Ψυχαγωγία

Γεωργίου VS Tότσικας: "Δεν κρατήσαμε επαφή..." - Οι τσακωμοί και η συνεργασία

Ο Ανδρέας Γεωργίου αποκαλύπτεται μέσα από μια συνέντευξη του στην ελλαδική εφημερίδα Έθνος, για την συνεργασία του και την φιλία του με τον Αποστόλη Τότσικα αλλά και το ενδεχόμενο παρουσίασης στα επαγγελματικά του.

Ο γνωστός σκηνοθέτης και ηθοποιός εκμυστηρεύεται ότι δεν έχει κρατήσει επαφές με τον Αποστόλη Τότσικα αλλά και ότι θα έβλεπε τον εαυτό του ως παρουσιαστή ζωντανού προγράμματος. Ο ίδιος είπε μέσα από τις απαντήσεις του

Τι σου άφησε τελικά το Μπρούσκο;
Πολλές ώρες δουλειάς με εξαντλητικά γυρίσματα, αγάπη για τη συμπρωταγωνίστρια μου Ελένη Βαϊτσου. Θέλω στην επόμενη δουλειά να βρω την ίδια χημεία.
Με τον Αποστόλη Τότσικα υπήρχε κακό κλίμα στα γυρίσματα;
Δεν μπορούν να είναι όλες οι σχέσεις καλές. Και θα ήμουν ψεύτης αν σου έλεγα ότι όλα ήταν καλά. Είχαμε τα πάνω μας και τα κάτω μας. Ίσως είχαμε επηρεαστεί και από τους ρόλους μας (γέλια). Του εύχομαι τα καλύτερα.
ανδρεας
Θα του πρότεινες σε μια νέα σειρά συνεργασία;
Αν υπήρχε ένας ρόλος που του ταίριαζε, γιατί όχι; Όσες φορές τσακωθήκαμε, τσακωθήκαμε με αγάπη.

Όμως δεν διατηρήσατε επικοινωνία μετά το τέλος της σειράς.
Όχι, δεν διατηρήσαμε.

Στην παρουσίαση θα δοκιμαζόσουν;
Έχω παρουσιάσει τελικό Eurovision στο ΡΙΚ. Η διαδικασία του live με εξιτάρει πολύ. Νομίζω θα το έκανα αν ήταν κάτι το οποίο θα είχε άμεση επαφή με τον κόσμο.

Είχες πρόταση και για κριτική επιτροπή σε talent show και την απέρριψες.
Ναι. Από σεβασμό και μόνο δεν θα μπορούσα να καθίσω σε μια καρέκλα και να κρίνω συναδέλφους. Δεν θα μπορούσα να μπω ούτε σε ρόλο καλού ούτε κακού. Θα έπρεπε να υποκριθώ και δεν μου αρέσει να υποκρίνομαι.
 

Επόμενο άρθρο

H επανένωση των Spice Girls για χάρη του... Harry

Όλα γίνονται για χάρη της μέλλουσας Δούκισσας, Μέγκαν
05/02/2018 - 13:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεγάλη έκπληξη! O Aνδρέας Γεωργίου...συγκινεί στο Soundtrack of Love (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
01/12/2019 - 10:00

Η συγκινητική ανάρτηση του Ανδρέα Γεωργίου για τον...αδερφό του(ΦΩΤΟ)

"Από εκείνο το απρόβλεπτο ζωηρό αγόρι, έγινες ο αρχηγός!"
17/11/2019 - 13:48

Ο Αντρέας Γεωργίου θα παίξει στην "Τόλμη και Γοητεία": Όλες οι πληροφορίες!

Ο γνωστός και ταλαντούχος ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός θα ταξιδέψει στο Λος Άντζελες
14/11/2019 - 13:15

Ανδρέας Γεωργίου: Η απάντηση του σε όσους τον χαρακτηρίζουν "ατάλαντο"

Οι ηθοποιοί από το Instagram και όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός
29/10/2019 - 13:18

Κάθριν Κέλι Λανγκ:Θέλω να έρθω στην Κύπρο και να συνεργαστώ ξανά με τον Γεωργίου

Ζωντανά από την Κέρκυρα η "Μπρουκ" μαζί με τον Ανδρέα Γεωργίου
17/10/2019 - 17:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφυγε από τη ζωή η Ελευθερία Καλλικά, "το κορίτσι με το γλυκό χαμόγελο" (ΦΩΤΟ)

Βαρύ πένθος στις τάξεις του Συνδέσμου Θαλασσαιμικών Λεμεσού

Χειροπέδες σε 25 παράνομους εργάτες σε ανεγειρόμενη οικοδομή στη Λάρνακα

Καταγγελίες σε τέσσερις εργοδότες για το αδίκημα της αδήλωτης εργασίας

Περιμένει απαντήσεις για τον θάνατο του γιού της η μητέρα που τον εντόπισε νεκρό

Πατέρας ενός ανήλικου παιδιού ο άτυχος 34χρονος που "'εσβησε" στο κρεβάτι του
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ ανακοίνωσε η Πελόσι

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχαήλ σε μια τηλεοπτική εκπομπή, κάνει μεγάλες αποκαλύψεις για τη ζωή του...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 05/12/2019 - 20:20ALPHA NEWS