Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Η Έβελυν Καζαντζόγλου και ο Τζωρτς Παπακώστας έκαναν την πρώτη τους δημόσια εμφάνιση ως "ζευγάρι" σε νυχτερινό κέντρο στην Αθήνα. 

Το μοντέλο και ο σεφ πυ γνωρίσαμε από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, είναι ζευγάρι τους τελευταίους μήνες με την επιβεβαίωση να έρχεται από τον σεφ σε πρόσφατη συνέντευξη του. 

Διαβάστε επίσης: Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Το ζευγάρι δεν θέλει να απασχολεί με την προσωπική του ζωή αλλά στην τελευταία τους κοινή έξοδο στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται ο Νίκος Οικονομόπουλος, δεν κατάφεραν να "ξεφύγουν" από τα φλας των φωτογράφων. Δείτε φωτογραφίες που δημοσίευσε το περιοδικό You:

EBELYN

 

EBELYN

 

EBELYN

 

Επόμενο άρθρο

Τραϊάνα Ανανία: "Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα δεκατέσσερα..."

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της και η "λάθος" αντίδραση...
22/02/2019 - 09:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόλαση" η Έβελυν Καζαντζόγλου στην αμμουδιά της Μυκόνου(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει και μας δείχνει τα προσόντά της...
23/07/2019 - 15:13

Έβελυν Καζαντζόγλου: Αποκαλύπτει τι την γοήτευσε στον σύντροφο της!

Τα ζόρικα προγράμματα, τα ταξίδια και πως το διαχειρίζονται
19/06/2019 - 09:16

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα
04/06/2019 - 17:06

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που γνωρίστηκαν και πόσο καιρό είναι μαζί
02/05/2019 - 14:04

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης

Στην Κύπρο ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας

Τη Δευτέρα θα συναντηθεί με τον Πρόεδρο Αναστασιάδη
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

Ο πρώτος ρωσικός πλωτός πυρηνικός σταθμός απέπλευσε στην Αρκτική

Ξεκίνησε για ένα ταξίδι 5.000 χιλιομέτρων για να φθάσει στην περιφέρεια Τσουκότκα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ