Ψυχαγωγία

H Βανδή επέστρεψε με το hit της χρονιάς! Μόλις κυκλοφόρησε το νέο της τραγούδι

Η Δέσποινα Βανδή κυκλοφόρησε το νέο της τραγούδι "Έστω λίγο ακόμα αν με θες", μια μελωδική μπαλάντα σε μουσική του γνωστού και καταξιωμένου συνθέτη Στέφανου Κορκολή.

Η γνωστή τραγουδίστρια επιστρέφει δισκογραφικά και εκπλήσσει με το νέο της τραγούδι που μας ταξιδεύσει σε πιο νοσταλγικούς δρόμους.

Πες μου αν είσαι ακόμα καλά

Αν οδηγείς προσεκτικά

Κι αν η καρδιά σου έχει ζεστάνει

Γεια Πες μου αν άλλαξες πάλι δουλειά

Αν βγαίνεις βράδια πιο συχνά

Κι αν ό,τι ζεις τώρα σου φτάνει

Αν ξενυχτάς δίχως λόγο

Αν ξεπερνάς κάθε φόβο

Αν αντιστέκεσαι στις στιγμές

Αν έχεις βρει άλλη αγάπη

Αν υποφέρεις για κάτι

Αν έστω λίγο ακόμα με θες

Αν έστω λίγο με θες

Αν έστω λίγο ακόμα

Αν Γεια Πες μου αν αντέχεις το παρόν

Αν μ’ έχεις κάνει παρελθόν....

Επόμενο άρθρο

Kαι όμως το έκανε! Η Θέκλα Πετρίδου χόρεψε..."Loquita Challenge"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η...πρόκληση της χρονιάς και το λίκνισμα της ακομπλεξάριστης ψυχολόγου στην κάμερα
11/11/2019 - 14:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περήφανη μαμά! Τα τρυφερά "χάδια" της Δέσποινας Βανδή στην...κόρη της (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο, το χάδι και τα λόγια αγάπης
12/08/2020 - 16:12

Οι καλοκαιρινές διακοπές της Βανδή με πασίγνωστο ηθοποιό στην Κύθνο (ΦΩΤΟ)

Το τυροκομείο, οι βουτιές και οι επαγγελματικές υποχρεώσεις
29/07/2020 - 16:18

O Snik εξήγησε στην Βανδή ποια είναι η διαφορά τραπ με ραπ μουσικής (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού είσαι τόσα θα έπρεπε και εσύ (όχι μόνο τα παιδιά σου) να έχεις δει το Instagram μου"
21/06/2020 - 11:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

15 χρόνια από τη πτώση της Ήλιος...«Έκτοτε έχω χάσει τον ύπνο μου»

Δείτε όσα περιγράφει ο άνθρωπος που ερεύνησε τα αίτια της συντριβής του αεροπλάνου

Κανείς δεν ξεχνάει..46 χρόνια από τη δεύτερη φάση της τουρκικής εισβολής

Η Κύπρος ζητά επανειλημμένα σεβασμό των ψηφισμάτων και επιστροφή της Αμμοχώστου

Διασωληνωμένος νοσηλεύεται ο πεζός που παρασύρθηκε από διερχόμενο όχημα

Προσπαθούσε να διασταυρώσει ελεγχόμενη διάβαση πεζών με αποτέλεσμα να τραυματιστεί
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

Ευθύνες επί ερειπίων: Ενώπιον Εισαγγελέα πρώην και νυν Υπουργοί Λιβάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βηρυτός εξακολουθεί να θυμίζει εμπόλεμη ζώνη με την οργή του λαού να ξεχειλίζει

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 07:4560' ΕΛΛΑΔΑ