Ψυχαγωγία

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Η δημοφιλής τραγουδίστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον επικείμενο γάμο στις 31 Αυγούστου και στις τελευταίες λεπτομέρειες, ενώ έκανε και μια ρομαντική δημόσια ερωτική εξομολόγηση.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

Τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμου εδώ και δυο εβδομάδες, για αυτή την όμορφη ημέρα της ζωής μας. Είμαι πολύ χαρούμενη, έτρεχα όλο τον χειμώνα και τώρα τρέχω πιο πολύ. Δεν έχω αγχωθεί, με βοηθούν οι φίλοι μου. Θέλω να απολαύσω αυτή την στιγμή. Αυτό το μισάωρο στην εκκλησία έχει τεράστια σημασία, όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες. 

To νυφικό θα είναι του Στέλιου Κουδουνάρη, έχω επιλέξει από αυτά που μου πρότεινε, το σίγουρο όμως είναι ότι θα είναι λευκό. Ο γάμος θα είναι σε οικογενειακό και φιλικό κύκλο, γύρω στα 150 άτομα η λίστα των καλεσμένων.

Στην εκκλησία θα είναι σίγουρα ο πατέρας μου και ελπίζω ο γιος μου να μου κάνει τη τιμή να με συνοδεύσει.

Με τον Μπάμπη είμαστε 3.5 χρόνια μαζί και την ημέρα του γάμου μας, θα έχουμε κλείσει 4 χρόνια μαζί. Ήταν αυτό που έπρεπε να γίνει, δέσαμε από τη πρώτη στιγμή και δενόμαστε συνέχεια. Δεν μπορώ και δε θέλω να κάνω παιδιά αλλά θέλω να ζήσω αυτή τη μαγική στιγμή του μυστηρίου του γάμου με το σύντροφο μου. Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα

Δείτε όλα όσα ακόμα ανέφερε για τα επαγγελματικά της σχέδια και τη φιλανθρωπική συναυλία με τους Παπιγιόν που ετοιμάζει

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γαβριέλα Ζάρτηλα-Γιώργος Μιχαήλ: Παντρεύονται... - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ο φοιτητικός έρωτας που θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και το...προσκλητήριο γάμου
20/07/2019 - 17:21

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη on air με ένα τσιατιστό και η ημερομηνία γάμου
12/07/2019 - 18:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 06:15DEAL