Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία της Ελένης Μενεγάκη από το παρελθόν είδε το φως της δημοσιότητας.Στη φωτογραφία βλέπουμε την Ελένη όταν ξεκινούσε τα πρώτα της βήματα στον χώρο της τηλεόρασης όταν ήταν στο κανάλι του Mega. Μπορεί να την έχουμε συνηθίσει με το κατάξανθο ίσιο μαλλί της αλλά η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha όταν ξεκινούσε την καριέρα της ήταν καστανή και με σγουρά μαλλιά!

Όπως θα δείτε και από την φωτογραφία που κάνει τον γύρο του διαδικτύου ο χρόνος είναι πολύ καλός της φίλος καθώς οι διαφορές είναι ελάχιστες!

Δείτε τη φωτογραφία

 

μενεγακη

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για τον σύντροφό της και παραγωγό του Hollywood
21/01/2019 - 09:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

Οι αποκαλύψεις του παρουσιαστή και η ερώτηση για τη Σκορδά και την πρώην του
10/10/2019 - 11:40

Η Μενεγάκη σε μοναστήρι με τη κόρη της-Πώς οι καλόγεροι την....φυγάδευσαν

"Χωρίς την ευχή του γέροντα δεν φωτογραφίζουν"
29/09/2019 - 16:49

Συνεργάτιδα της Μενεγάκη αποχώρησε γιατί το απαγόρευσε ο...πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Δούλεψε μόνο δυο εβδομάδες και όταν έγινε αντιληπτή από την οικογένεια της...σταμάτησε
25/09/2019 - 10:05

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πορεία αλληλεγγύης στους Κούρδους και στο Συριακό λαό από ΑΚΕΛ και PYD

"Η Ρωσία μας στεναχωρεί και μας απογοητεύει γιατί η στάση της δεν υπερασπίζει το ΔΔ"

Παρουσιάστηκαν οι κομπίνες στη δίκη για αστέγους Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Πράματα και θάματα παρουσίασε ο Ανακριτής της υπόθεσης ενώπιον της έδρας

Διατηρούσε καφέ στην Ολλανδία και είχε social media o Σάκκος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πέρασαν χειροπέδες σε καταζητούμενο της Europol 16 μήνες μετά
Ελλάδα

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη
Διεθνή

Μαζεύει ψήφους ο Τζόνσον ενώ πολλοί βουλευτές δηλώνουν αναποφάσιστοι

Η συμφωνία θα επικυρωθεί μόνο αφού υπερψηφιστούν και οι εφαρμοστικοί νόμοι

Βόρεια Συρία: Παιδιά υπέστησαν εγκαύματα από χημικά όπλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 13χρονος Μοχάμεντ σφαδάζει από τους πόνους

Μεξικό: Συνέλαβαν το γιο του Ελ Τσάπο και κάηκε η πόλη

Υποστηρικτές του καρτέλ βγήκαν στους δρόμους και πυρπολούσαν ότι έβρισκαν μπροστά τους

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ