Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Τον έκαναν... κούκλα και έγινε έξαλλος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έγινε... κούκλα!

Μετά τη συμμετοχή και τη νίκη του σε ριάλιτι επιβίωσης, ο Ντάνος έχει δει την δημοτικότητα του να αυξάνεται κατακόρυφα. Αυτή τη φορά ο Γιώργος Αγγελόπουλος μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους την δυσαρέσκεια του με μια ενέργεια σχετικά με το όνομα του. Συγκεκριμένα, κυκλοφόρησε στην αγορα μια κούκλα μετα χαρακτηριστικά του και της έδωσαν το όνομα "Ντάνος" με τον ίδιο να γράφει στην ανάρτηση του:

«Το συγκεκριμένο έχει γίνει χωρίς την έγκρισή μου…». 

Δείτε το σχετικό βίντεο από την εκπομπή "Happy Day"

Επόμενο άρθρο

«24 ΩΡΕΣ» με την τυφλή Δέσπω Καζέπη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πώς ένα τροχαίο και ένα ιατρικό λάθος δεν της στέρησαν την αιώνια εφηβεία...
04/04/2019 - 14:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Ντάνος ή Γεωργίου; Η Ελευθερία Ελευθερίου διάλεξε και ζήτησε συγνώμη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια και η επιλογή που δεν περιμέναμε...
07/05/2019 - 18:31

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

Αυτή είναι η σειρά που θα δούμε τον Γιώργο Αγγελόπουλο μετά το "Τατουάζ"!

Σε ποιο σίριαλ θα πάρει μέρος και σε ποιο ρόλο θα τον δούμε
24/04/2019 - 16:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14χρονη κατήγγειλε τον παππού της για σεξουαλική κακοποίηση

Ο 60χρονος οδηγήθηκε ενώπιον δικαστηρίου όπου αποφασίστηκε η 7ημερη κράτηση του

Χωρίς νερό περιοχές της Λεμεσού λόγω βλάβης

Οι αρμόδιες αρχές κάνουν ότι μπορούν ώστε να επιλυθεί το συντομότερο

"Ατυχείς οι δηλώσεις του Δημάρχου Λάρνακας" δηλώνει ο Υπουργός Υγείας

Τι ξεκαθαρίζει για την κατάσταση που επικρατεί στο παλαιό Νοσοκομείο της πόλης
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Παραιτήθηκε η Bρετανίδα Πρωθυπουργός Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Παρά τις προσπάθειες, απέτυχα να υλοποιήσω το Brexit", είπε με βουρκωμένα μάτια

ΗΠΑ: Στους επτά αυξήθηκαν οι νεκροί από τα ακραία καιρικά φαινόμενα

Ανεμοστρόβιλοι και βροχοπτώσεις σαρώνουν τις κεντρικές πολιτείες

17 κατηγορίες για κατασκοπεία ασκήθηκαν σε βάρος του Τζούλιαν Ασάνζ από τις ΗΠΑ

Ο Ασάνζ παραμένει έγκλειστος σε φυλακή υψίστης ασφαλείας όπου εκτίει ποινή φυλάκισης

tv news

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Η Ρένα βρίσκει την ευκαιρία να ξανάρθει κοντά με τον Αντρέα

Η Έλλη προσπαθεί να κρατήσει τη Μελίτη μακριά από τα παιδιά της.. Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/05/2019 - 17:40DEAL