Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ερωτευμένοι όσο ποτέ...γυμνάζονται μαζί!

Η Εβελίνα Σκίτσκο και ο Ευγένιος Αντωνίου είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της κυπριακής showbiz, το οποία είναι  μαζί εδώ και ενάμιση χρόνο, κρατώντας χαμηλό προφίλ στη σχέση τους, μη θέλοντας να τραβούν τα φώτα της δημοσιότητας.

Το γνωστό μοντέλο μοιράστηκε ένα βίντεο από story της εφαρμογής Tik Tok, στο οποίο δείχνει τις χαλαρές και ξέγνοιαστες στιγμές που ζούσε το ζευγάρι πριν την πανδημία. 

Οι δυο τους γυμνάζονται με πιο... παιχνιδιάρικη διάθεση. 

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού ο 14χρονος γιος Κύπριου τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ραγίζει καρδιές" το μήνυμα που μοιράστηκε - Όλα όσα εξομολογήθηκε σε τηλεοπτική εκπομπή
26/03/2020 - 14:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εβελίνα Σκίτσκο: Το πρώτο μπάνιο και οι...εντυπωσιακές αναλογίες της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει στη παραλία μόνο με το μπικίνι και καλωσορίζει το φετινό καλοκαίρι
18/05/2020 - 11:33

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Το γνωστό μοντέλο "στάζει μέλι" για τον ποδοσφαιριστή Ευγένιο Αντωνίου
18/11/2019 - 17:53

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

26 ασθενείς στο Κέντρο Αποκατάστασης στην Τερσεφάνου

Έξι ασθενείς με κορωνοϊό νοσηλεύονται στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου

Χώρες Κατηγορίας Γ: Πότε δεχόμαστε επιβάτες και κάτω από ποιες προϋποθέσεις;

Πως μεταφράζεται η υποβάθμιση χωρών και πως επηρεάζεται το επιβατικό κοινό

Μεσογειακή ύφεση επηρεάζει από σήμερα την Κύπρο (BINTEO)

Βροχερό το σκηνικό του καιρού τις επόμενες ημέρες - Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση
Ελλάδα

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν

"Σφυροκοπά" την Ελλάδα ο "Ίανος": Νεκροί, αγνοούμενοι και τεράστιες ζημιές (VID)

Τα ντουκούμεντα της καταστροφής και εικόνες από τις επιχειρήσεις διάσωσης
Διεθνή

ΗΠΑ: Γυναίκα θα αντικαταστήσει τη δικάστρια Ρουθ μετά το θάνατο της;

Σε ηλικία 87 ετών απεβίωσε η δικαστής του Ανώτατου Δικαστηρίου των ΗΠΑ

Συναγερμός στον Λευκό οίκο για φάκελο με θανατηφόρο δηλητήριο

Μέχρι στιγμής δεν έχει τοποθετηθεί επίσημα ο Λευκός οίκος

Πρόταση «υποχρεωτικής αλληλεγγύης» στις χώρες της Ε.Ε για το προσφυγικό

"Τα μέλη πρέπει να βοηθούν όταν υπάρχει μία κατάσταση όπου ένα κράτος τελεί υπό πίεση"

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 13:00ALPHA NEWS