Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Η Eλένη Μενεγάκη στη παραλία τη νύχτα...ανάβει φωτιές!

Η λαμπερή παρουσιάστρια επισκέφτηκε μια ακρογιαλιά τις νυχτερινές ώρες και έβαλε φωτιά κάνοντας τη ΄νύχτα της πιο ρομαντική. 

Η ίδια ενημέρωσε μέσω ενός story τους ακόλουθούς της, βλέποντας τη φωτιά να καίει. Η παρουσιάστρια διανύει χαλαρές στιγμές στην Άνδρο, μετά από μια επιτυχημένη χρονιά στην εκπομπή "Ελένη" του Alpha και ετοιμάζεται για τη νέα τηλεοπτική σεζόν.

 

λκξκ

Επόμενο άρθρο

Λακσαράκη-Σουλτάτος: Έκαναν το πιο ανατρεπτικό ταξίδι του μέλιτος...(ΦΩΤΟ)

Ταξίδεψαν στην Γαλλία...με την πιο όμορφη παρέα
10/07/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όργωσαν με τρακτέρ παραλία που έχει φωλιές χελώνων στο Κίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατήγγειλε στον Έπαρχο Λάρνακας το περιστατικό ο Υπουργός Γεωργίας
22/08/2019 - 17:40

Παρίσι: Ένας νεκρός από φωτιά σε νοσοκομείο

Ξεκίνησε από ένα διαμέρισμα και γρήγορα επεκτάθηκε σε όλους τους ορόφους
22/08/2019 - 09:57

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
21/08/2019 - 16:29

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Γκραν Κανάρι: 4.000 άνθρωποι απομακρύνθηκαν από τη ζώνη της μεγάλης πυρκαγιάς

Πάνω από 6.000 πυροσβέστες και 11 εναέρια μέσα επιχειρούν για την κατάσβεση της
18/08/2019 - 20:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ