περισσότερες ειδήσειςEUROVISION 2019

Eurovision 2019: Σε ποια θέση θα εμφανιστεί Κύπρος και Ελλάδα

"Replay" και "Better Love" στον πρώτο ημιτελικό του διαγωνισμού τραγουδιού
03/04/2019 - 08:42

Τάμτα: Η εξέλιξη για την εκπροσώπηση της Κύπρου που την απογοήτευσε

Η είδηση που δυσαρέστησε την φετινή μας εκπρόσωπο στη Eurovision
19/03/2019 - 12:08

He is back!Ο γνωστός Eurofan youtuber ακούει το τραγούδι της Τάμτα και σχολιάζει

Μετά την Ελένη Φουρέιρα και το "Fuego" σειρά πήρε το "Replay"
10/03/2019 - 11:10

O Σάκης άκουσε το τραγούδι της Κύπρου για τη Eurovision και... ενθουσιάστηκε!

Η αντίδραση του τραγουδιστή στο τραγoύδι της Τάμτα για το φετινό διαγωνισμό τραγουδιού
04/03/2019 - 13:14

Η Τάμτα μιλά για το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η φετινή μας εκπρόσωπος στη Eurovision για το πρόβλημα υγείας της
03/03/2019 - 11:46

Ελένη Φουρέιρα: Όλες οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της στη φετινή Eurovision!

Με συνεργασία "έκπληξη" στη σκηνή του φετινού διαγωνισμού...
21/02/2019 - 12:10

Τάμτα: Αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισε να πει το "ναι" στην Κύπρο!

Ο λόγος που πέρσι απάντησε αρνητικά και τα κριτήρια βάσει των οποίων απάντησε θετικά...
14/02/2019 - 09:30

Τάμτα: Ταξίδι στη Σουηδία για την ηχογράφηση του "Replay"! (ΦΩΤΟ)

Ταξίδι αστραπή με τους δημιουργούς του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει φέτος...
23/01/2019 - 10:26

Η Μαντόνα πάει Eurovision; - Όλες οι λεπτομέρειες!

Οι Ισραηλινοί θέλουν η φετινή διοργάνωση να μείνει στην ιστορία του θεσμού
19/01/2019 - 11:36

Τάμτα: Η πρώτη ανάρτηση μετά την ανακοίνωση για την εκπροσώπηση της Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Ο ενθουσιασμός της και η αποκάλυψη που έκανε για την πρόταση που δέχτηκε από το ΡΙΚ
22/12/2018 - 20:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν λέει να αλλάξει το βροχερό σκηνικό του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 09:30DEAL