Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Η Έβελυν Καζαντζόγλου και ο Τζωρτς Παπακώστας έκαναν την πρώτη τους δημόσια εμφάνιση ως "ζευγάρι" σε νυχτερινό κέντρο στην Αθήνα. 

Το μοντέλο και ο σεφ πυ γνωρίσαμε από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, είναι ζευγάρι τους τελευταίους μήνες με την επιβεβαίωση να έρχεται από τον σεφ σε πρόσφατη συνέντευξη του. 

Διαβάστε επίσης: Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Το ζευγάρι δεν θέλει να απασχολεί με την προσωπική του ζωή αλλά στην τελευταία τους κοινή έξοδο στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται ο Νίκος Οικονομόπουλος, δεν κατάφεραν να "ξεφύγουν" από τα φλας των φωτογράφων. Δείτε φωτογραφίες που δημοσίευσε το περιοδικό You:

EBELYN

 

EBELYN

 

EBELYN

 

Επόμενο άρθρο

Τραϊάνα Ανανία: "Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα δεκατέσσερα..."

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της και η "λάθος" αντίδραση...
22/02/2019 - 09:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Έβελυν Καζαντζόγλου:Η σύγκριση με τη Χριστιάνα και η τηλεοπτική επιστροφή-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα δήλωσε για την ζωή της στο εξωτερικό και η αποκάλυψη της ηλικίας της...
15/11/2018 - 16:53

H Aριστοτέλους έκανε πρόταση στην Έβελυν Καζαντζόγλου να...συνεργαστούν(ΦΩΤΟ)

Και όλα αυτά με εκατέρωθεν κολακευτικά σχόλια στα social media(ΦΩΤΟ)
10/09/2018 - 09:23

Έβελυν Καζαντζόγλου: Το bullying που έχει δεχθεί και ο όγκος στο σώμα της

Η αγαπημένη παρουσιάστρια άνοιξε την καρδιά της και μίλησε για τις δύσκολες στιγμές της
15/07/2017 - 13:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ