Ψυχαγωγία

Η Άννα Βίσση και ο Νίκος Καρβέλας... ξανά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Μαζί απολαμβάνουν τις καλοκαιρινές τους διακοπές η Άννα Βίσση και ο Νίκος Καρβέλας. 

Μπορεί να έχουν χωρίσει εδώ και αρκετά χρόνια, ωστόσο οι δυο τους διατηρούν άψογες σχέσεις. Οι δυο τους αυτές τις ημέρες κάνουν διακοπές στην Καλαμάτα μαζί με την κόρη τους, Σοφία και τα δυο εγγονάκια τους και η τραγουδίστρια δημοσίευσε κοινή φωτογραφία τους στο Instagram με φόντο το ηλιοβασίλεμα.

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Πένθος για τον Διονύση Σχοινά: "Έχασε" τον πατέρα του

Δύσκολες ώρες για τον τραγουδιστή
15/08/2019 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Άννα Βίσση απαντά για πρώτη φορά εάν θα γυρνούσε μόνιμα πίσω στην Κύπρο (ΦΩΤΟ)

Η τηλεοπτική συναυλία εν μέσω καραντίνας, οι βόλτες στο νησί και τα “μυστικά” ομορφιάς της
01/06/2020 - 13:48

H 62χρονη Άννα Βίσση ποζάρει πρώτη φορά με μπικίνι και είναι αψεγάδιαστη (ΦΩΤΟ)

Σε καλοκαιρινή διάθεση κάτω από τον ήλιο της Αθήνας παραδίδει "μαθήματα στυλ"
19/05/2020 - 07:23

Τσιτσιπάς στην Βίσση:"Θέλω να εκφράσω τα συναισθήματά μου μέσω του τραγουδιού"

Καθηλώνει το κοινό η συναυλία της Βίσση στον Alpha Κύπρου
02/05/2020 - 23:02

"Αγαπημένη μου Άννα...": Το συγκινητικό μήνυμα του Αναστασιάδη στην Άννα Βίσση

"Οι συμπατριώτες μας επέδειξαν για ακόμα μία φορά αυτοέλεγχο, πειθαρχία και πίστη..."
02/05/2020 - 22:38

Ό,τι πιο γλυκό! Η Βίσση παρακολουθεί την συναυλία της αγκαλιά με τον... Καρβέλα

Εκπλήξεις και λαμπερή καλεσμένοι για μια συναλία εν καιρώ καραντίνας
02/05/2020 - 21:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κρούσμα κορωνοϊού με 65 στενές επαφές έθεσε σε συναγερμό το Υπουργείο Υγείας

Νεαροί πηγαίνουν σε πάρτι και κυκλοφορούν ελεύθεροι πριν πάρουν τα αποτελέσματα του τεστ

Απάντηση Υπ. Υγείας στη Δρ. Κολιού: Δεν λήφθηκαν ακόμη αποφάσεις για τα σχολεία

Έχει συσταθεί Επιτροπή που θα δώσει οδηγίες για τον τρόπο λειτουργίας τους

Τι έδειξαν οι έρευνες για τα ατυχήματα με λεωφορεία στους κυπριακούς δρόμους

Υπουργείο Μεταφορών και διαχειρίστρια εταιρεία αναλαμβάνουν εκπαιδεύσεις και σημάνσεις
Ελλάδα

Σε εξέλιξη πυρκαγιές σε Χανιά και Χίο

Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Εκτάκτως στη Θεσσαλονίκη ο Τσιόδρας μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων κορωνοϊού

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό 34 κρουσμάτων σε οίκο ευγηρίας

Τουρκικό crash test για τις "κόκκινες γραμμές" της Ελλάδας στο Αιγαίο (ΧΑΡΤΗΣ)

Τι δείχνει η ρότα του "Oruc Reis" και ποιές πληροφορίες καταγράφουν τα ελληνικά πολεμικά
Διεθνή

Χουλουσί Ακάρ: Επίλυση των διαφορών με την Ελλάδα μέσω διαλόγου

«Κάθε σταγόνα είναι πολύτιμη» διαμηνύει ο Τούρκος Υπουργός Άμυνας

Συναγερμός στη Σκωτία μετά από εκτροχιασμό τρένου (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφορές για τραυματίες, με τις υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης να σπεύδουν στη σκηνή

"Ο Λίβανος έχει επαρκείς ποσότητες σε αλεύρι για τέσσερις μήνες"

Έκθεση των Ηνωμένων Εθνών ανέφερε χθες ότι ο Λίβανος έχει προμήθειες μόλις για 6 εβδομάδες

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ