επίσης: Αυτό είναι το όνομα του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει στην Eurovision(ΦΩΤΟ)

Το όνομα που ακούγεται ότι είναι πολύ κοντά στο να πει το μεγάλο «ναι» είναι αυτό της Τάμτα όπου σε πρόσφατες δηλώσεις της αποκάλυψε ότι έχουν γίνει επαφές με το ΡΙΚ και την δισκογραφική της εταιρεία. Σύμφωνα με πληροφορίες που επιβεβαιώνουν και ελλαδικά μέσα η τραγουδίστρια έχει ακούσει το κομμάτι και αναμένεται να δώσει σύντομα την θετική της απάντηση.

Ωστόσο η επίσημη ανακοίνωση από το κρατικό κανάλι αναμένεται να δοθεί τις επόμενες εβδομάδες.

Επόμενο άρθρο

Πάολα: Οι δηλώσεις μετά την αποχώρηση του Παπαδόπουλου από το σχήμα με τον Νοτη

Μιλά πρώτη φορά για την ξαφνική αποχώρηση του Κύπριου τραγουδιστή...
13/12/2018 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Όλες οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της στη φετινή Eurovision!

Με συνεργασία "έκπληξη" στη σκηνή του φετινού διαγωνισμού...
21/02/2019 - 12:10

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Αναγκάστηκε να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις
21/02/2019 - 09:51

Τάμτα: Αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισε να πει το "ναι" στην Κύπρο!

Ο λόγος που πέρσι απάντησε αρνητικά και τα κριτήρια βάσει των οποίων απάντησε θετικά...
14/02/2019 - 09:30

Πρόεδρος του Ισραήλ:"Ελπίζω η Κύπρος να κερδίσει στο Τελ Αβίβ..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Με τις ευχές της διοργανώτριας χώρας η Τάμτα στην Eurovision
12/02/2019 - 21:06

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αντρική παρουσία θέλει να κάνει την διαφορά!
11/02/2019 - 11:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 09:30DEAL