Ψυχαγωγία

Η επική γκάφα του Λούη μπροστά στην Αστέρω και η..."πληρωμένη απάντηση" (ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης επιστρέφει με ακόμα ένα "Λούης Night Show", το οποίο αυτή τη φορά θα είναι και πάλι στο Σατιρικό θέατρο.

Η αγαπημένη συνήθεια των τηλεθεατών, το "Λούης Night Show" του ALPHA Κύπρου, εξακολουθεί να αλλάζει ευχάριστα τη διάθεσή μας παραμένοντας σταθερό στο ραντεβού του κι αυτή την Παρασκευή στις 21:15 μέσα από τη συχνότητα του ALPHA Κύπρου.

Ο Λούης Πατσαλίδης όπως μας ανακοίνωσε από την προηγούμενη εβδομάδα, θα επιστρέψει κανονικά από τη σκηνή που αγαπάει. Τι κι αν δεν θα έχει κόσμο στο κοινό, ο ίδιος το διευθέτησε και αυτό, ώστε να μην νιώθει μόνος.

Στο ξεκαρδιστικό trailer που κυκλοφόρησε αυτή την εβδομάδα, ο Λούης ετοιμάζεται δήθεν στεναχωρημένος μπροστά στην Αστέρω Κυπριανού για το Σατιρικό, αφού όπως της είπε θα του λείψει πάρα πολύ η παρουσία της. Παρόλα αυτά, όταν κλείνει την πόρτα του σπιτιού, ξεκινά να πανηγυρίζει, πράγμα που βλέπει με τα ίδια της τα μάτια η Αστέρω, όταν έσπευσε να του παραδώσει τα κλειδιά του αυτοκινήτου που είχε ξεχάσει.

Δείτε το trailer:

Επόμενο άρθρο

Η Ελεονώρα Μελέτη συνεχίζει στον ALPHA Κύπρου για τα επόμενα 2 χρόνια!

Ο Alpha Ελλάδας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με την Ελεονώρα Μελέτη
07/05/2020 - 14:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανανέωσε με τον ALPHA ο Λούης Πατσαλίδης!

Θα συνεχίσει να μας χαρίζει ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας μέσα από το “Λούης Night Show”
14/07/2020 - 14:50

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θα βλέπουν το παιδί τους μια φορά την εβδομάδα οι γονείς του 19μηνου αγοριού

Ικανοποιείται αλλά με όρους το αίτημα των γονέων - Σε ανάδοχη οικογένεια το παιδί

Όσους καλεσμένους θέλει το ζευγάρι για χαιρέτιση, μόνο 350 άτομα στο δείπνο

Η Δρ. Κολιού ξεκαθαρίζει για το τι θα ισχύει μετά τις 22 Αυγούστου για ανοικτούς γάμους

Ο Δήμος καθαρίζει το τζαμί και το τουρκοκυπριακό κοιμητήριο στα Λεύκαρα (ΦΩΤΟ)

Σεβασμός και διατήρηση του θρησκευτικού και πολιτιστικού πολιτισμού το μήνυμα Σοφοκλέους
Ελλάδα

Η Ελλάδα άνοιξε τις πύλες της για επιβάτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προγραμματισμένες αφίξεις σε περιφερειακά αεροδρόμια, από αύριο από το "Ελ. Βενιζέλος"

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης
Διεθνή

Απέσυρε την απόφαση του για τη βίζα των ξένων φοιτητών ο Τραμπ

Τέλος στην απόγνωση χιλιάδων φοιτητών μετά τις μηνύσεις αμερικανικών πανεπιστημίων

Στην τελική φάση δοκιμών στις 27 Ιουλίου εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Λαμβάνουν μέρος 30.000 άνθρωποι και θα διαρκέσει τρεις μήνες

Ξεπέρασαν τα δεκατρία εκατομμύρια τα κρούσματα κορωνοϊού σε όλο τον κόσμο

Ο νεότερος απολογισμός για ασθενείς και θύματα της πανδημίας από το Γαλλικό Πρακτορείο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ