Ψυχαγωγία

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Η δημοφιλής τραγουδίστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον επικείμενο γάμο στις 31 Αυγούστου και στις τελευταίες λεπτομέρειες, ενώ έκανε και μια ρομαντική δημόσια ερωτική εξομολόγηση.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

Τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμου εδώ και δυο εβδομάδες, για αυτή την όμορφη ημέρα της ζωής μας. Είμαι πολύ χαρούμενη, έτρεχα όλο τον χειμώνα και τώρα τρέχω πιο πολύ. Δεν έχω αγχωθεί, με βοηθούν οι φίλοι μου. Θέλω να απολαύσω αυτή την στιγμή. Αυτό το μισάωρο στην εκκλησία έχει τεράστια σημασία, όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες. 

To νυφικό θα είναι του Στέλιου Κουδουνάρη, έχω επιλέξει από αυτά που μου πρότεινε, το σίγουρο όμως είναι ότι θα είναι λευκό. Ο γάμος θα είναι σε οικογενειακό και φιλικό κύκλο, γύρω στα 150 άτομα η λίστα των καλεσμένων.

Στην εκκλησία θα είναι σίγουρα ο πατέρας μου και ελπίζω ο γιος μου να μου κάνει τη τιμή να με συνοδεύσει.

Με τον Μπάμπη είμαστε 3.5 χρόνια μαζί και την ημέρα του γάμου μας, θα έχουμε κλείσει 4 χρόνια μαζί. Ήταν αυτό που έπρεπε να γίνει, δέσαμε από τη πρώτη στιγμή και δενόμαστε συνέχεια. Δεν μπορώ και δε θέλω να κάνω παιδιά αλλά θέλω να ζήσω αυτή τη μαγική στιγμή του μυστηρίου του γάμου με το σύντροφο μου. Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα

Δείτε όλα όσα ακόμα ανέφερε για τα επαγγελματικά της σχέδια και τη φιλανθρωπική συναυλία με τους Παπιγιόν που ετοιμάζει

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Nicki Minaj παντρεύτηκε: Η ανακοίνωση και η φωτογραφία που ανάρτησε

Ο σύζυγός της, Kenneth Petty, είχε φυλακιστεί για απόπειρα βιασμού
23/10/2019 - 10:04

Παντρεύτηκε τον αγαπημένο της η Τζένιφερ Λόρενς! (ΦΩΤΟ)

Τα αυστηρά μέτρα ασφαλείας, οι φωτογραφίες που.. διέρρευσαν και οι λαμπεροί καλεσμένοι
21/10/2019 - 09:54

Ο χλιδάτος γάμος του... Ραφαέλ Ναδάλ σε κάστρο στη Μαγιόρκα(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το μυστικό μέρος με τις 7 βίλες, 17 κρεβατοκάμαρες και την θέα στην Τυρρηνική θάλασσα
20/10/2019 - 13:56

Παντρεύτηκε ο Κωνσταντίνος Τσιολής! Ο χορός πάνω στα τραπέζια και το πάρτι(ΦΩΤΟ)

Η νύφη, ο γαμπρός, οι στιλιστικές επιλογές και η κόρη της Καραντώνη ως παρανυφάκι
20/10/2019 - 11:18

Μαίρη Συνατσάκη: "Δεν με αφορά ο γάμος ή να κάνω παιδί"

Ο λόγος που δεν δημοσιεύει φωτογραφίες με τον σύντορφό της
15/10/2019 - 08:58

Η Έλενα Ράπτη "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για τον μυστικό γάμο της

Όσα δήλωσε η πολιτικός για τον "φύλακα άγγελο" της
14/10/2019 - 12:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε αστυφύλακα από τους "Αδιάφθορους" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεσκέπασαν συνάδελφο τους αστυνομικό και του φόρεσαν χειροπέδες

Υπόθεση παιδικής πορνογραφίας: Στα 11 τα θύματα του 42χρονου λογιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντόπισαν και άλλα παιδάκια να απεικονίζονται γυμνά πέραν των έξι αγοριών

Αναγκαστική προσγείωση αεροπλάνου στην Πάφο αντί στη Λάρνακα λόγω κακοκαιρίας

Αεροσκάφος με 217 επιβάτες προερχόμενο από τη Βόρεια Μακεδονία
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

Έσεξ: Πολλά τα ερωτηματικά που καλείτε να λύση η Βρετανική Αστυνομία

Βρέθηκαν 39 πτώματα μεταξύ τους και ένας ανήλικος σε φορτηγό

Άρση όλων των κυρώσεων που επιβλήθηκαν στην Τουρκία ανακοίνωσε ο Τραμπ

"Ορισμένοι Αμερικανοί στρατιώτες θα παραμείνουν στη Συρία"

Συνοριακά φυλάκια στα σύνορα με την Τουρκία θα εγκαταστήσει η Δαμασκός

Δημιουργούνται στο πλαίσιο του μνημονίου αμοιβαίας κατανόησης στη συνάντηση του Σότσι

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/10/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ