Ψυχαγωγία

Είναι επίσημο! Η Νατάσα Μποφίλιου παντρεύεται... (ΦΩΤΟ)

Η Νατάσα Μποφίλιου ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια θα ντυθεί στα λευκά και επισήμως και θα ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στις 15 Σεπτεμβρίου. Μαζί με τον σύντροφό της, Χρήστο Κορτσέλη, δημοσίευσαν την αναγγελία του γάμου τους σε εφημερίδα και ξεκίνησαν τις διαδικασίες για το μυστήριο σε λιγότερο από δυο μήνες από σήμερα.

Δείτε την αναγγελία γάμου και όλες τις λεπτομέρειες

δ

Η τραγουδίστρια και το στέλεχος της δισκογραφικής εταιρείας Feelgood συγκατοικούν ενώ ήδη αρραβωνιασμένοι. Δείτε τον άνθρωπο που της έκλεψε την καρδιά.

μπο

ελε

Επόμενο άρθρο

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση, η ανθοδέσμη και τα χειροκροτήματα.... - Δείτε τον σύντροφό της!
21/07/2018 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το Αθηενίτικο λουκούμι γάμου μέρος της Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιας της UNESCO

Συγχαρητήρια Δημάρχου στους παραγωγούς που πέτυχαν εγγραφή στον σχετικό κατάλογο
22/01/2019 - 11:40

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

Wedkit: Το πρώτο κυπριακό app για την ημέρα του γάμου σου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κύπριοι δημιούργησαν startup για την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής σου
10/01/2019 - 14:16

Η Νατάσσα Μποφίλιου αναφέρθηκε πρώτη φορά στον γάμο της!

Όσα δήλωσε για την ημέρα του γάμου της και τον σύντροφο της
06/01/2019 - 12:33

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Γάμος μέσα στο 2019!

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
05/01/2019 - 17:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έμφαση στην περιοχή Τροόδους θα δώσει τα επόμενα χρόνια το Υφ. Τουρισμού

"'Εχουμε ένα διαμάντι γεωλογικά" δηλώνει ο Σάββας Περδίος

Φαίδωνας: Έτσι δρουν οι έμποροι ναρκωτικών στην πόλη και επαρχία Πάφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μαύρο αυτοκίνητο, το υποστατικό στην Αγία Βαρβάρα και οι επιχειρήσεις της ΥΚΑΝ

Παραλύει στις 13 Φεβρουαρίου η οικοδομική βιομηχανία της Κύπρου (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)

24ωρη προειδοποιητική απεργία αποφάσισαν οι συντεχνίες ΣΕΚ, ΠΕΟ και ΔΕΟΚ
Ελλάδα

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο

Υπέκυψε ηλικιωμένος που έπεσε θύμα ληστείας στην Πάτρα

Οι δράστες τον χτύπησαν αλύπητα τον περασμένο Αύγουστο ζητώντας του χρήματα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού
Διεθνή

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

Τραγωδία στο Μεξικό με δεκάδες νεκρούς από έκρηξη σε πετρελαιαγωγό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο κυβερνήτης της Πολιτείας Ιδάλγο διευκρίνισε πως έχουν επιβεβαιωθεί 91 θάνατοι

Σχέδια για γεωτρήσεις στο φεγγάρι μέχρι το 2025

Η ESA υπέγραψε ετήσιας διάρκειας συμβόλαιο με αεροδιαστημική ευρωπαϊκή εταιρεία

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ