Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ερωτευμένοι όσο ποτέ...γυμνάζονται μαζί!

Η Εβελίνα Σκίτσκο και ο Ευγένιος Αντωνίου είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της κυπριακής showbiz, το οποία είναι  μαζί εδώ και ενάμιση χρόνο, κρατώντας χαμηλό προφίλ στη σχέση τους, μη θέλοντας να τραβούν τα φώτα της δημοσιότητας.

Το γνωστό μοντέλο μοιράστηκε ένα βίντεο από story της εφαρμογής Tik Tok, στο οποίο δείχνει τις χαλαρές και ξέγνοιαστες στιγμές που ζούσε το ζευγάρι πριν την πανδημία. 

Οι δυο τους γυμνάζονται με πιο... παιχνιδιάρικη διάθεση. 

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού ο 14χρονος γιος Κύπριου τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ραγίζει καρδιές" το μήνυμα που μοιράστηκε - Όλα όσα εξομολογήθηκε σε τηλεοπτική εκπομπή
26/03/2020 - 14:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Το γνωστό μοντέλο "στάζει μέλι" για τον ποδοσφαιριστή Ευγένιο Αντωνίου
18/11/2019 - 17:53

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Full in loved με τον ποδοσφαιριστή...Ευγένιο Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Οι χαλαρές στιγμές του ζευγαριού και όλες οι λεπτομέρειες
06/10/2019 - 13:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το ταξίδι της ροζ υπερπανσέληνου στον ουρανό της Κύπρου (ΦΩΤΟ)

Είναι η μεγαλύτερη υπερπανσέληνος του 2020 και η πρώτη της άνοιξης

«Δεν μπορούμε να μιλήσουμε για πλήρη κανονικότητα πριν το εμβόλιο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πορεία του κορωνοϊού και ο ρόλος της Ευρώπης για να αποφύγουμε την οικονομική κρίση

Σημαντική δωρεά για αγορά αναπνευστήρων και ιατρικών στολών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο πλευρό της κοινωνίας και στη μάχη κατά της πανδημίας το «Butterfly Foundation»
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Τραμπ: «Κινεζο-κεντρικός» ο ΠΟΥ και «πραγματικά τα έκανε μαντάρα»

Τον κατηγορεί ότι εκδίδει κακές συστάσεις κατά τη διάρκεια της πανδημίας

Νέο θλιβερό ρεκόρ με 731 νεκρούς σε ένα 24ωρο στη Νέα Υόρκη

Σε 5.489 ανέρχεται ο συνολικός αριθμός των θανάτων λόγω κορωνοϊού

Νέο αρνητικό ρεκόρ για το Ηνωμένο Βασίλειο με 854 νέους θανάτους

Οι νεκροί από τον Covid-19 ξεπερνούν πλέον τους 6.000

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/04/2020 - 06:10ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ