Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Χόρεψε σε ρυθμούς macarena ζωντανά στην εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε άκρως Καρναβαλικές διαθέσεις το "Με αγάπη Χριστιάνα".

Λίγο μετά τη σημερινή έναρξη της εκπομπής, η Χριστιάνα Αριστοτέλους και οι συνεργάτες της, ξεκίνησαν να χορεύουν σε ρυθμούς Καρναβαλιού, ενόψει και της αποκριάτικης παρέλασης που πλησιάζει.

Με "δασκάλα" την Δήμητρα Σιβρή που ήξερε περισσότερο απ' όλους τα βήματα, η αγαπημένη παρέα, ξεσάλωσε υπό τη μουσική του γνωστού τραγουδιού "macarena".

Λικνίζοντας τα σώματά τους, με κέφι και ανεβασμένη διάθεση κατάφεραν να "φέρουν" το Ρίο Ντε Τζανέιρο στο στούντιο του Alpha Κύπρου.

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Χάρι - Μεγκαν: Η νέα οικονομική απόφαση των Καναδών που...πλήττει το ζεύγος

Η επίσημη ανακοίνωση της κυβέρνησης και όλες οι λεπτομέρειες
28/02/2020 - 14:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλάει πρώτη φορά για την πρόταση γάμου
05/04/2020 - 10:34

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

X. Αριστοτέλους: To απίστευτο περιστατικό με την...κόρη της και το φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια που είχαν την πρωταπριλιά
02/04/2020 - 16:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Θα κάνουμε τα πρώτα γενέθλια του γιου μου σε καραντίνα"

Πώς βιώνει το καθεστώς απομόνωσης μαζί με δυο μικρά παιδιά;
02/04/2020 - 11:08

H Xριστιάνα Αριστοτέλους περιγράφει τα πρώτα βήματα του...Εφραίμ Junior (BINTEO)

Τα γλυκά λόγια που μοιράστηκε, η κατάσταση που την στεναχωρεί και το παράπονο
31/03/2020 - 07:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επαναπατρίστηκαν άλλοι 93 πολίτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προσγειώθηκε λίγο μετά τις 9 στο Αεροδρόμιο Λάρνακας το αεροσκάφος

Προδρόμου: Περί τα τέλη Απριλίου θα ληφθούν τελικές αποφάσεις για τις εξετάσεις

"Κατακρίνουν το σύστημα ως εξετασιοκεντρικό και τώρα όλοι μιλάνε για ύλη και εξετάσεις"

Θετικός στον κορωνοϊό ασθενής της Μονάδας Αιμοκαθάρσης του ΓΝ Πάφου

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ Λευκωσίας και η Μονάδα συνεχίζει απρόσκοπτα τη λειτουργία της
Ελλάδα

"Η ζωή μας θα επανέλθει εκεί που ήταν όταν βγει το εμβόλιο" (BINTEO)

Πιθανό ένα δεύτερο κύμα του κορωνοϊού το φθινόπωρο εκτιμούν οι ειδικοί

Αυστηροποίηση περιοριστικών μέτρων ενόψει Πάσχα ανακοίνωσαν οι ελληνικές Αρχές

Τι θα ισχύει για αεροδρόμια, λιμάνια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και ΚΤΕΛ

Με ενιαίο ωράριο η λειτουργία των καταστημάτων τροφίμων στην Ελλάδα ενόψει Πάσχα

Τίθεται σε ισχύ από την ερχόμενη Κυριακή - Πώς θα λειτουργήσουν τη Μεγάλη Εβδομάδα
Διεθνή

Βγήκε από την εντατική ο Μπόρις Τζόνσον

"Είναι σε εξαιρετικά καλή διάθεση" λέει η Downing Street

Σε διαρκή βελτίωση η κατάσταση της υγείας του Μπόρις Τζόνσον

Εξακολουθεί να λαμβάνει αγωγή οξυγόνου χωρίς να είναι αναγκαία η μηχανική υποστήριξη

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/04/2020 - 23:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ