Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Η Έβελυν Καζαντζόγλου και ο Τζωρτς Παπακώστας έκαναν την πρώτη τους δημόσια εμφάνιση ως "ζευγάρι" σε νυχτερινό κέντρο στην Αθήνα. 

Το μοντέλο και ο σεφ πυ γνωρίσαμε από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, είναι ζευγάρι τους τελευταίους μήνες με την επιβεβαίωση να έρχεται από τον σεφ σε πρόσφατη συνέντευξη του. 

Διαβάστε επίσης: Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Το ζευγάρι δεν θέλει να απασχολεί με την προσωπική του ζωή αλλά στην τελευταία τους κοινή έξοδο στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται ο Νίκος Οικονομόπουλος, δεν κατάφεραν να "ξεφύγουν" από τα φλας των φωτογράφων. Δείτε φωτογραφίες που δημοσίευσε το περιοδικό You:

EBELYN

 

EBELYN

 

EBELYN

 

Επόμενο άρθρο

Τραϊάνα Ανανία: "Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα δεκατέσσερα..."

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της και η "λάθος" αντίδραση...
22/02/2019 - 09:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που γνωρίστηκαν και πόσο καιρό είναι μαζί
02/05/2019 - 14:04

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Έβελυν Καζαντζόγλου:Η σύγκριση με τη Χριστιάνα και η τηλεοπτική επιστροφή-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα δήλωσε για την ζωή της στο εξωτερικό και η αποκάλυψη της ηλικίας της...
15/11/2018 - 16:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτά είναι τα τρία δηλητηριώδη φίδια που υπάρχουν στην Κύπρο (ΦΩΤΟ)

Μέτρα πρόληψης, τα πρώτα συμπτώματα και τι να κάνετε αν τα συναντήσετε

Κλοπές και προφυλακτικά σε διαδρόμους στο κοιμητήριο Αγίου Δομετίου (ΦΩΤΟ)

Προσωπικά δεδομένα επικαλούνται οι αρμόδιοι και αρνούνται την τοποθέτηση καμερών ασφαλείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 15:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ