Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία της Ελένης Μενεγάκη από το παρελθόν είδε το φως της δημοσιότητας.Στη φωτογραφία βλέπουμε την Ελένη όταν ξεκινούσε τα πρώτα της βήματα στον χώρο της τηλεόρασης όταν ήταν στο κανάλι του Mega. Μπορεί να την έχουμε συνηθίσει με το κατάξανθο ίσιο μαλλί της αλλά η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha όταν ξεκινούσε την καριέρα της ήταν καστανή και με σγουρά μαλλιά!

Όπως θα δείτε και από την φωτογραφία που κάνει τον γύρο του διαδικτύου ο χρόνος είναι πολύ καλός της φίλος καθώς οι διαφορές είναι ελάχιστες!

Δείτε τη φωτογραφία

 

μενεγακη

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για τον σύντροφό της και παραγωγό του Hollywood
21/01/2019 - 09:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Με την μικρή Μαρίνα στο πλατό της εκπομπής! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε με την κορούλα της από το στούντιο της εκπομπής "Ελένη"
18/04/2019 - 13:20

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για τον γάμο Λασκαράκη-Σουλτάτου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια μετά την δημοσίευση της αναγγελίας του γάμου του ζευγαριού
05/04/2019 - 09:45

Mενεγάκη VS Μέγκαν: Φόρεσαν τα ίδια παπούτσια και η σύγκριση ήταν μοιραία(ΦΩΤΟ)

Ποια κέρδισε με διαφορά στήθους στο στιλ και την κομψότητα;
01/04/2019 - 17:42

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου με την Μαρίνα! (ΦΩΤΟ)

Ο Άγγελος αγκαλιά με τη Μαρίνα λίγο μετά την γέννηση της και οι ευχές για τα γενέθλια της
29/03/2019 - 09:40

Eλένη Μενεγάκη: "Αυτός ο Κύπριος είναι...κούκλος" (ΦΩΤΟ)

Η δημόσια τοποθέτηση της παρουσιάστριας για την ανδρική κυπριακή ομορφιά
28/03/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 15:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ