Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία της Ελένης Μενεγάκη από το παρελθόν είδε το φως της δημοσιότητας.Στη φωτογραφία βλέπουμε την Ελένη όταν ξεκινούσε τα πρώτα της βήματα στον χώρο της τηλεόρασης όταν ήταν στο κανάλι του Mega. Μπορεί να την έχουμε συνηθίσει με το κατάξανθο ίσιο μαλλί της αλλά η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha όταν ξεκινούσε την καριέρα της ήταν καστανή και με σγουρά μαλλιά!

Όπως θα δείτε και από την φωτογραφία που κάνει τον γύρο του διαδικτύου ο χρόνος είναι πολύ καλός της φίλος καθώς οι διαφορές είναι ελάχιστες!

Δείτε τη φωτογραφία

 

μενεγακη

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για τον σύντροφό της και παραγωγό του Hollywood
21/01/2019 - 09:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η απόδραση σε παραλία της Άνδρου και η φωτογραφία με μαγιό!

Η πρωινή βουτιά της αγαπημένης παρουσιάστριας και το μήνυμα της
09/06/2019 - 10:50

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Η θεαματική βουτιά της κόρης της Μενεγάκη και η πόζα στον... αέρα(ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές διακοπές μαμάς-κόρης συνεχίζονται!
02/06/2019 - 14:02

H Eλένη Μενεγάκη γλεντάει με τον άντρα της σε... φάρμα(ΦΩΤΟ)

Η καλοκαιρινή απόδραση και η τρυφερή αγκαλιά με τον Μάκη Παντζόπουλο
01/06/2019 - 16:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ